Windykacja Podkategoria: Windykacja

 • Windykacja długów obrót wierzytelnościami skup sprzedaż kompensaty zobowiązań »

  Windykacja i obrót wierzytelnościami. Profesjonalnie zajmujemy się także skupem oraz sprzedażą długów. W przypadku windykacji długów krajowej jak i zagranicznej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym zarobkiem jest prowizja od skutecznie odzyskanej kwoty. Swoim klientom kredytujemy ( opłacamy ) koszty związane z opłatami sądowymi. W naszej ofercie jest także monitoring płatności. Są to działania mające na celu zapobieganie powstawaniu należności przeterminowanych. Aby temu zapobiec prowadzimy ich analizę należności pod kątem wymagalności, celem uzyskania aktualnej informacji o dokonanych wpłatach oraz sprawdzenie przyszłych należności

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja wierzytelności »

  Firma windykacyjna EGB to doświadczona grupa osób działających w sektorze windykacji zadłużeń. Od wielu lat odzyskujemy należności od nierzetelnych klientów, dłużników zarówno gospodarczych jaki i prywatnych. Dzięki zebranemu przez nas doświadczeniu gwarantujemy odzyskiwanie należności w postawionych wcześniej terminach.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna windykacja »

  Grupa Integral Collections to zawodowy i wykwalifikowany dział Restrukturyzacji i Windykacji Bibby Financial Services, który oferuje pomoc z zakresu usług windykacyjnych. O wysoką jakość proponowanych usług zadba zespół wiarygodnych i wyspecjalizowanych windykatorów, specjalistów od finansów i prawa. Decydując się na skorzystanie z usług grupy Integral Collections mogą być Państwo spokojni o dobre rozwianie każdego zlecenia. Strona internetowa zawiera wszelkie potrzebne fakty odnośnie działalności oraz oferty firmy.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: