Baseny Podkategoria: Baseny

 • Baseny ogrodowe »

  Miło inwituję na witrynę firmy nazywanej Alutherm - basen ogrodowy. Przedsiębiorstwo Alutherm buduje zadaszenia przeznaczone do ogrodowych basenów, spa jak też ogrody zimowe i altany. Istniejemy w tej branży od wielu lat i zapracowaliśmy na ogromne zaufanie wśród naszych partnerów. Wykazujemy się kompetencją jak też uczciwością. Opisywana oferta jest specjalnie przystosowywana do każdego klienta. Jeśli jesteś właścicielem basenu prywatnego to na pewno wiesz o tym że nie jest łatwo utrzymać go w czystości, a wybudowanie basenu w środku budynku bywa naprawdę kosztowna. Wychodzimy naprzeciw potrzebom usługobiorców i sprzedajemy system zadaszeń basenowych który pasuje doskonale we wszystkich warunkach. Przykrycia basenów albowiem, pełni funkcje zestawów solarnych a zarazem absorbuje i ogrzewa basen w dzień a nocną porą zachowuje ciepło słoneczne. Jeżeli marzysz o przeżywaniu chłodniejszych lecz słonecznych dzionków w miłym sąsiedztwie na basenie, mamy możliwość Ci to zagwarantować. Bez względu na pogodę będziesz w stanie rozkoszować się wyglądem własnego ogrodu, a to wszystko dzięki zadaszeniu basenowym.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork- beton budowlanka »


  Dla wyrównania obszaru tuż po rozbiórce konstrukcji jesteś zobligowany znaleźć przedsiębiorstwo cieszące się imponującą opinią i mającą w posiadaniu wymagany do wskazanych robót rynsztunek. Zlecając niwelację terenu przedsiębiorstwu Przemysława Babij masz masz pewność, iż roboty ziemne Lębork będą zrobione szczegółowo. Na naszej stronie internetowej wyszperasz dużą dawkę wiadomości dotyczących naszej instytucji, wykonywanych usług oraz fotki maszyn, które mamy. Naszym robotnikom dajemy do dyspozycji profesjonalne a także zaawansowane technicznie koparko-ładowarki. Zobacz detale oferowanych przez nas usług na www.robotylebork.pl.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Woodandarch »

  WoodAndArch jest wiodącym, europejskim sklepem on-line elementów gięto-klejonych. Elastyczność wobec potrzeb klienta, indywidualne podejście do realizacji zleceń, krótkie terminy realizacji oraz ogromna różnorodność asortymentu, to główne elementy strategii firmy. Przejrzystość asortymentu i łatwość w odnalezieniu wszystkich potrzebnych informacji sprawi, że robienie zakupów na www.woodandarch.pl stanie się bardzo przyjemne.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budowa basenów »

  Wszelkie innowacyjne na rynku usprawnienia w budowie basenów ma w asortymencie Poolex – dostawca sprawdzonych rozwiązań w skali ogólnokrajowej. Projektowanie basenów to dziedzina, wymagająca znajomości najświeższych zachodnich trendów. Ciągle śledzimy co się dzieje w naszej branży. Polecamy baseny prywatne w budynkach oraz na zewnątrz, baseny dla ośrodków wypoczynkowych, baseny hotelowe, jak również baseny dla szkół. Wyposażamy je, montując filtry, skimmery, przeciwprądy bądź rolety basenowe. Zapraszamy do obejrzenia na stronie detali nt rozwiązań basenowych. Podpowiadamy, jak dbać o całość, by basen długo zachowywał czystość. Jeśli chodzi o baseny prywatne i publiczne, dobieramy najlepsze tworzywa (terakota, kamienie brzegowe – np. granit). Proponujemy też zadaszenia, fontanny, zjeżdżalnie i inne rozrywki dla dzieci i dorosłych. Zachęcamy naszą ofertą mają szansę zobaczyć dotychczasowe prace na stronie e-basen.pl. Kontakt: tel. 508-214-865.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Staw kąpielowy »

  W trakcie doboru właściwego oczka wodnego, jakie pozostanie zamontowane w naszym ogrodzie powinno się pomyśleć wpierw o sposobie zapobiegania powstawania alg oraz innych zarazków. Wskazane jest tutaj dobór właściwych roślin a także środków mineralnych, które to owy rozwój szkodliwych środków zahamują. Kolejnym zagadnieniem jest cena która, jest o wiele mniejsza niż jeśli potrzebowalibyśmy zbudować i zaprojektować standardowy basen. Niesłychanie ważną zaletą jest owo iż możemy zbudować takie oczko z różnego wariantu materiałów, dzięki czemu mamy ewentualność wkomponować je w otoczenie.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe »

  Głównym kierunkiem działalności firmy Plum & Plusk jest sprzedaż basenów ogrodowych popularnej marki Intex. Zatrudnioną ekipę tworzy grupa specjalistów, którzy stale sprawdzają rynek basenów, co pozwala im poznać najnowsze trendy w tej branży. Przekłada się to na trafne dobranie basenu stosownie do oczekiwań Klienta i możliwości, jakimi dysponuje. Wykonanie basenów w tworzywa PCV gwarantuje najwyższy poziom odporności na uszkodzenia. Ponadto w dostępnym asortymencie można znaleźć także niezbędne akcesoria basenowe tj. pompy i wkłady filtracyjne, a cała gama produktów została zamieszczona na prezentowanej stronie www.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moz-Bud - Mozaika w Twoim domu! »


  Firma Moz-Bud - naszą domeną jest mozaika - specjalizujemy się w układaniu płytek na ścianach i podłogach mieszkań i domów, w nieckach basenowych i wewnętrznych plażach, w zewnętrznych wykończeniach domów i budynkach użyteczności publicznej. Kompleksowo budujemy baseny, sauny, jacuzzi i inne.
  Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem i układaniem obrazów z mozaiki - to coraz modniejsza forma ozdoby ścian i podłóg. Na podstawie Twojego zdjęcia, grafiki lub rysunku zaprojektujemy obraz, dekoracje liniową i inne z mozaiki o boku dwa i jeden centymetr. Tak niewielkie wymiary kostek pozwalają na odtworzenie praktycznie każdej grafiki wybranej przez klienta.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową i profil na facebook'u. Tutaj do obejrzenia katalog płytek, jakie są w naszej ofercie wraz z cenami. Dodatkowo dużo zdjęć z realizacji a także zdjęcia obrazów z mozaiki.
  Zadzwoń i zapytaj o interesującą Cię ofertę!

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Baseny

Baseny - nowa strona:

Adres: