Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · następna strona »
 • KAWECCY-Kancelaria Podatkowa BĘDZIN. SOSNOWIEC. DĄBROWA GÓRNICZA. KATOWICE. »

  Kancelaria Podatkowo-Księgowa KAWECCY s.c.

  tel. 509050305, 505100668.

  www.kaweccygroup.pl

  Nasza Kancelaria Podatkowa Będzin KAWECCY s.c. realizuje swoje usługi także w formie outsourcingu księgowego – usług zewnętrznych, szeroko i powszechnie stosowanych we wszystkich krajach rozwiniętych. Zewnętrzna księgowość pozwala zaoszczędzić koszty, które trzeba ponieść na:

  -wynajem pomieszczeń dla pracowników działu księgowości
  -wyposażenie biura w sprzęt komputerowy, biurowy,
  -oprogramowanie księgowe
  -zakup literatury i prasy fachowej z dziedziny rachunkowości i podatków
  -koszty socjalne

  Poza tym Kancelaria nasza nie idzie na zwolnienie lekarskie, nie wyjeżdża na urlop, nie zwalnia się przed bilansem. Zatrudnia pracowników o takich kwalifikacjach, aby usługi zostały wykonane w sposób zgodny z przepisami, z należyta starannością i terminowo.

  Kancelaria ponosi pełna odpowiedzialność za rzetelność prowadzonych usług. Gwarantuje zachowanie bezpieczeństwa i całkowitej poufności na każdym etapie współpracy i po jej zakończeniu.
  Realizujemy również usługi w części lub całości, w siedzibie zleceniodawcy.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe będzin: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.


  Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Pomagamy również w zwrocie podatku z:
  Wielkiej Brytani (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Płn.),
  Holandii
  oraz Niemiec.

  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne budynków i lokali.

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509050305, 505100668
  tel/fax: 32 7619897
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy online »

  Rachunkowość online wasz dobrowolny wybór!

  Księgowość online to program przygotowany na potrzeby dzisiejszego świata biznesu. Każda organizacja pragnąca zmniejszyć swoje wydatki na tradycyjną księgowość wymagającą znalezienia odpowiedniej księgowej albo księgowego czy biura księgowego stara się znaleźć inne ekstrawaganckie rozwiązanie. Takim bez wątpienia jest program internetowy księgowość online łącząca w sobie funkcje generowania faktur VAT czy tworzenia książki przychodów i rozchodów przedsiębiorstwa.

  Zapewne zastanawiasz się dlaczego firmy w dzisiejszych czasach wybierają tego typu aplikacje? W tym miejscu zauważyć można magiczne słowo cena! Otóż każdy nierozrzutnyNowak kalkuluje swój budżet, a także budżet swojego przedsiębiorstwa. Aplikacja internetowa księgowość online jest dla niego zatem świetnym oraz tanim rozwiązaniem. Dzięki takiej aplikacji oszczędza on także swój czas. Dzięki tej aplikacji może rozwiązać swoje sprawy księgowe nie wychodząc do księgowej.

  Zapewne już znasz mój punk widzenia. Zachęcam Cię abyś i Ty wypróbował naszą ofertę księgowości online i cieszył się z zaoszczędzonych pieniędzy!

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze Biuro księgowe prowadzi obsługę rachunkową i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz naszą witrynę.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Istnieje różnica między księgowością a rachunkowością. Księgowość jest elementem rachunkowości. Jednakowoż rachunkowość to rodzaj ewidencji podatkowej. Motywem rachunkowości są systemy gospodarcze mające miejsce w zakładzie. Sposób kierowania tymi mechanizmami zależy od typu spółki. Nasza kancelaria to biuro rachunkowe, które dostarcza świadczenia rachunkowości i księgowości dla przedsiębiorstw. Nasz firma oferuje także usługi doradcze, oraz rozlicza KPiR. Księgi Przychodów i Rozchodów są wdrażane na przemian z ryczałtem. Najlepiej zastosować KPiR gdy przychód jest mały, koszta są wysokie, a obroty duże. W innych przypadkach doradzamy wdrożenie ryczałtu. Biura rachunkowe Rzeszów to pewność usług na najwyższym poziomie. Organizujemy także szkolenia dla przedsiębiorców. Dla naszej kancelarii rozliczenia UE nie są wyzwaniem. Nasza praca z petentem działa na podstawie umowy. Jesteśmy zapewnieniem bezpieczeństwa i tajności jakichkolwiek informacji naszych klientów. Pomocą w utrzymaniu bezpieczeństwa w w naszym biurze rachunkowym jest zastosowanie specjalnego oprogramowania do bezpiecznego składania danych naszych petentów. Posiadamy potrzebne kwalifikacje do prowadzenia ksiąg rachunkowych zatwierdzone Certyfikatem księgowym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kłaj »

  Masz okazję uruchomić swoją działalność gospodarczą i nie możesz znaleźć sprawdzającego się doradcę podatkowego? Fachowe usługi księgowe prowadzi doradztwo podatkowe BIUK działające od wielu lat w stolicy Małopolski. Firmowa strona www publikuje różne istotne informacje o ofercie firmy, prosty formularz kontaktowy a także funkcjonalną mapę lokalizacyjną.

  Odwiedź biuro rachunkowe BIUK i zleć profesjonalną księgowość. Dostępne są atrakcyjne ceny i pomoc dla wielu sposobów działalności (spółki, jednoosobowe działalności itp.). Dla klientów prywatnych dostępne jest także spisywanie deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  O ile projektujesz założyć własną działalność gospodarczą powinieneć sprawdzić przydatne biuro rachunkowe warszawa. Próbując uporać się ze Wam własną pracą, możesz nadziać się na kilka trudności. W tym przypadku szkoda uczyć się na indywidualnych błędach. Warto poprosić o radę doświadczoną spółkę świadczącą usługi księgowe warszawa. Na początku powinno się odnaleźć treści o różnorakich firmach i stwierdzić czy są grzecznościowe.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »


  Jeżeli szukasz porządnego biura rachunkowego, to z pewnością powinieneś wejść na stronę www.kancelariapf.pl. Pod tym adresem można znaleźć najbardziej istotne informacje odnośnie firmy Kancelaria Podatkowo - Finansowa. Kancelaria posiada swoje biuro rachunkowe Nowy Sącz, także w szczególności do mieszkańców Nowego Sącza i okolic kierujemy swoją ofertę. A należy jasno napisać, że zagwarantować możemy niesamowicie wysoką jakość usług oraz przystępne ceny. Oczywiście mamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, więc możesz śmiało skorzystać z usług naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do zaznajomienia się z naszą ofertą!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Kielce »

  BILANS-SERVIS - biuro rachunkowe z Kielc oferuje: badanie sprawozdań finansowych, doradztwo podatkowe, wycenę spółek, analizy finansowe, biznes-plany, obsługę księgowa firm. Serdecznie zapraszamy - bilans-servis.com.pl.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiednia księgowość Ochota »

  AKSSON proponuje obsługę finansową i księgową a także odzyskiwanie należności. Biuro rachunkowe (Ochota) zapewnia odbiorcom pełną i uproszczoną rachunkowość łącznie z polisą asekuracyjną. Zaprasza do kooperacji spółki z branży budowlanej, świadczącej usługi i dopiero rozpoczynające działalność. AKSSON ma w swej ofercie system obsługi należności, ich weryfikację i skuteczne próby porozumienia z wierzycielami. Spółka jest w posiadaniu koncesji od Ministra Finansów a bardzo długi staż pracy w rachunkowości gwarantuje usługi księgowe (Warszawa) na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa mokotów »

  Od lat dobrze funkcjonująca firma, która świadczy usługi z zakresu księgowości. Nasze dobre biuro rachunkowe cieszy się sporym zainteresowanie wielu klientów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Właściciel firmy posiada Wpis na Listę Doradców Podatkowych, dzięki czemu funkcjonuje biuro rachunkowe warszawa mokotów. Serdecznie zapraszamy Państwo do odwiedzin - biuro rachunkowe warszawa wilanów. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Biuro swą działalność rozpoczęło w 1997 roku. Do maja 2008 r. mieliśmy swoją siedzibę przy ul. Wesołej 37 w Kielcach obecnie zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Św. Leonarda 1/26. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrowo-płacową firm, jak również świadczymy usługi dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, stale podnosząc swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego typu specjalistycznych kursach i szkoleniach. Poważne i profesjonalne traktowanie każdego klienta pozwala nam stale rozwijać się i świadczyć usługi dla coraz większej liczby klientów.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Kiedy decydujemy się na założenie własnej działalności gospodarczej, powinniśmy skoncentrować się naraz na wielu bardzo ważnych szczegółów, które poniekąd będą wpływały na progres oraz metodę istnienia naszej firmy. Jednym z takich elementów jest dobrze kierowana rachunkowość, ponieważ bardzo mało osób zdaje sobie sprawę, jakie czekają ich tarapaty, jeśli nie zadbają o finanse własnej spółki. Księgowość i biuro rachunkowe Poznań to nie tylko przeglądanie konkretnych faktur oraz umów, ale zarówno utrzymywanie wszystkiego w odpowiednim porządku. Kiedy dojdzie do okoliczności, że trzeba się rozliczyć z pewnych rzeczy, uporządkowana dokumentacja z pewnością zaoszczędzi nam wiele nerwów podczas przeprowadzania podobnej kontroli.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing kadr i płac »

  Podstawowym założeniem firmy MDDP Outsourcing jest zapewnienie wysokiego poziomu usług księgowych dla wszystkich Klientów. Zajmuje się ona prowadzeniem ksiąg rachunkowych, obliczeniami podatkowymi, a także nadzorem finansowym. Dzięki profesjonalistom z zakresu ekonomii usługi świadczone są na najwyższym poziomie, a oferta jest ciągle dostosowywana do dynamicznie zmieniających się przepisów prawa. Biuro rachunkowe Katowice prowadzi głównie outsourcing usług księgowych oraz outsourcing kadr i płac, które prowadzą do redukcji kosztów i oszczędności czasu. Na stronie MDDP Outsourcing można odnaleźć pełną listę świadczonych usług.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  W Kancelarii Podatkowej Ryszarda Błaszyka obsługiwani są usługobiorcy z Poznania i innych miast. Można tu zlecić prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz kadr i płac. Kancelaria funkcjonuje już ponad dwadzieścia lat. Wieloaspektowa obsługa sprawia, że podmioty gospodarcze chętnie się tutaj zgłaszają. KPIR, optymalizacja podatkowa, outsourcing księgowy to nazwy z którymi możemy utożsamiać biuro. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia pracę kolejnym fachowcom. Ryszard Błaszyk starannie dobiera współpracowników, tak by obsługa zamawiających była jak najbardziej profesjonalna. Dzięki temu kancelaria cieszy się doskonałąsławą. Aby odciążyć własną księgowość i tym samym lepiej zorganizować pracę firmy, warto zamawiać tu outsourcing księgowości.
  Doradca podatkowy Poznań
  Doradztwo podatkowe Poznań
  Kadry i płace Poznań

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów »

  Jesteśmy biurem rachunkowym, które posiada wieloletnie wiedzę praktyczną z zakresu obsługi księgowej oraz dodatkowo rachunkowej spółek. Działamy na terenie ośrodki miejskie Gorzów Wielkopolski i mamy doświadczoną kadrę pracowników pomagających w rozpoczęciu działalności gospodarczej oraz optymalizacji kosztów prowadzenia firmy. Zaufało nam wielu nabywców, jako biuro rachunkowe w gorzowie posiadamy rentowne ceny usług również dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) dopiero rozpoczynających działalność. Po szczegóły zapraszamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Szczecin - księgowość Szczecin Finiks »

  Zamysłem naszego biura podatkowego jest zagwarantowanie profesjonalnej i całościowej obsługi księgowo-podatkowej Kontrahenta, który nie ma czasu ani woli na zagłębianie się w elementy prawno-podatkowe a pragnie prowadzić bizes w zgodzie z bieżącymi kodeksami.

  Porządnie prowadzone księgi rachunkowe to wymagany czynnik funkcjonowania każdej firmy. W naszym funkcjonowaniu największą uwagę koncentrujemy na prawidłowości ewidencjonowania zdarzeń ekonomicznych oraz na zagwarantowaniu bezpieczeństwa podatkowego Klientów, zapewniając im możliwość skupienia uwagi na prowadzeniu biznesu. Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz przyjazną atmosferę przy współpracy.

  Wysoką postać usług zapewnia posiadana Certyfikat Ministerstwa Finansów. Biuro Rachunkowe Szczecin posiada dodatkowo żądaną ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej.

  Nasze kancelaria to całościowe i całościowe usługi księgowe, konieczne przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej, prowadzeniu księgowości, usługach doradczych czy przygotowaniu raportów i sprawozdań.

  Oferta biura rachunkowe Finiks

  Obsługę jednostek prowadzimy w oparciu o najnowsze, przetestowane programy gwarantujące poprawność realizowanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo zapisywania danych.

  Jeżeli dlatego szukacie Państwo biura podatkowego, które w sposób wykwalifikowany zadba o Waszą firmę i w nowoczesny sposób dopasuje się do osobistych potrzeb i oczekiwań, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne »

  Ostatnimi czasy coraz to większym zainteresowaniem napawają się biura rachunkowe. Jeśli więc poszukujesz biegłej asysty w prowadzeniu własnej firmy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Organizujemy także sprzedaż kas fiskalnych najlepszych na rynku firm takich jak: POSNET S.A., NOVITUS S.A., INNOVA S.A., TORELL, SHARP, EMAR, FAREX. Kasy fiskalne tych firm łączą w sobie ułatwienie obsługi i wysoką jakość. Zajmujemy się także dystrybucją kas fiskalnych dla lekarzy i prawników i prowadzimy szkolenia z ich obsługi. Najlepsza kasa fiskalna wyłącznie u nas! Zapraszamy!

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Rzeszowie »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami biura rachunkowego w Rzeszowie i prowadzeniem ksiąg rachunkowych w Rzeszowie, to nasza firma spełni Państwa wszelkie oczekiwania. Nasza firma oferuje wyjątkowo dokładne, skrupulatne i fachowe usługi z zakresu biura rachunkowego w Rzeszowie. Księgi rachunkowe w Rzeszowie to dla nas również żadna tajemnica. Na pierwszym miejscu jest dla nas klient, więc aby spełnić wszelkie możliwe Państwa wymagania. Współpracujemy z najlepszymi doradcami i prawnikami, by korzystanie z usług biura rachunkowego w Rzeszowie było łatwe i przyjemne.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Chcesz otworzyć własną firmę i szukasz dobrego biura rachunkowego, które zajmie się wszystkimi sprawami związanymi z księgowością. W takim razie powinieneś wybrać nasze biuro rachunkowe Wrocław. Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi księgowe oraz finansowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo podstawowe usługi księgowe, do których można zaliczyć prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, bieżącą ewidencję operacji gospodarczych i wiele więcej. Jeżeli wybierzesz nasze biuro to zdecydujesz się na profesjonalną firmę, która zaoferuje Ci bardzo atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Targówek »

  Wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm oraz szeroka gama oferowanych usług to główne atuty firmy Eksperci Księgowi. Wśród oferowanych działań można znaleźć profesjonalne usługi księgowe, które obejmują przede wszystkim prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także sporządzanie wszelkich ewidencji oraz rozliczenia podatkowe. Wszyscy Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i długotrwałą współpracę oferowaną przez biuro księgowe. Warszawa jest głównym obszarem działalności firmy Eksperci Księgowi.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: