Masowa wysyłka SMS

Usługi jakie kieruje TideMobile do klientów, to wszechstronne narzędzia marketingu mobilnego, realizacje kampanii SMS, a także masowe wysyłki SMS i MMS. Oprogramowanie SMS Sender oraz SMS api, są przede wszystkim stosowane w biznesie, istnieje możliwość podłączenia tych usług do aplikacji takich jak ERP czy CRM. Mechanizm wysyłania hurtowych SMS-ów jest możliwy dzięki automatycznemu mechanizmowi powiązanemu z procesami firmy. Ten zautomatyzowany sposób oszczędza nakład pracy, a masowe SMS-y są wysyłane do grupy zainteresowanych w celu powiadomienia SMS-em. Dzięki tej usłudze, wysyłanie SMS-ów jest szybkie a marketing mobilny jest efektywny.

Szczegóły strony tidemobile.pl:

Podlinkuj stronę tidemobile.pl:

Masowa wysyłka SMS

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niszczenie dokumentów »

  Firma Ad Akta specjalizuje się w przechowywaniu dokumentów ich archiwizacji oraz niszczeniu dokumentów. Usługa obejmuje takie czynności jak archiwizację akt poprzez przyjęcie odpowiedniej klasyfikacji aktowej. Następnie wydzielenie z archiwum akt kategorii BC, dla których minęły ustawowe okresy przechowywania wraz ze sporządzeniem spisów oraz protokołów oceny. Sporządzenie ewidencji akt, które nadal podlegają przechowywaniu, w postaci spisów zdawczo-odbiorczych, oznaczenie pojedynczych teczek/segregatorów sygnaturami i kodami kreskowymi oraz odebranie i bezpowrotnie zniszczenie wydzielonych akt kategorii BC. Ze swej strony gwarantujemy, iż w przypadku obsługi kompleksowej przeniesienie archiwum na zewnątrz firmy nie zakłóci jej normalnego funkcjonowania, a osoby przez Państwa upoważnione będą miały stały i pełny dostęp do powierzonych nam dokumentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Egzaminy gimnazjalne korepetycje »

  Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Środki czystości »

  Nie przeczuwałeś, że tak malutka pracownia może zakryć się takim kurzem? Przypuszczałeś, że zwykła ścierka sprosta wyzwaniu z utrzymaniem czystości. Nie przejmuj się. Mamy dla Ciebie propozycję. Norenco nadejdzie Ci ze wsparciem. Długoletnie utrzymanie się na rynku polskim i norweskim pozwoliło stworzyć niesamowitą propozycję. Firma oferuje nie tylko środki dezynfekcyjne czy maszyny czyszczące. Norenco proponuje Ci równocześnie mycie specjalistyczne, które zapewni higienę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Poznań »

  Chcesz uwiecznić chwilę ślubu, tak aby mieć pamiątkę do końca życia. Zleć zrobienie zdjęć doświadczonemu fotografowi. Unikalność, niepowtarzalność to cechy naszych zdjęć. Istotą naszej fotografii ślubnej jest chęć udokumentowania tych wspaniałych chwil, które chcemy pamiętać długo. Proponuję Państwu zdjęcia ślubne w plenerze oraz w studiu. Zdjęcia w dzień ślubu, oraz w późniejszym terminie. Zdjęcia robimy tylko profesjonalnymi lustrzankami. Super Foto – najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów Wrocław »

  Przedsiębiorstwo od czterech lat zajmuje się pracami alpinistycznymi. W tym czasie zdobyła olbrzymie doświadczenia i stałych klientów. Firma funkcjonuje w sposób specjalistyczny, a jej pracownicy posiadają uznany sprzęt branżowy gwarantujący bezpieczeństwo wykonywania zadań, są również kompleksowo dokształcani. To właśnie pozwala zagwarantować najwyższą jakość oferowanych prac. Zaliczają się do nich na przykład takie zadania jak: odśnieżanie dachów płaskich, mycie okien, malowanie kominów, zrywanie sopli i inne. Terenem funkcjonowania jest Wrocław oraz miasta w najbliższym sąsiedztwie. Nie wolno bagatelizować prac na wysokości: warto znaleźć specjalistów.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup monet »

  Każdy ma jakieś zainteresowania lub pasje. Jedni lubią gromadzić pocztówki, znaczki, innych ciekawią muszelki na przykład, a jeszcze innych skup monet. Jeżeli zbierasz monety, bez wątpienia masz kapitalnie posegregowane. Mogą to stanowić monety polskie, albo z całego świata. To szlachetne posiadać kolekcje wszystkich monet, nawet sczególnie tych z XIX bądź XX wieku a także ukazywać je znajomym czy też rodzinie. Znam takie osoby, jakie podróżowały po państwach a zwłaszcza frapowało ich skup monet. Do teraz jeżeli ktoś się interesuje, zdoła napisać w Google skup monet i masz najróżniejsze oferty, które cię na pewno zaciekawią.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rent a car Bydgoszcz »

  Jeśli szukasz wypożyczalni godnej uwagi to w tj chwilli ją wynalazłeś. Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz to pewna z najlepszych spółek w tej branży w naszym kraju. Zapraszamy do popatrzenia na naszą witrynę i dokładnego zaznajomienia się z naszą propozycją. Nie ulega wątpliwości nie będziecie rozczarowani skoro nasza oferta była przez lata dostrajana a głównym czynnikiem przemian były opinie naszych odbiorców. Wskutek tego wynajem samochodów Bydgoszcz ma ofertę jaka w największym stopniu jak to możliwe koresponduje do przewidywań konsumentów. Wystarczy zapytać kogokolwiek kto miał już potrzebę korzystać z naszej propozycji. Bezspornie każdy z naszych interesantów zaświadczy o najlepszej postaci posług które proponuje rent a car Bydgoszcz. Opłaca się robić użytek z usług najporządniejszych.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Glazurnik Szczecin »

  Firma oferuje profesjonalne remonty, kafelkowanie i wykończenia wnętrz na terenie Szczecina. Firma istnieje od 1992 roku i gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Posiadamy referencje dla wykonanych prac. Pracę wykonujemy wg projektów zleconych, ale również pomagamy stworzyć własny.Montujemy instalacje sanitarne, wykonujemy mniejsze jak i większe prace remontowe.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne kraków »

  Wirtualny sekretariat to usługa adresowana do rozległego grona właścicieli przedsiębiorstw. Zarówno tych, którzy stoją dopiero na progu kariery w świecie biznesu, jak i tych z bogatszym czy wręcz ogromnym doświadczeniem. Charakteryzuje ich jedno: rozsądne spoglądanie na sprawę efektywnego funkcjonowania firmy, tzn. zmierzanie do zapewnienia jej niezbędnego zaplecza organizacyjnego i zarazem zoptymalizowania przeznaczonych na ten projekt wydatków. Oto nasza propozycja dla takich przedsiębiorców: renomowany adres do rejestracji działalności w jednym z 5 polskich dużych miast: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowice bądź w Toruniu, przyjmowanie poczty i przesyłanie ich pod określony pierwotnie adres, sygnalizowanie SMS-em i e-mailem o otrzymaniu przesyłek pocztowych, udostępnienie samodzielnego numeru telefonu oraz faksu, przesyłanie zeskanowanej poczty, odbieranie połączeń przychodzących, zapewnienie dostępu do sali konferencyjnej i biurowych stanowisk pracy.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Jelenia Góra »

  Jeżeli chcesz sprzedać swoje mieszkanie, dom czy inną nieruchomość należy zastanowić się przekazaniem swojej oferty specjalistom, którzy w odpowiedni sposób poprowadzą Twoją sprawę, a w razie problemów zawsze możesz liczyć na fachowa pomoc. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży mieszkań, domów, działek na terenie Jeleniej Góry, Karpacza i Szklarskiej Poręby. Serdecznie zapraszamy do naszego biura nieruchomości Gold House w Jeleniej Górze.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »