Projektowanie ogrodów Podkategoria: Projektowanie ogrodów

 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Zakupiłeś nowy budynek mieszkalny alternatywnie apartament, i masz ochotę go zaaranżować, ale nie posiadasz pomysłu? Nie powinieneś się niepokoić, fachowi co więcej pełni niekonwencjonalnych rozwiązań architekci pomogą ci stworzyć niepowtarzalne wnętrza. W studiu pracują projektanci, których zamiłowaniem jest projektowanie wnętrz Warszawa także sąsiednie miejscowości są miejscami realizacji ich modeli oraz zadań. Mało tego, interesują się profesją poza budynkiem, więc jeśli masz w posiadaniu ogród, projektowanie ogrodów warszawskich także jest ich zainteresowaniem. W jednym miejscu otrzymasz wszechstronną pomoc, przygotujemy nie tylko plan oraz wypełnienie, ale także nadzór nad twoim wnętrzem także ogrodem.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura krajobrazu - projektowanie ogrodów, »

  Firmę Greentar współtworzą ludzie przepełnieni pasją tworzenia pięknych scenerii posesjiprywatnych, publicznych i osiedlowych będących wypełnieniem codzienności, które dzięki doświadczeniu naszych projektantów przeniosą Państwa w magiczne miejsce.Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i zakładaniem terenów zieleni. Nasze profesjonalne podejście a zarazem pasja sprawią, że Państwa marzenia o pięknym ogrodzie będą urzeczywistnione...​Projekty tworzą dla Państwa wyłącznie dyplomowani projektanci, posiadający umiejętności projektowe udokumentowane dyplomami  wydanymi pod patronatem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów "OSTO"​​  W firmie Greentar powstają małe dzieła sztuki,koncepcje kreślone odręcznie, które stanowią doskonałe połączenie wymagań klienta z ideą projektanta. Ponadto, z naszej pracowni wywodzą się koncepcje ogrodów zimowych, skalnych, leśnych  i wielu innych indywidualnych wizji.  Z równie wielką pasją i zaangażowaniem podejmujemy sięrewitalizacji starych, historycznych ogrodów, którym przywracamy niepowtarzalny blask. W naszej firmie oferujemy także różnorodne rozwiązania z zakresu małej architektury ogrodowej, projektujemy i wykonujemy systemy nawadniające, ciągi komunikacyjne, nawierzchnie oraz oświetlenie ogrodowe. Aranżując przestrzeń publiczną lub prywatną mamy na celu ochronę środowiska. W naszej pracy stosujemy rozwiązania ekologiczne, które podkreślają walory naturalnego otoczenia

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia projektowa Botanica »

  Nasz firma łączy umiejętności graficzne, projektowe i malarskie. Z pod naszych rąk wychodzą : nietuzinkowe rozwiązania przestrzeni zielonych, graficzne wariacje oraz szczęśliwe chwile dzieci wymalowane na ścianach ich pokoi. Świat wykreowany przez nas to ogród nieskończonych możliwości pielęgnowany przez nasze pasje.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tarasy »

  Czy ktoś kiedykolwiek nie zachwycał się skrupulatnie urządzonymi parkami angielskimi czy japońskimi i nie śnił, ażeby posiadać ewentualność urządzenia takiego ogrodu wokół swojego domu. Z pomocą oferty wytwórcy kostki brukowej zakładu Libet, nasze tarasy i ogrody zdołają wyglądać o wiele lepiej niż kiedykolwiek, korzystając z pomocy architektonicznej jak również świetne surowce kamieniarskie takie jak płytki chodnikowe czy krawężniki. Zapraszamy na stronę internetową kompanii, gdzie można zaznajomić się z kompletną usługą producenta i zaczerpnąć porady i inspiracji do wypracowania swojego własnego unikatowego obszaru.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze Wrocław »

  Agencja PLUS GARDEN to grupa młodych ludzi, która oferuje usługi ogrodnicze w tym projektowanie ogrodów. Tym, w czym najlepiej się czujemy, jest planowanie oraz realizacja zieleni zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i biznesowych.
  W naszych projektach kierujemy się dogmatem zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu planowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym elementem okolicy, nie zaprzepaszczając osobistego stylu odpowiadającego oczekiwaniom zleceniodawców.
  Polecamy odwiedzenie naszej strony internetową, gdzie opublikowaliśmy zdjęcia z naszych realizacji oraz wyszczególniliśmy nasze usługi ogrodowe.
  Naszą propozycję adresujemy do mieszkańców województwa dolnośląskiego, czyli miasta Wrocław, ponieważ właśnie tam mamy swoją siedzibę.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Warszawa »

  Zielona Stopa - usługi ogrodnicze, projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, trawników, Siedlce, Warszawa, Węgrów, Sokołów Podlaski, Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Łosice, Mazowieckie. Usługi ogrodnicze, zakładanie i projektowanie ogrodów – Warszawa. Działamy na terenie woj. mazowieckiego i całego kraju.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • DomInnowacji.pl - Innowacje dla domu i ogrodu »

  Portal DomInnowacji.pl to platforma wymiany wiadomości dla inwestorów planujących zakup nieruchomości lub budowę własnego domu, na której odnajdą również rady w zakresie wystroju wnętrza, wyposażenia mieszkania w nowoczesne urządzenia AGD i RTV. Dla tych, którzy upiększają swoje cztery kąty lub realizują marzenie o własnym domu portal DomInnowacji.pl stanowi idealne narzędzie w poszukiwaniu cennych wiadomości oraz opinii innych użytkowników. Serwis DomInnowacji.pl to garść innowacyjności i profesjonalizmu dla każdego zainteresowanego tematyką budowlaną, jak i związanego z tą branżą. Serwis daje możliwość wypowiadania się i komentowania zamieszczonych porad i informacji. Użytkownicy dzięki aktywności na portalu i wymianie własnych opinii mają możliwość zdobywać punkty i wymieniać je na nagrody rzeczowe lub rabat na zakup typowego projektu domu.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Radom »

  Klasyczne Szamba kanalizacyjne to takie które okaże się wielkościowo odpowiednie dla danego mieszkania. obientość   Szamba ekologicznego=Szamba betonowego=Szamba kanalizacyjnego uzależniona staje się od ilości mieszkańców. Przed złożeniem zamówienia  Szamba betonowenależy uwzględnić   czy w późniejszym czasie nie okaże się ze się ze nasze Szamba betonowe jest  za małe.Nasze zbiorniki  przeważnie stosowane zostają w blokach  mieszkalnych, są wyśmienitymi zbiornikami na zanieczyszczenia  państwa mieszkań. Tam gdzie niema przyłączy kanalizacyjnych  są na pewno naszezbiorniki. Jest  to wyśmienita  metoda utylizacji  ścieków.Nasze zbiorniki wykonane są z betonu towarowego. do wzmocnienia konstrukcji używamy stal zbrojeniuwą  odpowiednich grubości. Wszystko  wykonane  jest zgodnie z standardami  krajowmi. Wiec stawiając na naszą korporację macie państwo zapewnienie ze zbiornik będzie wyprodukowane solidnie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aureagarden.com »

  Jesteś podczas tworzenia swojego wymarzonego lokalu a nie wiesz co zrobić z jego otoczeniem? Nie wiesz w jaki sposób zagospodarować wolną przestrzeń? Skontaktuj się w tym celu z naszą spółką a my podpowiemy Wam co z tym fantem zrobić. Projektowanie ogrodów Szczecin posiada długoletnie doświadczenie w takich sprawach i do tej pory nie było u nas niezadowolonych kontrahentów. Powiązane jest to z należąca do nas dbałością o najmniejsze szczegóły w zypełnym projekcie. Chcemy żeby nasz kontrahent swój wolny czas spędzał na swoim podwórku i był to wyłącznie i tylko miło spędzony czas. Wszelkie informacje kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej witrynie internetowej WWW na którą serdecznie zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze - Radius Mława | firma budowlana »

  Firma zajmuje się projektowaniem oraz realizacją terenów zieleni, układaniem nawierzchni z bruku kamiennego, betonowego i instalacją systemów automatycznego nawadniania. Oferta jest skierowana do klientów mieszkających w Mławie oraz na terenie województwa mazowieckiego. Szczegóły na stronie internetowej.Zakres usług: układanie kostki betonowej, kamiennej, uzbrajanie terenu w instalacje, budowa oczek wodnych i stawów, usuwanie gniazd os i szerszeni, czyszczenie kostki brukowej, elewacji, dachów i graffiti, zakładanie trawników metodą maszynową i ręczną, sprzedaż kamienia, grysów, kory sosnowej, roślin z szkółki roślinnej

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów - nowa strona:

Adres: