Kursy Podkategoria: Kursy

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Szkoła Jazdy Słoneczna mieści się przy ul. Żytniej 8 w Kielcach. Następna opinia o naszej szkole: Monika B. pisze: Serdecznie polecam ! Rewelacyjny instruktor - jest miły, cierpliwy i przede wszystkim potrafi szkolić. Szkoła godna zaufania. I kolejna napisana przez Beatę Taborską, cytuję: Bardzo miła obsługa. Fachowo wyszkoleni pracownicy. Dziękujemy kursantom za wystawienie opinii. Myślę, że pomogą podjąć one decyzje w wyborze szkoły nauki jazdy.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku »

  Prowadzimy zajęcia z rysunku i malarstwa zarówno dla osób, które chcą dostać się na dobrą uczelnie, ale także dla osób nie uczestniczących w egzaminach wstępnych na uczelnie wyższe a interesujące się hobbystycznie zagadnieniami z rysunku, malarstwa i sztuki. Prowadzimy także naukę rysunku dla studentów, którzy chcą ponieść swoje kwalifikacje zawodowe z rysunku, malarstwa i grafiki.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - przygotowanie do matury »

  Math Is Easy jest to serwis w całości poświęcony matematyce. Głównym celem serwisu jest przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W serwisie starannie została opracowana teoria, a także zostały zamieszczone przykłady, pokazujące praktyczne zastosowanie wzorów i twierdzeń matematycznych. Największy nacisk w naszym serwisie został nałożony na zagadnienia, których zrozumienie jest niezbędne do zrozumienia działów matematyki bazujących na informacjach nabytych podczas wcześniejszych części kursu. Mamy nadzieję, że nasz serwis poprawi statystyki odnośnie zdanych egzaminów z matematyki. Serwis obejmuje materiał w całości realizowany w szkołach średnich i został poszerzony o zagadnienia z zakresu matematyki rozszerzonej, które zazwyczaj są realizowane jedynie w klasach o profilu matematyczno-informatycznym.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRAWO JAZDY NOWY SĄCZ »

  Nowy Sącz to pierwsze w Polsce miasto pod względem ilości prowadzenia szkoleń na prawo jazdy Nowy Sącz. Prawo jazdy Nowy Sącz jest bowiem bez trudności dostępne dla każdego. Mnogość firm ułatwia znalezienie jej w tak wielkim mieście, jakim jest prawo jazdy Nowy Sącz.

  Nauki wykonywane są przez nauczycieli nauki jazdy w większości przypadków są na wybitnie wysokim poziomie. Musimy jednak pomnieć, że nie wszelkie dostępne w Nowym Sączu Ośrodki Szkolenia Kierowców (w skrócie OSK) warte są komentarzy. W osobliwych sytuacjach wybór złej firmy może skończyć się klęską. Czemu? Dlatego że samochody szkoleniowe mogą być w marnym stanie, instruktorzy niebłyskotliwie wpajają zasób wiedzy itd. W internecie zaistniało parę stron, w których wyłowiono najważniejsze firmy, których rzetelności możemy być pewni.

  Warto popatrzeć na stronę www.fabrykakierowcow.pl aby przekonać się, których firmy zajmujące się naukami przyszłych kierowców polecają administratorzy serwisu. W Nowym Sączu nauka jazdy jest tak powszechna jak chyba nigdzie. Paleta ośrodków szkolenia kierowców jest przecudownym ułatwieniem dla każdego, kto chciałby ostatecznie pozostać w pełni prawnym właścicielem samochodu, które może prowadzić, mając prawo jazdy. Sam pamiętam wciąż czasy, gdy wszędzie docierałem za pomocą autobusów miejskich. Makabra! A teraz? Teraz mam swoje auto i prawo jazdy dumnie nosze i nie muszę się kłopotać, że autobus się spóźni - a z tego powodu ja spóźnię się do pracy.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Serwis informacyjny zawierający ogłoszenia nauczycieli. Osoby udzielające prywatne lekcje mogą oferować w nim bezpłatne informacje o udzielanych korepetycjach. Każdy z prowadzących zajęcia może zamieścić także informacje o sobie, w których prezentuje przyszłym uczniom zdobyte wykształcenie, doświadczenie w pracy, certyfikaty czy zdobyte tytuły naukowe. Uczniowie jeśli chcą mogą komentować i oceniać lekcje, w których uczestniczyli. W serwisie nie są publikowane anonse związane z usługowym pisaniem różnego rodzaju prac zaliczeniowych i prezentacji.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przywództwo i zarządzanie »

  Chcesz by Twoja kadra zaczęła jeszcze pracować? Nie wiesz jak nadzwyczaj delikatnie, ale zarazem ogromnie dobitnie nakłonić swoich dyrektorów komórek do bardziej wzmożonej pracy. Pod warunkiem, że nawet tylko na jedno z zadanych pytań odpowiesz twierdząco, to musisz zajrzeć na naszą witrynę internetową. Wykonujemy szkolenia menedżerskie, za pomocą których w Twojej firmie zacznie dominować prawidłowa atmosfera.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rysunek Kraków szkoła rysunku »

  Rysunek architektoniczny stanowi podstawę egzaminu wstępnego na studiach architektury MDK-Kurs rysunku w Krakowie jest szkołą rysunku architektonicznego, która prowadzi kursy rysunkowe profilowane pod wydziały architektury- przygotowanie z rysunku odręcznego do egzaminów na architekturę w tym studia: architektury i urbanistyki oraz krajobrazu. Szkoła MDK-Kurs rysunku Kraków oferuje lekcje prowadzone przez architektów z wieloletnim doświadczeniem w nauce rysunku, sprawdzone metody pracy i tematy i systemy rysunkowe.Szkoła stosuje autorskie metody pracy z uczniami i systemy rysunkowe, które stanowią indywidualne rozwiązania pracowni. Tematyka kursów rysunkowych w szkole opiera sie głównie o zagadnienia występujące na egzaminie.Rysunek portretportret ołówkiem rysunek portretu w ołówkuPostać rysunekrysunek postaci kobietyrysunek architektura krajobrazarchitektura krajobrazowa w rysunku

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Kierujesz działem handlowym w swojej firmie? Chcesz być lepszym szefem i zwiększyć efektywność swoich handlowców? Skorzystaj z profesjonalnego coachingu dla szefów działów sprzedaży. Zapraszamy do Catman Polska.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Posiadamy kompleksową ofertę skierowaną do O.S.K. »

  Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning kat. B, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji przyśpieszonej kierowców.
  Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy szkolenia odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla ośrodków: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach trudnych mogą odbyć się także w Twoim ośrodku!
  Dojedziemy w dowolne miejsce w kraju. Otrzymaliśmy status superosk!

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z wywierania wpływu »

  Taka rzecz jak wywoływanie wpływu zdoła być przedmiotem, który zdoła rozwinąć skrzydła niejednej firmie. Przede wszystkim mają zdanie o tym sprzedawcy, jacy pracowali przed przebyciem kursu z wywoływaniu wpływu i w czasie po ukończeniu owego kursu. Postawa do Konsumenta tak aby nie dostrzegł lekkiej namowy, żeby pomoc w podjęciu pożądanej decyzji była w pewnej mierze niezauważalna. Niniejszego wolno się nauczyć. Zapraszamy na witrynę firmy, która specjalizuje się w bieżącego wariantu szkoleniach. Na stronie wiadomości o firmie i niewątpliwie wiadomości o samych szkoleniach z wywoływania wpływu.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiedza Na Plus – nauka tworzenia stron, programowanie »

  Portal Wiedza Na Plus jest przeznaczony dla osób zainteresowanych informatyką. Staramy się regularnie dodawać nowe artykuły. Artykuły dotyczą m.in. języków interpretowanych, języków kompilowanych, technologii ułatwiających projektowanie stron internetowych, baz danych, narzędzi ułatwiających pracę informatyka, systemów operacyjnych. Na stronie Wiedza Na Plus można znaleźć również przykładowe diagramy UML i diagramy baz danych. Posiadamy również darmowy katalog stron jak również wyszukiwarkę książek. Książki online przeszukiwane są między innymi po darmowych rozdziałach.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń gdańsk »

  Język koreańskiwydaje się nam, mieszkańcom europy ogromnie trudnym i powikłanym językiem. Jednak okazuje się, że gramatyka jest banalnie prosta, ponieważ chiński jest językiem logicznym niczym matematyka. Zapraszamy: Szkolenia z kultury chińskiej i biznesu Wystarczy zgłebić tajniki, które są nardzo istotne, a okazuje się, że gramatyka azjatycka jest jednym z najprostszych obszarów nauczenia w języku chińskim. Trudności może przysporzyć nam tak zwana tonalność języka,to znaczy, iż każda sylaba ma pewno brzmienie odpowiednia modulacja głosu. Jeżeli zaś chodzi o chińskie robaczki, które są czasami nazywane „chińskimi krzaczkami” są również proste do nauczenia. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwym opanowanie tylu znaków, doświadczenie naszych nauczycieli przedstawia, że z czasem jednostki ludzie czerpią wiele radości i satysfakcji z nauki pisania po chińskukreślenia znaków. Małe dzieci natomiast potrafią godzinami uczyć się kaligrafii, kreślić japońskie literki; co je przywołuje do porządku.

  Koreański trójmiasto to to czego naprawdę potrzebujesz!

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania dla dzieci »

  W ofercie naszej Szkoły znajdują się: nauka pływania dla niemowląt i dzieci, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapia i rehabilitacja w wodzie, aktywne formy spędzania wolnego czasu, nauka pływania poprzez zabawę i ćwiczenia, praca z dziećmi z upośledzeniem ruchowym. Zajęcia odbywają się na pływalniach AQUASFERA - Olsztyn, Pływalnia Uniwersytecka - Olsztyn, Pływalnia Polonez – Warszawa Targówek, Pływalnia Nowa Fala - Warszawa Wola. Na naszej stronie www.babelkiplywaja.pl znajdziecie Państwo informacje o prowadzonych przez nas zajęciach oraz korzyściach jakie maluchy odniosą dzięki pływaniu i zabawom w wodzie.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Asertywność »

  Firma powstała mając na celu rozwój razem z przedsiębiorstwami korzystającymi z naszych usług. Naszą ofertę tworzymy wspólnie z Państwem.
  Dlaczego oferta naszej firmy jest dla Państwa wyjątkowa?
  Wraz z Państwem dążymy do ustalenia gdzie w Twojej firmie można znaleźć dziedziny, których poprawa przyniesie korzystne efekty. Chcemy by w ciągu lat stać się jednym z najważniejszych ośrodków w Polsce które najistotniej wpływają na ewolucje przedsiębiorstw.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia CZJ Infox Kraków »

  Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o. to przede wszystkim szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, kursy z ewidencji odpadów, kursy z zakresu iso, zakresu bezpieczeństwa żywności- haccp, wdrożenia ISO i doradztwo. Firma działa na rynku od ponad 10 lat i od początku swojej działalności zajmowała się organizacją szkoleń oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania Funduszy Unijnych. W tej chwili cyklicznie prowadzone są projekty szkoleniowe dla biznesu i osób prywatnych. Kreatywność, solidność i kompetencje naszej kadry, to nasze podstawowe cechy i wartości wyznawane podczas realizacji wszystkich działań. Zespół Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o. tworzą: trenerzy, konsultanci, eksperci. Wśród naszych Klientów znajdują się - między innymi - wiodące firmy biznesowe, przedsiębiorstwa z sektora MŚP, korporacje, banki i instytucje finansowe, czołowe firmy produkcyjne, najważniejsze urzędy w Państwie, szkoły i uczelnie, jednostki samorządowe i inne instytucje publiczne oraz fundacje i stowarzyszenia. Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o. jest instytucją szkoleniową wpisaną do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH prowadzonego przez WUP w Krakowie - nr 2.12/00084/2007. www.czj-infox.pl

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Nabycie prawa jazdy na wyspach jest proste i można je uzyskać w 3 miesiące. Zachęcamy do nabycia reklamowanych przez nas polskojęzycznych materiałów szkoleniowych umożliwią zdanie egzaminów. Testy i egzaminy można zdawać w w wielu językach z pomocą tłumacza, może nim być instruktor lub osoba powyżej 16 lat. Pierwszą częścią egzaminu teoretycznego jest test, podczas którego trzeba wybrać właściwe odpowiedzi. W drugiej części podczas prezentowanych krótkich klipów filmowych nakręconych na drodze, najeży błyskawicznie wskazać zagrożenia które mogą spowodować wypadek. W części teoretycznej aby ją zaliczyć i być dopuszczonym do części praktycznej należy uzyskać minimum 87 punkty ze 125 wszystkich możliwych. Egzamin praktyczny trawa około 40 minut. Na wstępie zostanie skontrolowany wzrok przy pomocy odczytu tablicy rejestracyjnej i należy dobrze odpowiedzieć na pytania dotyczące użytkowania samochodu lub motocykla. Zakres pytań można przerobić za pomocą testów. Podczas jazdy pojazdem należy wykonać zadane manewry np. cofania po łuku lub innego. Podczas całego egzaminu praktycznego nie można popełnić więcej niż piętnastu drobnych błędów. Już popełnienie jednego poważnego błędu spowoduje nie zaliczenie części praktycznej.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy: przewóz materiałów niebezbiecznych - ADR. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki kierowania?
  Z nami zrobisz kurs na przewóz materiałów niebezpiecznych - ADR. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Gorąco zapraszamy wszystkich Państwa do naszego Salwatorskiego studio artystycznego w którym macie możliwość zwiększyć własną wiedzę na temat rysowania. Poprzez zajęcia plastyczne prowadzone w naszej firmie, poznasz zupełnie nowe interesujące techniki rysunku a także spotkasz innych fanów sztuki podobnych do Ciebie! Szkoła rysunku idealna jest głównie dla ludi, którzy pragną dostać się na studia wyższe ASP. Nasza pracownia znajduje się pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nauki
  malowania, dzięki czemu będziesz profesjonalnie operować pędzlem oraz ołówkiem. Nauczysz się jak malować martwą naturę, akty a także bawić się cieniem i światłem. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Business coaching »

  Szkolenia z obrębu biznesu w obecnych czasach mogą oddać każdej firmie istotną przewagę nad resztą firm. Co interesujące to dotyczy to każdej płaszczyzny działalności gospodarczej. W następstwie tego coraz więcej firm prawdopodobnie sięga po tą odmianę szkoleń. Dzięki nim kadra poddana szkoleniom uzyskuje przykładowo najnowsze metody wywierania wpływu. Chcesz przegonić konkurencję? Zapraszamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia BHP »

  Rozwój zawodowy odnosi się do umiejętności i wiedzy osiągnięcia zarówno dla osobistego rozwoju jak i awansu zawodowego. Rozwój zawodowy obejmuje wszystkie rodzaje możliwości kształcenia, począwszy od formalnych kursów, konferencji i nieformalnych możliwości znajdujących się w praktykach zawodowych. Istnieją różne podejścia do rozwoju zawodowego, w tym: konsultacja, coaching, wspólne praktyki, lekcje, doradztwo, nadzór i pomoc techniczną.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: