TPA, likwidacja szkód

Inter Partner Assistance jest liderem polskiej branży assistance. Istniejemy od 1994 roku, wcześniej jako AXA Assistance, a od 2006 roku pod marką Inter Partner Assistance. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy pomoc assistance dla motoryzacyjnych ubezpieczeń OC i AC, assistance domowy do polis mieszkaniowych oraz wprowadziliśmy assistance do banków. W naszej ofercie znajduje się również TPA, czyli Third Party Administrator - to oferta polegająca na outsourcingu obsługi ubezpieczeń: ubezpieczenia zdrowotne, likwidacja szkód, dostęp do sieci medycznej. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznawania się z naszą ofertą kompleksowego assistance.

Szczegóły strony ipa.com.pl:

Podlinkuj stronę ipa.com.pl:

TPA, likwidacja szkód

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczenie - ranking »

  Na przedstawianym serwisie www odnajdziesz dużo wieści odnośnie polis pojazdów. Najaktualniejsze fakty w świecie ubezpieczeniowym a dodatkowo porady jak najkorzystniej się ubezpieczać. Swoją drogą w umieszczonym na stronie rankingu sprawdzisz, który ubezpieczyciel jest w twoim wypadku niedrogi. Nie wahaj się też pozostawić swojego osądu o polisach oraz oceniaj przedsiębiorstwa ubezpieczeń.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady ubezpieczeń »

  Ubezpieczenie jest istotne chyba dla każdej osoby. W ciężkiej sytuacji jest asekuracją od problemów finansowych. Zwykle ceni się ubezpieczenia wówczas gdy nastąpi wypadek. Założeniem naszej strony jest zwiększanie świadomości o ubezpieczeniach przeciętnych internautów. Piszemy artykuły dla właścicieli samochodów - ubezpieczenie NNW, o odpowiedzialności cywilnej - ubezpieczenie OC zawodowe oraz dla przeciętnego "Kowalskiego" - ubezpieczenia na wypadek śmierci. Strona działa 24 h na dobę siedem dni w tygodniu. Dlatego też masz możliwość wchodzenia na nią w każdej chwili. Myślę, że będziesz usatysfakcjonowany publikacjami, które tam znajdziesz i użyjesz ich w praktyce. Jeśli tak się stanie to stwierdzimy, że nasza misja został zrealizowany. A to dlatego, że lubimy pomagać innym ludziom. W ten łatwy sposób uczynimy ten świat lepszym do egzystencji dla wszystkich ludzi na nim mieszkających.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oc firmy »

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia dla pracowników. Pracownicy są narażeni na różnego rodzaju niekorzystne czynniki, dlatego warto zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo pewność dobrze podjętej decyzji i ulokowania funduszy we właściwy sposób.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza Kraków »

  Nieszczęście zastukało do Twoich drzwi? Miałeś zderzenie albo zmarł Ci ojciec i nie orientujesz się jak postępować dalej? Za Twoje męki i poniesione szkody należy Ci się kompensata. Kancelarii Prawno-Odszkodowawczej PIERLEX z siedzibą w Krakowie możesz powierzyć swoje problemy!


  Twoją trudną sytuację może wykorzystać wiele kancelarii. Nasza Kancelaria zadba abyś za wyrządzone szkody dostał jak największe zadośćuczynienie. Nie pobieramy wstępnych należności od Klienta. Prowizję otrzymujemy wyłącznie od zwyciężonych zadań. Korzystanie z naszych usług jest darmowe w przypadku nie wygrania przez Kancelarię PIERLEX zlecenia. W podejściu do każdej sprawy wyróżniamy się zaangażowaniem i wykwalifikowaniem. Mamy szacunek swoich Klientów. Jeśli masz jakieś pytanie napisz. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w Poznaniu Plewiskach OC »


  Assur jest przedstawicielem PZU oferując klientom z Poznań i okolic (Komorniki, Luboń, Plewiska, Dąbrówka) polisty PZU. Do najważniejszych ubezpieczeń należą - ubezpieczenia pojazdów (AC, OC, NNW), majątkowe (domów, mieszkań).Polisa Autocasco pozawala uniknąć właścicielom pojazdów dotkliwych skutków wypadków losowych takich jak wypadek czy kradzież. Dzięki temu ubezpieczeniu właściciel ma zabezpieczenia na pokrycie wszystkich strat. AC jest dobrowolne i w katalogu PZU występuje w wielu różnych odmianach. To powoduje że kuppujący może wybrać ubezpieczenie najlepiej dostosowane do jego oczekiwań. Uzupełnieniem polisy AC jest PZU Autoszyba, która dotyczy stłuczenia i pęknięcia szyb samochodów. Dzięki temu ubezpieczeniu ubezpieczony ma gwarancję sprawnej naprawy uszkodzenia i ochrony zniżek w AC.

  PZU to jedna z największych instytucji z sektora finansowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Historia PZU zaczynają się w 1803 r., kiedy utworzone zostało na ziemiach polskich pierwsze towarzystwoubezpieczeń. Powszechny Zakład Ubezpieczeń można uznać za długiej tradycji. PZU SA od początku istntnienia zapewnia kompleksową ochronę klientów. Polisy PZU obejmują wszystkie naistotnejsze obszary życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Kraków »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe ubezpieczenia zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Oferta dla klienta indywidualnego obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, odszkodowania powypadkowe, ubezpieczenia turystyczne, na życie, rolne. Oferta dla firm to przede wszystkim ubezpieczenie majątku firmy: sprzętu elektronicznego, budynków, mienia pracowniczego, maszyn, urządzeń i wyposażenia, szyb i innych przedmiotów szklanych.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • III filar emerytalny »

  Firma ANG prowadzi fachowe doradztwo z zakresu ubezpieczeń i finansów. Nasi pracownicy z pewnością pomoże wybrać Ci najkorzystniejsze ubezpieczenie zdrowotne, które zapewni dostęp do badań medycznych i opieki lekarskiej, a także wspólnie zatroszczy się o zabezpieczenie przyszłości Twojej rodziny przez ubezpieczenie na życie. Dzięki temu zyskasz poczucie bezpieczeństwa. Za pośrednictwem prezentowanej witryny internetowej mogą Państwo dokładnie poznać zakres usług doradczych ANG, a także podstawowe wartości, które przyświecają pracy firmy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca »

  Misja firmy Automobile Expert to przede wszystkim kompleksowa likwidacja szkód rzeczowych oraz osobowych oraz pomoc wszystkim osobom, które starają się uzyskać odszkodowanie za poniesione straty. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w likwidacji szkód na rynku zarówno krajowym jak i europejskim. Nasi przedstawiciele dostępni są dla naszych klientów na terenie całej Polski. W razie potrzeby również doświadczony rzeczoznawca zostanie włączony w prowadzoną sprawę dzięki czemu nasi specjaliści będą w stanie uzyskać najwyższe należne odszkodowanie.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia »

  Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które chroni nasz majątek w różnorodnych okolicznościach wynikających, które wynikają z posiadania samochodu lub sprawowanego zawodu. W największym stopniu znanym wariantem ubezpieczenia OC jest ubezpieczenie OC komunikacyjne. Jeśli chcą Państwo ubezpieczyć swój samochód w korzystnej cenie zapraszamy na naszą strone internetową Vpolisa.pl. Znajdą tam Państwo oferty m.in na: - Ubezpieczenia mieszkań,domów, budynków,budowli- Ubezpieczenia komunikacyjne OC,AC,NNW, ASSISTANCE- Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW- Ubezpieczenia turystyczne, w kraju i zagranicą- Ubezpieczenia majątkowe firmZapraszamy serdecznie do kontaktu z nami a pomożemy Panstwu wybrać najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie OC »

  jeśli miałeś szkodę wypłaconą z OC i jesteś z niej zadowolony bądź za mało Ci wypłacili to dobrze trafiłeś!!
  odkupimy każdą szkodę gotówkową która została wypłacona
  więc jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam
  nie ponosisz żadnego ryzyka
  żadnego wkładu finansowego ani straconego czasu na oczekiwanie wygranej sprawy
  pieniądze dostajesz od razu po zaakceptowaniu kwoty którą Ci proponujemy
  i dopiero wtedy dochodzi do transakcji
  więcej dowiesz się na stronie
  jeśli masz wątpliwości to pisz !!

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »