Doradztwo personalne Podkategoria: Doradztwo personalne

 • Psycholog Warszawa »

  Opisywana tu oferta jest własnością profesjonalnego Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej pochodzącego z Warszawy. Oferuje ono mnóstwo najróżniejszych usług które powinny zainteresować absolutnie każdego, kto tylko czuje, że potrzebuje jakiejkolwiek pomocy tego typu. Znaczną jego zaletą jest bogate doświadczenie oraz obecność wykwalifikowanych lekarzy – daje nam to całkowitą pewność co do tego, że dowolne leczenie w tym miejscu będzie całkowicie efektywne. Oferta jest tak rozbudowana, że może doskonale sprawdzić się zawsze, bez względu na nasze wymagania – jak najbardziej warto jest się w takim razie bliżej z nią zapoznać.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm Kraków »

  Pod adresem www.tomaszsolecki.pl znajdziemy ofertę, która będzie doskonałą propozycją dla właściwie każdego pracodawcy który tylko pragnie rzeczywiście dobrze zadbać o umiejętności wszystkich zatrudnianych przez siebie osób. Jest ona własnością profesjonalnej firmy pochodzącej z Krakowa która organizuje najróżniejsze szkolenia dla firm Kraków – przeznaczone są one dla osób pracujących na wielu różnych stanowiskach. Naprawdę warto jest się nią bliżej zainteresować, bo tak profesjonalne szkolenia absolutnie w każdym przypadku umożliwią każdemu z nas zdobycie całego mnóstwa przydatnych umiejętności motywacyjnych!

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Wypadki chodzą po ludziach niezależnie od tego, jak bardzo na siebie uważamy i w jakim stopniu zapewniamy sobie bezpieczeństwo. To, że my sami sobie i swoim najbliższym zapewnimy najwyższej wartości bezpieczeństwo nie znaczy, że z przyczyn od nas niezależnych nie stanie się już nigdy nic złego. Wypadki zdarzają się nie tylko na ulicy, niemniej jednak także w pracy, w domu, w szkole - dosłownie wszędzie. Zdarza się, że ktoś zawini i nie jesteśmy w stanie ustrzec się przed przykrymi konsekwencjami. Wypadek holandia na ulicy to nie tylko zdarzenie komunikacyjne, bo ma możliwość to być też wypadek anglia w postaci potknięcia się na nierównym chodniku czy inny, czasami absurdalny i niewiarygodny wypadek niemcy. Z opowieści znajomych wie się, jak dziwne i najczęściej nie mieszczące się w głowie przyczyny może posiadać prawie każdy wypadek w norwegii. Nierzadko ma możliwość to być prosty zbieg bolesnych warunki, a czasem szereg powiązanych ze sobą małych przyczyn, które w połączeniu dają ogromnych rozmiarów smutny skutek. Jeżeli zdarzy nam się już nieszczęśliwy wypadek, trzeba nam się także odszkodowanie, nawet o ile był to wypadek w niemczech. W szczególności zagranicą, gdzie nie do końca czujemy się u siebie, a w szczególności w takiej trudnej sytuacji jesteśmy zagubieni, w każdej sytuacji możemy korzystać z usług, które świadczy dla nas rodak - prawnik anglia. Mówiący w naszym ojczystym języku prawnik niemcy to prawdziwe zbawienie, które może uratować nas z opresji w przypadku, kiedy nie znamy miejscowego języka, a dziedzina prawa i odszkodowań jest nam całkowicie obca.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Novum – opieka, pomoc domowa, sprzątanie »

  NOVUM zajmuje się profesjonalną opieką nad osobami starszymi w Polsce.
  Specjalizujemy się w zapewnieniu profesjonalnej opieki nad osobami
  starszymi, usługami pomocy domowej oraz sprzątania. Novum to firma
  działająca na rynku polskim oraz niemieckim. Do obszaru naszego
  działania należy głównie profesjonalna opieka nad osobami starszymi,
  pomoc osobom starszym w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz
  sprzątaniu. Nasz profesjonalnie przygotowany personel jest doceniany
  przez wielu naszych klientów.
  NOVUM zapewnia elastyczne rozwiązania oraz ofertę dostosowaną do
  indywidualnych wymagań każdego klienta.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ocena kompetencji »

  Centrum kompetencyjne mHR jest to grupa fachowców, którzy zajmują się planowaniem aplikacji komputerowych, a także ich produkcją oraz wprowadzaniem. Od 2010 roku zasięg naszej działalności został powiększony, i zajęliśmy się oprócz tego doradztwem w sprawach personalnych w zakresie poszczególnych procesów kadrowych, za pośrednictwem aplikacji mHR. Naszym atutem jest elastyczność współpracy z kontrahentem. Proponujemy kompleksową pomoc w zakresie selekcji, organizowania kursów, zarządzania uprawnieniami oraz wydajnością pracy. Zapraszamy na naszą witrynę w internecie.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowy list motywacyjny »

  Prezentowana witryna internetowa zawiera najistotniejsze podpowiedzi odnośnie zasad formułowania dokumentów składanych w trakcie naboru pracowników. Umieszczono na niej rzetelne porady jak napisać CV, czy list motywacyjny, aby odnieść sukces na początku kariery zawodowej. Na stronie można odnaleźć także gotowy wzór listu motywacyjnego i Curriculum Vitae skierowany do reprezentantów rozmaitych branż i stanowisk. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wskazówkom każdemu uda się stworzyć rzetelne Curriculum Vitae, które będzie podstawą do otrzymania nowej pracy.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bony zniżkowe ebon »

  Ebon to propozycja dla każdego kto posiada stronę internetową i proponuje różnego wariantu kupony zniżkowe. Dodaj odnośnik do własnej strony z kuponem promocyjnym. Dzięki Ebon masz dużo większe szansę na trafienie do większej liczby przypuszczalnych klientów, którzy mogą natknąć się na Ciebie dzięki stronie. proponujemy bardzo prostą usługę dla sklepów oraz usługodawców, którzy w ciągu kilku minut, mogą zupełnie za darmo dołączyć swój ebon - kupon rabatowy dla użytkowników serwisu ebon.pl.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • - Sherpaforce Polska »

  Firma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacja to rekrutacja międzynarodowa. Sherpa istnieje w Holandii od roku 2000 od roku 2008 wchodzi w skład Vebego Group które zatrudnia 30.000 pracowników w takich krajach jak Holandia, Niemcy, Wielka Brytania Francja i inne. Wiele informacji, w tym oferty pracy z Holandii, możesz znaleźć na stronie www.sherpaforce.pl

  Praca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik
  szklarni - pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego -bocznego, pracownik sprzątający, brygadzista linii produkcyjnej.

  Więcej o pracy w Holandii dowiesz się na stronie:
  http://praca.sherpaforce.pl/oferty-pracy-w-holandii

  Często poszukujemy osób które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii, lub/i znają komunikatywnie język
  holenderski.

  Dbając o bezpieczeństwo pracowników, firma zatrudnia tylko te osoby które
  posiadają zaświadczenie o niekaralności.
  Oferowana praca za granicą, w tym w Holandii to najczęściej praca
  tymczasowa, pomimo to wielu pracowników jest związanych z naszą firma od
  wielu lat.

  Kontakt do Sherpa w Polsce znajdziesz na stronie
  http://praca.sherpaforce.pl/kontakt

  E-MAIL KONTAKTOWY!!!sherpaforce@sherpaforce.com

  Siedziba firmy :

  Sherpa International Force Sp. z o.o.
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo personalne

Doradztwo personalne - nowa strona:

Adres: