Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

1 · 2 · następna strona »
 • Ubezpieczenia Samochodu »

  Nasza agencja proponuje ubezpieczenia samochodu.Przed końcem ważności polisy nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, poinformuje Cię o nadchodzącym terminie wygaśnięcia polisy i przedstawi najatrakcyjniejszą ofertę ubezpieczenia samochodu.Oferujemy także kredyty samochodowe i leasing konsumencki, wynajem auta na czas oczekiwania naprawianego samochodu, oraz likwidacja szkód komunikacyjnych. A przede wszystkim już wspomniane ubezpieczenia samochodu.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt 50000 »

  Korzystny kredyt 50000 zł? A może potrzebny jest kredyt hipoteczny na zakup mieszkania? Cokolwiek jest potrzebne z produktów bankowych lub produktów finansowych znajdziesz na stronie markety finansowego. Ubezpieczenia majątkowe oraz ubezpieczenia turystyczne, lokaty bankowe oraz konta oszczędnościowe, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, pożyczki konsolidacyjne oraz kredyt sms i wiele, wiele więcej znajdziesz na stronie korzystny kredyt.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Chełminiak - Agent Wyłączny Grupy Ergo Hestia »

  Wybierając dogodną agencję ubezpieczeniową powinno się kierować nie tylko przyjemną i fachową pomocą. Przecież najważniejsze jest ażeby uzyskać należytą ofertę, która nas interesuje. Agent aktuarialny Paweł Chełminiak jest adekwatną osobowością na stanowisku, który dzięki swojemu doświadczeniu oraz szczerości z chęcią udzieli informacji na każdy przedmiot powiązany z ubezpieczeniami. Indywidualne podejście do każdego odbiorcy pozwala na szerszą oraz ciekawszą ofertę dla wszelkiego odbiorcy. Skomplikowana obsługa ochrony ubezpieczeniowej na wydobycie ręki. Sprawdź już dzisiaj moje usługi. Preferuję kontakt vis a vis, ale także telefoniczny jak i mailowy.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie po wypadku Warszawa »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer i Wspólnicy oferuje profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań po wypadku komunikacyjnym osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków, kolizji drogowych. Nasze honorarium za pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku jest tylko i wyłącznie prowizyjne. To nam przede wszystkim zależy nam na tym, aby uzyskać dla Ciebie, jak najlepsze odszkodowanie, ponieważ od tego zależy nasze honorarium i Twoja satysfakcja. W przeciwieństwie do innych firm nie będziemy Cię namawiać na podpisanie niekorzystnej ugody z Ubezpieczycielem tylko dlatego, aby móc otrzymać szybko większą prowizję i zamknąć sprawę. W takich sytuacjach wspólnie podejmiemy decyzję o ewentualnym złożeniu powództwa w sądzie. Przedstawiamy wszystkie możliwe i zarazem najlepsze warianty uzyskania odszkodowania warszawa. Zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • TPA, likwidacja szkód »

  Inter Partner Assistance jest liderem polskiej branży assistance. Istniejemy od 1994 roku, wcześniej jako AXA Assistance, a od 2006 roku pod marką Inter Partner Assistance. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy pomoc assistance dla motoryzacyjnych ubezpieczeń OC i AC, assistance domowy do polis mieszkaniowych oraz wprowadziliśmy assistance do banków. W naszej ofercie znajduje się również TPA, czyli Third Party Administrator - to oferta polegająca na outsourcingu obsługi ubezpieczeń: ubezpieczenia zdrowotne, likwidacja szkód, dostęp do sieci medycznej. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznawania się z naszą ofertą kompleksowego assistance.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oc firmy »

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia dla pracowników. Pracownicy są narażeni na różnego rodzaju niekorzystne czynniki, dlatego warto zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo pewność dobrze podjętej decyzji i ulokowania funduszy we właściwy sposób.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • III filar emerytalny »

  Firma ANG prowadzi fachowe doradztwo z zakresu ubezpieczeń i finansów. Nasi pracownicy z pewnością pomoże wybrać Ci najkorzystniejsze ubezpieczenie zdrowotne, które zapewni dostęp do badań medycznych i opieki lekarskiej, a także wspólnie zatroszczy się o zabezpieczenie przyszłości Twojej rodziny przez ubezpieczenie na życie. Dzięki temu zyskasz poczucie bezpieczeństwa. Za pośrednictwem prezentowanej witryny internetowej mogą Państwo dokładnie poznać zakres usług doradczych ANG, a także podstawowe wartości, które przyświecają pracy firmy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie turystyczne »

  Zdziwiłem się odrobinę, że wcześniej nigdy tego nie dostrzegłem, jednak uznałem to za słuszny pomysł. Nie zdarzyło mi się w przeszłości korzystać z usług medycznych lub z assistance Polska za granicą, jednakże wielu moich przyjaciół czasami zmuszonych jest do podobnych wizyt.Przy okazji moich częstych wyjazdów za granicę, systematycznie odwiedzam pobliskie biuro turystyczne. Poprzednim razem zwróciłem uwagę na to, że w cenie przejazdu autokarowego mam dodatkowo assistance Europa.Wypadek nie dotknął go więc zbyt mocno i w następnym sezonie kolejny raz wyruszył na białe szaleństwo. Przypominając sobie tenże przypadek i zdając sobie sprawę, że wypadki chodzą po ludziach, postanowiłem udać się do biura ubezpieczeniowego i zyskać bardziej wszechstronne assistance Polska, tak aby sformułowanie "mądry Polak po szkodzie" mnie już nie mogło dotyczyć.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC »

  Na prezentowanej stronie internetowej odszukać można praktyczne informacje dotyczące ubezpieczeń, które oferują nam obecnie firmy ubezpieczeniowe. W prosty i przystępny sposób dowiesz się wszystkiego na temat tego typu produktów. Znajdziesz informacje i będziesz mógł dokonać odpowiedniego wyboru w przyszłości. W naszym życiu staramy się jak najwięcej spraw zaplanować, ale nie wszystko da się przewidzieć. Najbardziej zaskakujące okazują się dla nas zawsze sytuacje niesprzyjające, dlatego należy się zabezpieczyć przed nimi.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe »

  Jeżeli poszukujesz rzetelnej i profesjonalnej pomocy w zakresie zaciągania pożyczek na samochód, to zerkając na powyższą stronę z pewnością taką odnajdziesz. Na serwisie możesz błyskawicznie obliczyć, ile będzie kosztował Cię kredyt samochodowy lub leasing samochodu wraz z stawkami odsetek, jaka okaże się wysokość rat i jak długi będzie maksymalny okres spłaty kredytu. Prostota witryny ułatwia jej działanie a także przemieszczanie się po niej. Możesz również dzięki formularzowi skontaktować się z naszym ekspertem albo przeczytać wiadomości o naszej spółce.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie - ranking »

  Na przedstawianym serwisie www odnajdziesz dużo wieści odnośnie polis pojazdów. Najaktualniejsze fakty w świecie ubezpieczeniowym a dodatkowo porady jak najkorzystniej się ubezpieczać. Swoją drogą w umieszczonym na stronie rankingu sprawdzisz, który ubezpieczyciel jest w twoim wypadku niedrogi. Nie wahaj się też pozostawić swojego osądu o polisach oraz oceniaj przedsiębiorstwa ubezpieczeń.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Kraków »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe ubezpieczenia zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Oferta dla klienta indywidualnego obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, odszkodowania powypadkowe, ubezpieczenia turystyczne, na życie, rolne. Oferta dla firm to przede wszystkim ubezpieczenie majątku firmy: sprzętu elektronicznego, budynków, mienia pracowniczego, maszyn, urządzeń i wyposażenia, szyb i innych przedmiotów szklanych.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady ubezpieczeń »

  Ubezpieczenie jest istotne chyba dla każdej osoby. W ciężkiej sytuacji jest asekuracją od problemów finansowych. Zwykle ceni się ubezpieczenia wówczas gdy nastąpi wypadek. Założeniem naszej strony jest zwiększanie świadomości o ubezpieczeniach przeciętnych internautów. Piszemy artykuły dla właścicieli samochodów - ubezpieczenie NNW, o odpowiedzialności cywilnej - ubezpieczenie OC zawodowe oraz dla przeciętnego "Kowalskiego" - ubezpieczenia na wypadek śmierci. Strona działa 24 h na dobę siedem dni w tygodniu. Dlatego też masz możliwość wchodzenia na nią w każdej chwili. Myślę, że będziesz usatysfakcjonowany publikacjami, które tam znajdziesz i użyjesz ich w praktyce. Jeśli tak się stanie to stwierdzimy, że nasza misja został zrealizowany. A to dlatego, że lubimy pomagać innym ludziom. W ten łatwy sposób uczynimy ten świat lepszym do egzystencji dla wszystkich ludzi na nim mieszkających.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo - agent ubezpieczeniowy »

  Chcesz chronić swoją rodzinę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą zachwiać spokojem Waszego życia? Jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia w jednym z prężnie działających na rynku towarzystw ubezpieczeniowych, obawiasz się jednak utraty pracy i problemów z opłacaniem składki? Skontaktuj się z doradcą by dowiedzieć się o ofercie ubezpieczeniowej przewidującej takie rozwiązania, by jeszcze lepiej zrozumieć mechanizmy ubezpieczeń i przekonać się do nich. Zapewniamy szeroki wybór ubezpieczeń na życie, a także majątkowych - mieszkań i domów. Oferta dostępna na stronie agenta.
  Ubezpieczenie uniwersalne
  Chroń swoje zdrowie

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza Kraków »

  Nieszczęście zastukało do Twoich drzwi? Miałeś zderzenie albo zmarł Ci ojciec i nie orientujesz się jak postępować dalej? Za Twoje męki i poniesione szkody należy Ci się kompensata. Kancelarii Prawno-Odszkodowawczej PIERLEX z siedzibą w Krakowie możesz powierzyć swoje problemy!


  Twoją trudną sytuację może wykorzystać wiele kancelarii. Nasza Kancelaria zadba abyś za wyrządzone szkody dostał jak największe zadośćuczynienie. Nie pobieramy wstępnych należności od Klienta. Prowizję otrzymujemy wyłącznie od zwyciężonych zadań. Korzystanie z naszych usług jest darmowe w przypadku nie wygrania przez Kancelarię PIERLEX zlecenia. W podejściu do każdej sprawy wyróżniamy się zaangażowaniem i wykwalifikowaniem. Mamy szacunek swoich Klientów. Jeśli masz jakieś pytanie napisz. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Odwiedzając naszą stronę internetową dowiesz się więcej na temat różnego typu ofert ubezpieczeniowych. Negatywnych zdarzeń nikt z nas nie planuje. Nie przewidzimy niekorzystnych zdarzeń i niespodzianek, ale należy się właściwie do nich przygotować. Nasza strona internetowa pozwoli ci odnaleźć różne istotne informacje na temat ubezpieczeń OC i nie tylko. Właśnie dla ciebie prezentujemy różne aktualne możliwości, a także przedstawiamy firmy ubezpieczeniowe. Będziesz mieć możliwość podzielenia się z nami wątpliwościami bądź zadania pytania przy pomocy odpowiednio skonstruowanego formularza na naszej stronie.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie OC »

  jeśli miałeś szkodę wypłaconą z OC i jesteś z niej zadowolony bądź za mało Ci wypłacili to dobrze trafiłeś!!
  odkupimy każdą szkodę gotówkową która została wypłacona
  więc jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam
  nie ponosisz żadnego ryzyka
  żadnego wkładu finansowego ani straconego czasu na oczekiwanie wygranej sprawy
  pieniądze dostajesz od razu po zaakceptowaniu kwoty którą Ci proponujemy
  i dopiero wtedy dochodzi do transakcji
  więcej dowiesz się na stronie
  jeśli masz wątpliwości to pisz !!

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w Poznaniu Plewiskach OC »


  Assur jest przedstawicielem PZU oferując klientom z Poznań i okolic (Komorniki, Luboń, Plewiska, Dąbrówka) polisty PZU. Do najważniejszych ubezpieczeń należą - ubezpieczenia pojazdów (AC, OC, NNW), majątkowe (domów, mieszkań).Polisa Autocasco pozawala uniknąć właścicielom pojazdów dotkliwych skutków wypadków losowych takich jak wypadek czy kradzież. Dzięki temu ubezpieczeniu właściciel ma zabezpieczenia na pokrycie wszystkich strat. AC jest dobrowolne i w katalogu PZU występuje w wielu różnych odmianach. To powoduje że kuppujący może wybrać ubezpieczenie najlepiej dostosowane do jego oczekiwań. Uzupełnieniem polisy AC jest PZU Autoszyba, która dotyczy stłuczenia i pęknięcia szyb samochodów. Dzięki temu ubezpieczeniu ubezpieczony ma gwarancję sprawnej naprawy uszkodzenia i ochrony zniżek w AC.

  PZU to jedna z największych instytucji z sektora finansowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Historia PZU zaczynają się w 1803 r., kiedy utworzone zostało na ziemiach polskich pierwsze towarzystwoubezpieczeń. Powszechny Zakład Ubezpieczeń można uznać za długiej tradycji. PZU SA od początku istntnienia zapewnia kompleksową ochronę klientów. Polisy PZU obejmują wszystkie naistotnejsze obszary życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wolny zawód »

  Każdy kto pracuje w wolnym zawodzie powinien już w tej chwili pomyśleć o swojej przyszłości. Warto wykupić odpowiednie ubezpieczenie, które pozwoli nie martwić się w sytuacjach kryzysowych o pieniądze i życie swojej rodziny.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia »

  Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które chroni nasz majątek w różnorodnych okolicznościach wynikających, które wynikają z posiadania samochodu lub sprawowanego zawodu. W największym stopniu znanym wariantem ubezpieczenia OC jest ubezpieczenie OC komunikacyjne. Jeśli chcą Państwo ubezpieczyć swój samochód w korzystnej cenie zapraszamy na naszą strone internetową Vpolisa.pl. Znajdą tam Państwo oferty m.in na: - Ubezpieczenia mieszkań,domów, budynków,budowli- Ubezpieczenia komunikacyjne OC,AC,NNW, ASSISTANCE- Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW- Ubezpieczenia turystyczne, w kraju i zagranicą- Ubezpieczenia majątkowe firmZapraszamy serdecznie do kontaktu z nami a pomożemy Panstwu wybrać najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: