Video Podkategoria: Video

 • Producent VIZ-ART. Ekrany projekcyjne. »

  Od 14 lat działalności VIZ-ART specjalizuje się w tworzeniu najlepszych rozwiązań, potwierdzonych oryginalnym designem ekranów projekcyjnych oraz automatyką do projektorów i TV plazmowych. Misją VIZ-ART jest dostarczanie najlepszych rozwiązań stosowanych w wymagających realizacjach. Produkty zaprojektowane i wykonane przez Zespół naszych pracowników mają być funkcjonalne i trwałe. Produkt VIZ-ART polecany jest przez Integratorów Kina Domowego i renomowane Salony Audio Video. Produkty z oferty VIZ-ART cieszą się uznaniem wymagających Klientów i prestiżowych realizacji.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery szpiegowskie »

  Kontrola GPS, podsłuch komórki czy podobnie monitorowanie komputera ma do zaoferowania nasz sklep detektywistyczny. W ofercie znajdziecie również urządzenia podsłuchowe takie jak podsłuchy GSM, dyktafon mini kamery szpiegowskie. Nie licząc tego mamy zróżnicowane urządzenia takie jak wykrywacz podsłuchów, wykrywacz kamer lub zagłuszacz GSM. Świadczymy dodatkowo usługi mające na celu wykrywanie podsłuchu.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • VIZ-ART Audiowizualne Instalacje w Kościele »

  Firma VIZ-ART produkuje i wykonuje kompletne systemy audio-wizualne w Kościołach. Znakomita jakość, oraz dyskrecja instalacji wyróżnia producenta VIZ-ART na rynku. Firma jest doświadczonym dostawcą urządzeń do budowli sakralnych. Jako pierwsza firma na polskim rynku realizuje projekty stworzone według indywidualnych potrzeb. W VIZ-Art projektowane są innowatorskie rozwiązania automatyki audiowizualnej umożliwiające bezprzewodową projekcję pieśni kościelnych. Projektując systemy nagłośnienia kościoła VIZ-ART wykorzystuje bezprzewodowe głośniki i mikrofony uzyskując znakomitą jakość dźwięku bez kabli.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy podsłuchowe »

  Oferujemy urządzenia do inwigilacji a także podsłuch, nadajniki podsłuchowe jaki i podsłuchy GSM i podsłuch telefonu komórkowego. W sklepie dostępne oprócz tego dyktafon, mini kamery szpiegowskie, lokalizatory GPS a nawet rejestratory samochodowe. Jeżeli przypuszczasz, że możesz być podsłuchiwany u nas kupisz wykrywacz podsłuchu jak i wykrywacz kamer oraz zagłuszacz GSM. Zapraszamy do naszego sklepu.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklepy Audio »

  Kino domowe, a dodatkowo sprzęt hi fi stają się coraz częstsze ale i coraz bardziej innowacyjne. Z tego względu niełatwo wyselekcjonować coś dla siebie. Living Sound to nie tylko sklep, to też zespół specjalistów i pasjonatów, którzy szczegółowo opowiedząodpowiedzą na przykład. o audio physic, a dodatkowo poradzą co i za ile nabyć. Szeroki wybór, a oprócz tego miła obsługa sprawiają, że sam pobyt w sklepie staje się prawdziwą przyjemnością, nie mówiąc już o chwili kupna wybranego sprzętu.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Video

Video - nowa strona:

Adres: