Pomiary elektryczne Podkategoria: Pomiary elektryczne

 • Pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Kraków. Instalacje telewizji przemysłowej realizujemy z własnych zakupionych materiałów lub powierzonych przez Państwo. Zajmujemy się także instalacjami niskoprądowymi oraz tzw. inteligentnym budynkiem. Robimy intalacje elektryczne dla domów jednorodzinnych, bloków jak i dla wspólnot. Robimy także instalacje antenowe, odgromowe, alarmowe, wideodomofonowe, komputerowe, telewizji przmysłowej. Nasza firma posiada niezbędne uprawnienia jak i praktyczne umiejętności.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Energy Flower - Centrum Wiedzy »

  Energy Flower - Centrum Wiedzy to pionierskie przedsięwzięcie - oparte na autorskim i bardzo oryginalnym projekcie architektonicznym. Do stworzenia Energy Flower - Centrum Wiedzy zostaną użyte przyjazne środowisku, najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Wykorzystane do jego budowy energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenia, materiały i technologie będą stale prezentowane i dostępne dla osób odwiedzających centrum w trakcie m. in. cyklicznych szkoleń, warsztatów, seminariów czy wystaw. Cały budynek - labolatorium zostanie opomiarowany – tak, aby każdy mógł zweryfikować osiągnięty rezultat.Energy Flower - Centrum Wiedzy stanowić będzie praktyczny przykład możliwości realizacji tego typu inwestycji w Polsce i w Europie oraz będzie miejscem aktywnie promującym wznoszenie budynków zero-energetycznych, wysoce energooszczędnych oraz zasad zrównoważonego rozwoju. Na miejsce, w którym powstanie Energy Flower - Centrum Wiedzy wybrano rozl

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Dom Home Control KNX EIB Automatyka Sterowania Budynkiem »

  Inteligentny dom łączy wszystkie domowe instalacje w jeden spójny system. Oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, alarm, Audio/Video, rolety, automatyka bramowo-garażowa, nawadnianie ogrodu, HVAC, zostają połączone w jeden integralny system. Zarządzanie tak skomplikowaną automatyka domowa jest nadzwyczajnie proste i intuicyjne, może odbywać się w różny sposób: dotykowy panel usytuowany w dowolnym miejscu w domu, pilot radiowy, telefon komórkowy lub komputer który pozwala nadzorować pracę inteligentnego domu niezależnie od miejsca w którym akurat się znajdujesz. Zaskoczy Cię potencjał, jaki posiada Twój własny dom, a elastyczność systemu gwarantuje zmianę funkcjonalności w każdym momencie bez rujnowania wykończonych apartamentów. Inteligentny system automatycznie reguluje intensywność i barwę oświetlenia, aby zapewnić doskonałe samopoczucie domowników. Inteligentny dom zadba również o utrzymanie temperatury na ulubionym poziomie oraz obniży podczas nieobecności w trosce o nasz portfel oraz o ekologię. Na dobre samopoczucie domowników duży wpływ ma jakość powietrza wewnątrz domu, system rekuperacji cały czas będzie czuwał aby otaczające nas powietrze było świeże bez konieczności otwierania okien. Każdy z parametrów możemy zmienić w intuicyjny sposób jednym dotknięciem panelu dotykowego z wizualizacją systemu automatyki domu. Technologia KNX pozwala kontrolować zużycie energii elektrycznej i cieplnej, w zależności od Państwa potrzeb i możliwości, z troską o środowisko naturalne.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Piaseczno »

  Jeśli czytasz ten wpis ten wpis to wielce przypuszczalne, iż obecnie wypatrujesz elektryka, który zrealizuje Ci instalacje elektryczne Warszawa. Głupim jest angażować do tej sumiennej pracy "zieloną" osobę. Prąd elektryczny jest groźny dla zdrowia człowieka, zatem niezmiernie ważne jest solidne wykananie instalacji elektrycznej. Toteż, pod warunkiem że masz ochotę mieć dbale sporządzone instalacje elektryczne Lesznowola to udaj się do zakładu instalacji elektrycznych EBM Bukowski. Jest to przykładny elektryk z dużym doświadczeniem.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork wynajem koparek beton podsypkowy »


  Roboty ziemne Lębork to gwarancja satysfakcji sama w sobie. Niesłychanie biegła oraz wybitna firma prowadzi roboty ziemne, sprzedaż oraz transport różnorodnych tworzyw sypkich. Dbałe wykonanie zatwierdził już niejeden kontrahent. W firmie tej możemy dodatkowo kupić perfekcyjne prefabrykaty budowlane oraz wyroby z betonu jak na przykład pustaki betonowe bądź beton towarowy. Roboty ziemne Lębork podejmą się każdej pracy i wykonają ją niesłychanie dobrze oraz dokładnie i czysto. Satysfakcja każdego klienta gwarantowana.
  Roboty ziemne Lębork to idealny wybór dla każdego kto pragnie uprzątnąć gruz oraz inne tego typu odpady tworzące się w trakcie rozbiórek różnorodnych budynków oraz wyburzeniach. Roboty ziemne Lębork bez kłopotu uporają się z każdym wyzwaniem. Olbrzymie doświadczenie oraz nader solidna kadra są gwarancją satysfakcji klienta. Pomimo tego roboty ziemne Lębork prowadzą sprzedaż wszelkich znamienitych wyrobów z betonu. Doskonała i poważna firma zaprasza do współpracy na największym poziomie.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły elektryczne »

  Różnorodnego rodzaju artykuły elektryczne, które dzisiejsza hurtownia elektryczna czy sklep elektryczny przedstawiają, dają okazję w stosowny sposób zadbać o profesjonalizm każdego typu systemów elektrycznych. Unowocześniając dotychczasową instalację czy też podłączając przewody przyłączeniowe w nowym budynku, ma się do wyboru bardzo dużą ilość wyśmienitych metod. Czy to puszka podtynkowa, gniazdo czy oprawka e27, należycie wybrane, wpłyną na bezpieczeństwo jak też komfort użytkowania wszelakiego typu pomieszczeń bądź też budynków. Przedsiębiorstwo POLMARK poprzez swój sklep elektryczny online, funkcjonujący także jako internetowa hurtownia elektryczna, gwarantuje swym klientom osprzęt elektryczny najwyższej klasy. Zarazem osłona ściany w budynkach prywatnych, jak również puszki elektryczne w obiektach publicznych, które zostaną zakupione w POLMARK, będą artykułami na niezwykle wysokim poziomie. Internetowy sklep elektryczny POLMARK prezentuje artykuły elektryczne własnej produkcji, jak również osprzęt elektryczny innych, cenionych marek. Należą do nich na przykład przewody przyłączeniowe bądź też oprawki żarówek takich marek jak Simon 15, Ospel Akcent bądź teżLegrand.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne - nowa strona:

Adres: