Całoroczne domy drewniane

Domy z bali to specjalność spółki ADAVIC, która istnieje na rynku 23 lata. Oferta firmy zawiera całoroczne domy drewniane jak również sauny z drewna. Zakład dysponuje wyszkoloną załogą i najlepszymi urządzeniami. Dwudziestoletni staż pozwala zagwarantować odbiorcom wysoką jakość usług i zupełne ukontentowanie. Drewniane domki letniskowe są ekologiczne a także ciepłe. Spółka wykona każde zamówienie na terenie całego kraju. Wystarczy umówić się i ustalić warunki. Dom z bali może być skończony w przeciągu kilku miesięcy.

Szczegóły strony www.adavic.pl:

Podlinkuj stronę www.adavic.pl:

Całoroczne domy drewniane

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kolektory słoneczne »

  Kolektory słoneczne nowej generacji, wysokiej jakości i w dobrej cenie. Kolektory słoneczne to już można powiedzieć stały element naszego krajobrazu i można je zobaczyć na wielu dachach domów w całej Polsce, bo któż by nie chciał za darmo ciepłej wody czy ogrzewania. Dzięki instalacji nowoczesnych kolektorów słonecznych będziesz miał szanse cieszyć się darmową energią słoneczną, i na co dzień z niej korzystać. Kolektory słoneczne to również wspaniała propozycja dla spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot. To wspaniała ekologiczna inwestycja, na którą można otrzymać dotację. Pomożemy państwu dobrać optymalny zestaw kolektorów słonecznych do waszych budynków i potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Nowoczesne domy drewniane to ciepło, spokój, wysoka jakość wykonania i trwałość na długie, długie lata. Domy drewniane Szturc to wieloletnie doświadczenie i wiedza niezbędna do zbudowania domy dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli Twój dom drewniany ma być schronieniem dla najbliższych, miejscem rodzinnych spotkań i przeżywania wspólnych radości, a jednocześnie projekt idealnie ma wpisywać się w krajobraz działki to skorzystajcie z naszego doświadczenia. Zapraszamy na stronę gdzie możecie zapoznać się z ofertą i informacjami na temat domów drewniany i domów z bali.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane z bali »

  Przedsiębiorstwo Darley Sp. z o. o. zajmuje się produkcją wyrobów i konstrukcji drewnianych. Jeśli interesują Cię domy z drewna, powinna zaciekawić Cię oferta tej firmy. Spółka już od przeszło dekady wytwarza wyroby i konstrukcje drewniane, na potrzeby szczególnie domów drewnianych jak i innych budowli m. in. restauracji, saun czy domków letniskowych zarazem na krajowym jak i zagranicznym rynku. Zarówno domy z bali jak i niewielkie drewniane konstrukcje, tworzone są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów drzewnych pozyskiwanych z poszanowaniem zasad i etyki Lasów Państwowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru domu z bali i innych ekologicznych konstrukcji.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka metalu »

  Wytwarzanie żelaza jest jedną z najistotniejszych filarów gospodarki. Metalurgia jest nauką o metalach, obejmująca m.in. przeróbkę plastyczną, odlewnictwo, metaloznawstwo i metalurgię ekstrakcyjną czyli wszystko co metalowe. Metalugie bardzo często konfrontuje się z hutnictwem. Metalurgia zajmuje nader pokaźne miejsce w świecie, bo prawie wszystko skonstruowane jest z stali i cementru. Metalurgia od zawsze była i wiecznie będzie się rozwijać.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne hale magazynowe »

  Dystrybutor świetnych kaset ściennych oraz kasetonów elewacyjnych zachęca do kontaktu. Znajdujemy się w Obornikach Wielkopolskich koło Poznania, jednak działamy na obszarze całego kraju. Nie ograniczamy się wyłącznie do województwa wielkopolskiego dlatego też zapraszamy Klientów z całego Kraju. Więcej danych na temat Naszej firmy znaleźć można na Naszej stronie www. Polecamy też budowanie takich konstrukcji jak magazynowe hale oraz przemysłowe hale.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Szklarskie Poznań »

  Szukając dobrego zakładu szklarskiego w Poznaniu warto skontaktować się z przedsiębiorstwem pełnym profesjonalnych fachowców, z długoletnim doświadczeniem, jaka zrobi zlecenie szybko, tanio, solidnie na potrzeby przedsiębiorstwa lub klienta instytucjonalnego.Najlepsze grupy szklarzy oferują stworzenie rozmaitych form przestrzennych, docięcie, wymianę, dowóz przedmiotu oraz montaż usługi do klienta. Kunsztowne dzieła stworzone ze szkła hartowanego, zespolonego, zbrojonego czy ornamentowego, barwionego są powodem do dumy dla najbardziej rozwiniętych jednostek szklarskich, co wpływa na ich wysoki obrót produkcji.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Haft komputerowy »

  O ile chodzi o haft komputerowy to nasza firma jest najważniejsza. Zapewniamy szybką obsługę tudzież w pełni fachowe usługi. Nasi profesjonaliści postarają się nakreślić Państwa żądania uprzednio na wyświetlacz monitorów i następnie na przyniesione przez Państwa materiały. początkowym poziomem jeśli chodzi o haft komputerowy jest dokonanie projektu komputerowego. Na nim wolno wdrażać dowolne zmiany, względnie zobaczyć jak na przykład będzie wyglądał haft. Napewno będziemy czynić wszystko aby schemat komputerowy był rzeczywiście takiż sam jak w Państwa fantazji. Należyty schemat uczyni, że ukończony haft komputerowy na Państwa garderobie dostarczy Państwu multum satysfakcji, zabawy oraz sprawi zazdrość u towarzyszy.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okna drewniane Kraków »

  Start działalności naszej firmy datujemy na początek lat dziewięćdziesiątych. Już od początku powstania firmy stawialiśmy na doskonałą jakość naszych wyrobów, dlatego nasze towary są na gatunkowo dobre. W ofercie naszych towarów są drzwi wejściowe Kraków i tarasowe, które mogą otwierać się na wiele możliwości i mają różną grubość. Do produkcji drzwi stosujemy najlepszej jakości wyselekcjonowanych surowców. Już standardowe drzwi zaopatrujemy w zamki wielopunktowego ryglowania z właściwym atestem. Rozszerzając naszą firmę produkujemy również okna drewniane Warszawa . Zdobyte doświadczenia pozwoliło nam na wyprodukowanie końcowego produktu solidnej jakości, odpornego na czynniki atmosferyczne na które są nieustannie wystawiane. Właściwie dobrane okucia i wykończenie farbami akrylowymi, zabezpieczenie drewna wykorzystanego do produkcji okien i zamontowanie szyb niskoemisyjnych zgodnie z najnowszymi przepisami termoenergetycznymi to działania, które podejmujemy przy produkcji każdego okna zamówionego przez klienta. W ofercie stolarni budowlanej są elementy do schodów, więźby dachowe, przęsła ogrodzeniowe a także deski elewacyjne Kraków . Strona www, którą posiadamy przedstawia propozycję towarów, które znajdują się w naszej palecie naszej propozycji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, doradzimy i odpowiemy na każde pytanie z tej dziedziny.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry olej przepracowany »

  DMPOL zajmuje się skupem odpadów przemysłowych. W ofercie firmy znajdziemy również skup olejów przepracowanych i innych odpadów ropopochodnych, a także odbiór odpadów niebezpiecznych i przemysłowych (Poznań). Jednostka poręcza krótkie terminy i wysoki poziom usług. Na każde oferowane usługi posiada wymagane pozwolenia. Do transportu odpadów zakład ma profesjonalne wozy, które zostały zaakceptowane do ruchu przez Transportowy Urząd Techniczny. Jednostka świadczy usługi na obszarze całego kraju. Personel troszczy się o satysfakcję odbiorców i dokłada wszelkich starań żeby być nieprześcignionym.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Woodandarch »

  WoodAndArch jest wiodącym, europejskim sklepem on-line elementów gięto-klejonych. Elastyczność wobec potrzeb klienta, indywidualne podejście do realizacji zleceń, krótkie terminy realizacji oraz ogromna różnorodność asortymentu, to główne elementy strategii firmy. Przejrzystość asortymentu i łatwość w odnalezieniu wszystkich potrzebnych informacji sprawi, że robienie zakupów na www.woodandarch.pl stanie się bardzo przyjemne.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »