Astronomia Podkategoria: Astronomia

 • Blog o fizyce »

  Chciałbym zaprezentować wszystkim zainteresowanym mojego bloga o tematyce związanej z szeroko pojętą fizyką. Motywem przewodnim strony jest dział fizyki, który jest mi szczególnie bliski - kinematyka. Przeczytacie tutaj takie treści jak moje refleksje na temat fizyki i kinematyki oraz ciekawe zadania. Treści zadań są starannie wybrane i przeznaczone są dla uczniów gimnazjum i liceum. Na blogu umieszczam także moje komentarze do zadań z fizyki. Do odwiedzin zachęcam pasjonatów fizyki jak i tych, którzy mają problemy z rozwiązywaniem zadań. Gwarantuję, że wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie. Gorąco wszystkich zapraszam do odwiedzin na moim blogu!

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Układ słoneczny »

  Zainteresował Cię piękny i nieprzenikniony wszechświat, a także jego części, kiedy przykładowo układ słoneczny? O ile tak w tej chwili się stało i chcesz poznać te niewyobrażalnie ciekawe zagadnienia, odkryć historie i ciekawostki naszego świata, to zajrzyj na nasz portal bo jest on utworzony specjalnie dla Ciebie. Na mojej stronie znajdziesz nie tylko wszelkie dane o wszechświecie, ale także najciekawsze ciekawostki, masowe obrazki i filmiki, wszystko z rozważają o tym ażeby w gdy najprostszy metodę przybliżyć tę wiedzę.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośne planetarium »

  Planetarium Jupiter to mobilne planetarium, które w interesujący sposób przybliży świat astronomii. Podczas seansu dowiedzieć się można między innymi jak powstał wszechświat, galaktyki, układ słoneczny. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz techników, ale także do innych instytucji, które chcą połączyć rozrywkę z ciekawą formą nauki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Astronomia

Astronomia - nowa strona:

Adres: