Klimatyzatory Podkategoria: Klimatyzatory

 • Fuji Electric »

  Na pewno wielu z nas posiada swoich ulubionych producentów sprzętu elektronicznego, których produkty uważamy za najlepsze i najchętniej po nie sięgamy. Znaną w naszym kraju firmą jest np. Fuji Electric. Od 2003 roku jest ona spółką holdingową co oznacza, że coniektóre grupy mogą lepiej dopasowywać się do potrzeb branży i w szybszym tempie reagować na zapotrzebowania klientów. Dzieje się tak za sprawą tego, że każda grupa realizuje własną politykę reklamową. Warto w tym miejscu przedstawić konkretne grupy holdingu i pokrótce opisać, czym się zajmują. Pierwsza grupa to Energy and Electronic Systems. Zajmuje się ona dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań, które mają spełnić wymogi nowo powstających instalacji komercyjnych lub przemysłowych. Kolejna grupa holdingowa, ED and C Driver Systems trudni się między innymi wyposażeniem inteligentnych budynków w komponenty zaawansowanych instalacji. Grupa Electronic Devices jest z kolei liderem w produkcji urządzeń dla branży informatycznej a także elektronicznej.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja »

  Jeżeli poszukujesz rozwiązań w zakresie wentylacji/klimatyzacji, firma Electro-Clim jest do Twojej dyspozycji. Oferujemy usługi:
  - projekt,
  - dobór właściwego urządzenia,
  - montaż klimatyzacji,
  - montaż wentylacji,
  - serwis klimatyzatorów, rekupuratorów,
  - sprzedaż klimatyzacji, rekuperacji,
  - obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną.

  Polecamy klimatyzatory marki Toshiba:http://electro-clim.pl/klimatyzacja_-_oferta.html

  Szukając systemu rekuperacji należy zwrócić uwagę na odzysk ciepła urządzenia, któremu powierzymy pracę w naszym domu, biurze, firmie. Dltego polecamy wybór marki Komfovent. Urządzenia z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi i odzysku na poziomie 95%. Wentylatory na prąd stały: płynna regulacja wydajności, z energooszczędnością.
  http://electro-clim.pl/komfovent.html

  zapraszamy na naszą stronę w internecie
  http://electro-clim.pl/index.html

  zadzwoń i umów się na bezpłatny dobór i wycenę systemu 607 797 770

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Royal Audit - Portal Nowoczesnych Technologii »

  Royal Audit Portal Nowoczesnych Technologii dedykowany jest zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i energooszczędnością, promocji nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz transferowi wiedzy do biznesu. Portal prezentuje nowoczesne technologie i wynalazki naukowe. Główne obszary tematyczne portalu nowoczesnych technologii to wiadomości i artykuły z takich zakresów, jak: zrównoważony rozwój, energooszczędność, nowoczesne technologie, nauka, odnawialne źródła energii, energooszczędne materiały i rozwiązania, budownictwo ekologiczne, budownictwo energooszczędne, kalkulatory on-line.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje CO Katowice »

  Bezsprzecznie atrakcyjną ofertę posiada świetna spółka ETG-System Wentylacja Śląsk. Wentylacja to kluczowy proces do tego, aby zagwarantować sobie zupełną wygodę oraz zdrowie w budynku, gdzie się przebywa. Czasami mieszkańcy konkretnego obiektu posiadają trudności zdrowotne z powodu niekorzystnej wentylacji. Wiele osób chorujących na astmę, chce w swoim domu utworzyć doskonałe uwarunkowania do życia, bez wątpienia zainstalowanie stosownych urządzeń takich jak rekuperatory polecanych przez najlepszą spółkę ETG-System Ogrzewanie Katowice w znacznym stopniu jest pożyteczne. Firma ETG-System Klimatyzacja Śląsk ma pierwszorzędnych fachowców, którzy z chęcią podejmą się różnych inicjatyw. Przedsiębiorstwo ETG-System Pompy Ciepła Śląsk proponuje montaż urządzeń, które wykorzystują naturalne źródła energii. Spółka oprócz sprzedaży oraz montażu urządzeń poleca serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny. Detale, które bez wątpliwości będą pomocne powinno się odszukać na witrynie internetowej firmy.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kratka wentylacyjna »

  Kratka wentylacyjna z czujnikiem CO2. Jej montaż oraz dodatkowo działanie jest bardzo proste. W trakcie zakładania kratki wybiera się jeden z sześciu możliwych poziomów stężenia po przekroczeniu którego kratka otworzy się na całą szerokość. Jeżeli już stężenie CO2 znajduje się na codziennym poziomie kratka jest zamknięta. O bezpiecznym poziomie stężenia informuje też zielona lampka. Gdy stężenie wzrasta do niebezpiecznego poziomu kratka się otwiera, zwiększając przepływ zaś dioda zmienia kolor na żółty. W naszym serwisie znajdą Państwo rownież systemy wentylacyjne, centrale wentylacyjne.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezbutlowe dystrybutory do wody »

  Wysokiej jakości urządzenia służące do uzdatniania wody. Filtry uznanego europejskiego producenta - Atlas Filtri, oczyszczacze powietrza, tradycyjne i bezbutlowe dystrybutory do wody, jak również wysokiej klasy ekspresy do kawy. Firma gwarantuje fachowość, rzetelne doradztwo i radę w doborze urządzenia optymalnego dla każdego lokalu mieszkalnego i biura.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż klimatyzacji warszawa »

  Firma PCM to przedsiębiorstwo, które zajmuje się handlem klimatyzacją oraz pompami ciepła. Jako jedyni na rynku możemy wam zapewnić zarówno projekt klimatyzacji, jej dobór oraz montaż. Tylko u nas macie wszystko w jednym miejscu.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja serwis Kraków »

  ACC Engineering to krakowska lokalna firma przedsiębiorstwo specjalizująca się doświadczona w usługach posługach związanych powiązanych z urządzeniami aparatami klimatyzacyjnymi chłodniczymi itakżechłodniczymi biurowymi. Montaż instalacje i oraz serwis usługa klimatyzacji aparatów to jedynie jedne jedno z kluczowych usług ofert oferowanych polecanychpoprzez ACC Engineering. Cenne praktykę zdobyte pozyskanew pracy funkcjonowniunad montażem instalacją w budynkach miejscach wielofunkcyjnych wielozadaniowych, a dodatkowo mieszkaniach lokalachindywidualnych sprawia, że z usług oferty ACC Engineering skorzystać mogą mają możliwośćdosłownie najbardziej bardziej wymagający niełatwi klienci.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia wentylacji pożarowej »


  Wentylacja powinna regulować jakość powietrza nawiewanego do środka pomieszczenia. Wydajny układ wentylacji czy też klimatyzacji jest niezbędny przy projektowaniu sprawnej wentylacji przeciwpożarowej. Istotnym składnikiem systemu wentylacji przeciwpożarowej okazują się klapy przeciwpożarowe. Służą one do zabezpieczania ludzi a także rzeczy przed zniszczeniami spowodowanymi przez prawdopodobny pożar.
  U nas możecie znaleźć wszelkie możliwe składniki systemu wentylacji:wentylatory oddymiające, klapy upustowe, zawory przeciwpożarowe,siłowniki, akcesoria do siłowników, mechanizmy wyzwalające.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja wrocław »

  Duże doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantuje fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym. Oferujemy klimatyzację do mieszkań, domów, sklepów, biur oraz dużych obiektów komercyjnych.
  Oferujemy Państwu sprzedaż, montaż i serwis urządzeń po bardzo atrakcyjnych cenach.Montaż urządzeń przeprowadzany jest przez najwyższej klasy specjalistów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, dla nas każdy montaż jest możliwy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja lublin »

  Każdy zakup może być albo udany albo wprost przeciwnie. Aby zminimalizować możliwość wystąpienia nieprzyjemnych skutków zakupu należy dobrze go przemyśleć oraz co najważniejsze wybrać taki produkt, który umożliwi nam długoletnie użytkowanie bez jakichkolwiek problemów. To zapewni Państwu nasza wentylacja oraz klimatyzacja lublin, ponieważ wiemy, jak selekcjonować produkty, aby zaoferować tylko sprawdzony oraz najlepszej jakości sprzęt tego rodzaju. Budmarkt to gwarancja jakości oraz konkurencyjnej ceny.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Kim jesteśmy?
  Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam sięgać dalej i mierzyć wyżej.
  Dokąd zmierzamy?
  Ravisson konsekwentnie realizuje wizję lepszego, czystszego świata, opartego na odnawialnych źródłach energii i świadomości, że ludzkość i Ziemia połączone są nierozerwalnymi więzami wzajemnych współzależności.Dostarczamy systemy, które umożliwiają każdemu z nas dokonanie ekologicznej zmiany w swoim własnym domu.
  Co oferujemy?
  Ravisson oferuje systemy wykorzystywania odnawialnych źródeł energii dla gospodarstw domowych i instytucji na terenie całej Europy i w Stanach Zjednoczonych. Dzięki nam możliwe jest nie tylko korzystanie z darmowej, czystej energii, ale również dokonanie zmiany, która ma znaczenie dla całej planety i wszystkich jej mieszkańców.
  Każdy jest dla nas wyjątkowy!
  Pomimo, że proponujemy gotowe rozwiązanie, które sprawdzają się w 9 na 10 sytuacjach, do każdego klienta mamy stosunek indywidualny, staramy się poznać jego potrzeby i wybrać system, który najpełniej spełni jego wymagania. Jeśli nasze standardowe systemy nie są w stanie sprostać twoim oczekiwaniom, profesjonalni doradcy są przygotowani, by od podstaw stworzyć system dobrany specjalnie dla ciebie.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Warszawa »

  Interesuje Państwa centralne ogrzewanie? Nie wiecie, które będzie najkorzystniejsze? Trafiliście w bardzo porządne miejsce. Zapraszamy do zapoznania, a następnie, skorzystania z naszego serwisu internetowego, jakiego tematyką jest w podstawowej mierze centralne ogrzewanie. Proponujemy wielofunkcyjne bezobsługowo urządzenie, jakiego celem jest grzanie, studzenie, jak też podgrzewanie ciepłej wody użytkowej aż do 80°C). Dostępne w naszej ofercie centralne ogrzewanie jest gwarancją małych kosztów eksploatacji. Użyty w montażu kompaktowy trzydziesto metrowej głębi kolektor ziemny umożliwia zapewnienie nieskomplikowanych procedur formalnych, podwyższenie sprawności całego układu a także uniezależnienie od miary i położenie działki.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.sekut.pl »

  Budujesz dom, sklep lub jakiś inny budynek i zastanawiasz się w jaki metodę będzie ocieplany? Zapewne kilka słyszałeś o drogim nagrzewaniu gazowym, elektrycznym lub bardzo niewygodnym węglowym. Chciałbym zaproponować Inni ludzie komfortowe, bezobsługowe, tanie i pewne pompy ciepła. Firma Sekut jest wiodącym prym na rynku sprzedawcą, a oprócz tego instalatorem pomp ciepła, kominków, systemów solar, a ponadto systemów wentylacyjnych.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Steinkohle »

  Witam na Naszej na stronie www firmy kohlenhandel24.com. Nasza firma trudni się przywozem węgla opałowego z Polski, a także jego podziałem na terytorium Autrii. Posiadamy własny przesyłkę składający się z kilkunastu samochodów dostawczych dodatkowo małych samochodów dostawczych do 3,5t. Sprowadzamy tylko optymalnej stopień węgiel zawierający wszystkie reguły spalin jak i ochrony środowiska. Wszystkie nasze artykuły na życzenia nabywcy pakujemy orazrozsyłamy pakowane na paletach samochodem dostawczym z HDS. W swojej propozycji znajdują się oprócz tego kotły na materiały stałe t.j. węgiel czy drewno a nawet na paliwa tzn. olej opałowy lub gaz ziemny. Gwarantujemy tylko najlepszą poziom importowanego węgla. Zapraszamy do współdziałania, wszelkie pytania racz wysyłać na podany numer telefonu albo e-mai, informacje w dziale kontakt. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Steinkohle.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materace wełniane »

  J.M.D KLIMA, to firma istniejąca od 2006 roku. W swojej ofercie posiadamy systemy klimatyzacyjne dla klientów indywidualnych oraz dla firm.
  Oferujemy:
  - klimatyzację dla małych obiektów (domy, biura, sklpey, itd.)
  - klimatyzacje dla duzych obiektów (hotele, hale, magazyny, itd.)
  - systemy wentylacyjne
  - ogrzewanie nadmuchowe


  Wykorzystujemy urządzenia sprawdzonych producentów (Daikin, Sanyo, McQuay. Fujitsu, Fuji, Samsung, LG, Carrier, Toschiba).

  Nasze usługi charakteryzują sie najwyższą jakością, co pozwoli Państwu na wieloletnie, bezarayjne korzystanie z oferowanych przez nas systemów.

  Zapewniany kompleksową obsługę: sprzedaż, montaż, serwis.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzatory

Klimatyzatory - nowa strona:

Adres: