KAWECCY-Kancelaria Podatkowa BĘDZIN. SOSNOWIEC. DĄBROWA GÓRNICZA. KATOWICE.

Kancelaria Podatkowo-Księgowa KAWECCY s.c.

tel. 509050305, 505100668.

www.kaweccygroup.pl


Nasza Kancelaria Podatkowa Będzin KAWECCY s.c. realizuje swoje usługi także w formie outsourcingu księgowego – usług zewnętrznych, szeroko i powszechnie stosowanych we wszystkich krajach rozwiniętych. Zewnętrzna księgowość pozwala zaoszczędzić koszty, które trzeba ponieść na:

-wynajem pomieszczeń dla pracowników działu księgowości
-wyposażenie biura w sprzęt komputerowy, biurowy,
-oprogramowanie księgowe
-zakup literatury i prasy fachowej z dziedziny rachunkowości i podatków
-koszty socjalne

Poza tym Kancelaria nasza nie idzie na zwolnienie lekarskie, nie wyjeżdża na urlop, nie zwalnia się przed bilansem. Zatrudnia pracowników o takich kwalifikacjach, aby usługi zostały wykonane w sposób zgodny z przepisami, z należyta starannością i terminowo.

Kancelaria ponosi pełna odpowiedzialność za rzetelność prowadzonych usług. Gwarantuje zachowanie bezpieczeństwa i całkowitej poufności na każdym etapie współpracy i po jej zakończeniu.
Realizujemy również usługi w części lub całości, w siedzibie zleceniodawcy.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe będzin: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.


Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

Pomagamy również w zwrocie podatku z:
Wielkiej Brytani (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Płn.),
Holandii
oraz Niemiec.

Wykonujemy Świadectwa Energetyczne budynków i lokali.

Kaweccy s.c.
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509050305, 505100668
tel/fax: 32 7619897
www.kaweccygroup.pl

Szczegóły strony www.kaweccygroup.pl:

Podlinkuj stronę www.kaweccygroup.pl:

KAWECCY-Kancelaria Podatkowa BĘDZIN. SOSNOWIEC. DĄBROWA GÓRNICZA. KATOWICE.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Arendal »

  Firma Pol-Nor Consulting zajmuje się kwestiami formalnymi osób prowadzących swoje przedsiębiorstwa w okolicach Arendal. Księgowość to dziedzina, w której przesiębiorstwo pełni funkcję edukacyjną, na bardzo podstawowym poziomie. Firma obsługuje polskich przedsiębiorców z okolic Arendal. Biuro rachunkowe korzysta z poczty tradycyjnej i internetu. Funkcję edukacyjną biuro rachunkowe realizuje poprzez filmy traktujące o norweskich podatkach i podstawach księgowości.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  O ile projektujesz założyć własną działalność gospodarczą powinieneć sprawdzić przydatne biuro rachunkowe warszawa. Próbując uporać się ze Wam własną pracą, możesz nadziać się na kilka trudności. W tym przypadku szkoda uczyć się na indywidualnych błędach. Warto poprosić o radę doświadczoną spółkę świadczącą usługi księgowe warszawa. Na początku powinno się odnaleźć treści o różnorakich firmach i stwierdzić czy są grzecznościowe.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »


  Jeżeli szukasz porządnego biura rachunkowego, to z pewnością powinieneś wejść na stronę www.kancelariapf.pl. Pod tym adresem można znaleźć najbardziej istotne informacje odnośnie firmy Kancelaria Podatkowo - Finansowa. Kancelaria posiada swoje biuro rachunkowe Nowy Sącz, także w szczególności do mieszkańców Nowego Sącza i okolic kierujemy swoją ofertę. A należy jasno napisać, że zagwarantować możemy niesamowicie wysoką jakość usług oraz przystępne ceny. Oczywiście mamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, więc możesz śmiało skorzystać z usług naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do zaznajomienia się z naszą ofertą!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe kielce »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje pełny zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu oraz obsługę kadrowo-płacową. Swoją ofertę kierujemy do spółek kapitałowych, spółek osobowych oraz osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Swoich klientów obsługujemy w naszej siedzibie w Kielcach przy ul. Piotrkowskiej 12 lub na życzenie u zleceniodawcy. Biuro znajduje się w centrum Kielc obok Urzędu Miasta Kielce. Zlecenie obsługi księgowej zewnętrznej firmie będzie niosło dla Państwa działalności wiele korzyści.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Zajmujemy się finansami i księgowością zarówno Spółek Prawa Handlowego jak także jednoosobowej działalności. Nasze wykształcenie i spore doświadczenie powoduje, iż z znaczną odpowiedzialnością podchodzimy do swoich obowiązków. Jesteśmy do Państwa usług w dowolnej chwili, ponieważ do każdego klienta podchodzimy wyjątkowo. Obszerna oferta naszego Biura Rachunkowego Anna Litwa-Janeczek w Zielonej Górze znajduje się na naszej stronie biurofk.zgora.pl.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Niepokoisz się stanem rozliczeń finansowych w swojej firmie? A może pragnąłbyś założyć własną działalność gospodarczą i potrzebujesz pomocy? Nasze Biuro Rachunkowe Jagoda Skorupa chętnie odciąży Cię w tym. Z naszą pomocą będziecie mogli się Państwo skoncentrować wyłącznie na swoim biznesie, dlatego, że to my przejmiemy całą papierkową robotę. Służymy Państwu także pomocą przy projektach unijnych a także przy wyprowadzaniu zaległości księgowych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową rachunek.zgora.pl.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze biuro księgowe w Tarnowie »

  Biuro rachunkowe Anna Sowa funkcjonuje od 2008 roku. Spółka dynamicznie się rozkręca a pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności. Oferta biura księgowego obejmuje usługi rachunkowe i kadrowe. Dodatkowo trudni się też rozrachunkami podatkowymi i pośrednictwem firm w tym zakresie. Biuro ma niezbędny Certyfikat księgowy i ubezpieczenie OC. Głównym celem załogi jest satysfakcja kontrahenta. Uzyskany zasób wiedzy i doświadczenie zapewniają usługi najlepszej jakości. Gabinet jest otwarty pon-pt od 8 do 16.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Szczecin - księgowość Szczecin Finiks »

  Zamysłem naszego biura podatkowego jest zagwarantowanie profesjonalnej i całościowej obsługi księgowo-podatkowej Kontrahenta, który nie ma czasu ani woli na zagłębianie się w elementy prawno-podatkowe a pragnie prowadzić bizes w zgodzie z bieżącymi kodeksami.

  Porządnie prowadzone księgi rachunkowe to wymagany czynnik funkcjonowania każdej firmy. W naszym funkcjonowaniu największą uwagę koncentrujemy na prawidłowości ewidencjonowania zdarzeń ekonomicznych oraz na zagwarantowaniu bezpieczeństwa podatkowego Klientów, zapewniając im możliwość skupienia uwagi na prowadzeniu biznesu. Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz przyjazną atmosferę przy współpracy.

  Wysoką postać usług zapewnia posiadana Certyfikat Ministerstwa Finansów. Biuro Rachunkowe Szczecin posiada dodatkowo żądaną ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej.

  Nasze kancelaria to całościowe i całościowe usługi księgowe, konieczne przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej, prowadzeniu księgowości, usługach doradczych czy przygotowaniu raportów i sprawozdań.

  Oferta biura rachunkowe Finiks

  Obsługę jednostek prowadzimy w oparciu o najnowsze, przetestowane programy gwarantujące poprawność realizowanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo zapisywania danych.

  Jeżeli dlatego szukacie Państwo biura podatkowego, które w sposób wykwalifikowany zadba o Waszą firmę i w nowoczesny sposób dopasuje się do osobistych potrzeb i oczekiwań, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Bemowo »

  Często tak niewiele brakuje, żeby poprawić funkcjonowanie firmy. To jednak właśnie to „niewiele” ma z reguły decydujący wpływ na stan kosztów czy efektywność pracy. Firma księgowa która posiada już doświadczenie i jest dobrze wyszkolona to podstawa dla nowej działalności, nawet tej najmniejszej. Doradzimy, jak najkorzystniej rozliczyć się z urzędem skarbowym, a także ZUS-em. Obsługa wspólnot mieszkaniowych warszawa nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wypełnimy deklaracje, a także zeznania. Zwróć się do zaufanej, profesjonalnej firmy zajmującej się księgowością. Jeśli poszukujesz porządnego biura rachunkowego, to z pewnością powinieneś wejść pod adres www.tnrachunki.pl.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Grażyna Domachowska Rokietnica »

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników.
  Serdecznie zapraszamy.
  http://biurodomachowska.pl/contact-us/
  http://biurodomachowska.pl/blog/
  facebook.com/biurodomachowska

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »