Najlepsze biuro księgowe w Tarnowie

Biuro rachunkowe Anna Sowa funkcjonuje od 2008 roku. Spółka dynamicznie się rozkręca a pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności. Oferta biura księgowego obejmuje usługi rachunkowe i kadrowe. Dodatkowo trudni się też rozrachunkami podatkowymi i pośrednictwem firm w tym zakresie. Biuro ma niezbędny Certyfikat księgowy i ubezpieczenie OC. Głównym celem załogi jest satysfakcja kontrahenta. Uzyskany zasób wiedzy i doświadczenie zapewniają usługi najlepszej jakości. Gabinet jest otwarty pon-pt od 8 do 16.

Szczegóły strony www.brsowa.pl:

Podlinkuj stronę www.brsowa.pl:

Najlepsze biuro księgowe w Tarnowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biegli rewidenci »

  W ramach oferowanej przez nas organizacji rachunkowości w firmię Rekord-Wespra zapewniamy takie usługi jak m.in. analiza funkcjonowania systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, doradztwo w zakresie organizacji systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, wdrażanie systemu księgowości i systemu kontroli wewnętrznej, opracowanie polityki rachunkowości, instrukcji inwentaryzacyjnych, instrukcji obiegu i kontroli dokumentów, a także pełen zakres usług jakie zapewniają członkowie naszego zespołu biegli rewidenci.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Białymstoku »

  Dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe Białystok, w którym pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem księgowych. Biuro zajmuję się prowadzeniem pełnej księgowości, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, a ponadto wszelkimi sprawami księgowo-płacowymi. Zapewniamy pełny fachowość, a ponadto indywidualne podejście do kontrahenta. Serdecznie zapraszamy do współpracy małych i dużych przedsiębiorców.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Kiedy decydujemy się na założenie własnej działalności gospodarczej, powinniśmy skoncentrować się naraz na wielu bardzo ważnych szczegółów, które poniekąd będą wpływały na progres oraz metodę istnienia naszej firmy. Jednym z takich elementów jest dobrze kierowana rachunkowość, ponieważ bardzo mało osób zdaje sobie sprawę, jakie czekają ich tarapaty, jeśli nie zadbają o finanse własnej spółki. Księgowość i biuro rachunkowe Poznań to nie tylko przeglądanie konkretnych faktur oraz umów, ale zarówno utrzymywanie wszystkiego w odpowiednim porządku. Kiedy dojdzie do okoliczności, że trzeba się rozliczyć z pewnych rzeczy, uporządkowana dokumentacja z pewnością zaoszczędzi nam wiele nerwów podczas przeprowadzania podobnej kontroli.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa mokotów »

  Od lat dobrze funkcjonująca firma, która świadczy usługi z zakresu księgowości. Nasze dobre biuro rachunkowe cieszy się sporym zainteresowanie wielu klientów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Właściciel firmy posiada Wpis na Listę Doradców Podatkowych, dzięki czemu funkcjonuje biuro rachunkowe warszawa mokotów. Serdecznie zapraszamy Państwo do odwiedzin - biuro rachunkowe warszawa wilanów. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Istnieje różnica między księgowością a rachunkowością. Księgowość jest elementem rachunkowości. Jednakowoż rachunkowość to rodzaj ewidencji podatkowej. Motywem rachunkowości są systemy gospodarcze mające miejsce w zakładzie. Sposób kierowania tymi mechanizmami zależy od typu spółki. Nasza kancelaria to biuro rachunkowe, które dostarcza świadczenia rachunkowości i księgowości dla przedsiębiorstw. Nasz firma oferuje także usługi doradcze, oraz rozlicza KPiR. Księgi Przychodów i Rozchodów są wdrażane na przemian z ryczałtem. Najlepiej zastosować KPiR gdy przychód jest mały, koszta są wysokie, a obroty duże. W innych przypadkach doradzamy wdrożenie ryczałtu. Biura rachunkowe Rzeszów to pewność usług na najwyższym poziomie. Organizujemy także szkolenia dla przedsiębiorców. Dla naszej kancelarii rozliczenia UE nie są wyzwaniem. Nasza praca z petentem działa na podstawie umowy. Jesteśmy zapewnieniem bezpieczeństwa i tajności jakichkolwiek informacji naszych klientów. Pomocą w utrzymaniu bezpieczeństwa w w naszym biurze rachunkowym jest zastosowanie specjalnego oprogramowania do bezpiecznego składania danych naszych petentów. Posiadamy potrzebne kwalifikacje do prowadzenia ksiąg rachunkowych zatwierdzone Certyfikatem księgowym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze Biuro księgowe prowadzi obsługę rachunkową i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz naszą witrynę.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  O ile projektujesz założyć własną działalność gospodarczą powinieneć sprawdzić przydatne biuro rachunkowe warszawa. Próbując uporać się ze Wam własną pracą, możesz nadziać się na kilka trudności. W tym przypadku szkoda uczyć się na indywidualnych błędach. Warto poprosić o radę doświadczoną spółkę świadczącą usługi księgowe warszawa. Na początku powinno się odnaleźć treści o różnorakich firmach i stwierdzić czy są grzecznościowe.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • KAWECCY-Kancelaria Podatkowa BĘDZIN. SOSNOWIEC. DĄBROWA GÓRNICZA. KATOWICE. »

  Kancelaria Podatkowo-Księgowa KAWECCY s.c.

  tel. 509050305, 505100668.

  www.kaweccygroup.pl

  Nasza Kancelaria Podatkowa Będzin KAWECCY s.c. realizuje swoje usługi także w formie outsourcingu księgowego – usług zewnętrznych, szeroko i powszechnie stosowanych we wszystkich krajach rozwiniętych. Zewnętrzna księgowość pozwala zaoszczędzić koszty, które trzeba ponieść na:

  -wynajem pomieszczeń dla pracowników działu księgowości
  -wyposażenie biura w sprzęt komputerowy, biurowy,
  -oprogramowanie księgowe
  -zakup literatury i prasy fachowej z dziedziny rachunkowości i podatków
  -koszty socjalne

  Poza tym Kancelaria nasza nie idzie na zwolnienie lekarskie, nie wyjeżdża na urlop, nie zwalnia się przed bilansem. Zatrudnia pracowników o takich kwalifikacjach, aby usługi zostały wykonane w sposób zgodny z przepisami, z należyta starannością i terminowo.

  Kancelaria ponosi pełna odpowiedzialność za rzetelność prowadzonych usług. Gwarantuje zachowanie bezpieczeństwa i całkowitej poufności na każdym etapie współpracy i po jej zakończeniu.
  Realizujemy również usługi w części lub całości, w siedzibie zleceniodawcy.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe będzin: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.


  Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Pomagamy również w zwrocie podatku z:
  Wielkiej Brytani (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Płn.),
  Holandii
  oraz Niemiec.

  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne budynków i lokali.

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509050305, 505100668
  tel/fax: 32 7619897
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Kielce »

  BILANS-SERVIS - biuro rachunkowe z Kielc oferuje: badanie sprawozdań finansowych, doradztwo podatkowe, wycenę spółek, analizy finansowe, biznes-plany, obsługę księgowa firm. Serdecznie zapraszamy - bilans-servis.com.pl.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Deklar" Gliwice - »

  Biuro Rachunkowe DEKLAR Gliwice - tanio, a zarazem z wielką troską o klienta - świadczy usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm – osób fizycznych oraz prawnych. Oferujemy kompleksową obsługę księgową rozliczeń podatkowych w zakresie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczeń ZUS, rozliczeń kadrowo-płacowych. Działamy na terenie Gliwic, powiatu gliwickiego oraz Zabrza. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »