Certyfikaty Podkategoria: Certyfikaty

 • Instalacje elektryczne »

  Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Kraków. Instalacje telewizji przemysłowej realizujemy z własnych zakupionych materiałów lub powierzonych przez Państwo. Zajmujemy się także instalacjami niskoprądowymi oraz tzw. inteligentnym budynkiem. Robimy intalacje elektryczne dla domów jednorodzinnych, bloków jak i dla wspólnot. Robimy także instalacje antenowe, odgromowe, alarmowe, wideodomofonowe, komputerowe, telewizji przmysłowej. Nasza firma posiada niezbędne uprawnienia jak i praktyczne umiejętności.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Termowizja »

  Realizujemy badania kamerą termowizyjną a w tym: wykrywanie punktów strat ciepła, wykrywanie mostków termicznych, wykrywanie wad zastosowanych materiałów, lokalizowanie przebiegu usterek ogrzewania, wykrywanie usterek ogrzewania. Wystawiamy też certyfikaty energetyczne oraz przeprowadzamy badania społeczne (badania percepcji inwestycji, ewaluacja projektów unijnych, badania rynku).

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór inwestorski Poznań »

  Sprawdzona firma z Poznania funkcjonuje na polskim rynku. Robimy rzetelny nadzór budowlany Poznań. Dla naszego przedsiębiorstwa najważniejsze jest bezpieczeństwo ludzi, dlatego też zwracamy wyjątkową uwagę na wszelkiego rodzaju niedociągnięcia, które są niebezpieczne dla życia i zdrowia. Przedsiębiorstwo jest nastawione na permanentny rozwój, jesteśmy otwarci na wszelkiego typu propozycje współpracy.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  firma Projekt-Technika oferuje wykonywanie fachowo i profesjonalnie dokumentów: kosztorysy budowlane, projekty, świadectwa energetyczne dla mieszkań, budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej. Naszą specjalnością jest dokumentacja techniczna inwestycji budowlanych, profesjonalne doradztwo i zaopatrzenie w materiały budowlane. Od wielu lat budujemy swoją pozycję lidera na rynku, Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Obsługa rynku szacowania gruntów i lokali stanowi jeden z najważeniejszych obszarów działalności WNMP Nieruchomości Sp. z o.o. Kolejne istotne to - certyfikacja energetyczna budynków i lokali wraz z badaniami termowizyjnymi. Wykonujemy operaty szacunkowe dla poniżej przedstawionych celów: zabezpieczenie wierzytelności bankowej, aktualizacja wysokości opłat z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, odszkodowanie za wywłaszczenie, ustalenie ceny nieruchomości oferowanej do sprzedaży, ustalenie ceny wywoławczej do przetargu, oszacowanie aktywów, feasibility study, określenie wartości dla wniesienia aportu do spółki, określenie poniesionych nakładów, ustalenie wartości gruntu dla opłaty adiacenckiej, oszacowanie wartości gruntu dla opłaty planistycznej, oszacowanie służebności i pozostałych, nieznajdujących się na liście potrzeb.
  Zapraszam też na stronę wycena nieruchomości Warszawa gdzie lepiej poznają Państwo naszą ofertę.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kierownik budowy wrocław »

  Nasza firma może zapewnić Państwu profesjonalne usługi z zakresu odbioru lokali, nadzoru budowlanego oraz realizacji inwestycji. Mogą Państwo nam zaufać w tym zakresie bowiem działamy na rynku juz wiele lat i wiemy jak zadowolić klienta i jednocześnie dobrze wykonać swoją pracę. Przekonał się o tym nasz niejeden klient dlatego warto zainteresować się tym co mamy dla was. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach! Nie czekajcie już dłużej. Zachęcamy każdego.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowo inżynierskie PIEKARSKI »

  Wykonujemy m. in. PROJEKTY indywidualne, budynki nowe - budynki jednorodzinne- budynki wielorodzinne- budynki przemysłowe- budynki użyteczności publicznej- obiekty i budowle nie będące budynkami- projekty konstrukcyjne i wykonawcze do projektów architektonicznych (część branżowa)PROJEKTUJEMY przebudowy istniejących obiektówADAPTACJE projektów gotowychINWENTARYZACJE obiektówNADZÓR budowlany,NADZÓR inwestorski,KOSZTORYSYCERTYFIKATY ŚWIADECTWA energetyczne,EKSPERTYZY techniczneObsługujemy inwestycję począwszy od uzyskania pozwolenia na budowę po odbiór budynkuwww.piekarskiprojekt.pl

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Certyfikaty

Certyfikaty - nowa strona:

Adres: