Kursy językowe Podkategoria: Kursy językowe

 • Szkoła językowa Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski jako obcy jak również czeski to języki wykładane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której serwis internetowy Wam prezentujemy . Prowadzone lekcje są wypełnieniem wielorakich możliwości uczniów, odbywają się w szkole, która została interesująco zaprojektowana, jak również zawsze mają sympatyczny nastrój . Kursy językowe służą przygotowaniem do egzaminów FCE i maturalnego, a także do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka przynosi pozytywne rezultaty.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  W placówkach językowych stosowanych jest wielce dużo technik uczenia angielskiego. Na naszej witrynie przedstawiamy te najmocniej popularne i prawdopodobnie zazwyczaj tak faktycznie stosowane. Pod warunkiem, że nie wiesz, która metoda nauczania angielskiego będzie dla Ciebie tą najodpowiedniejszą metodą, to zapraszamy bardzo ciepło na naszą stronę. Przedstawiamy także tam szkoły uczenia jezyka z wyszczególnieniem metod które są w nich stosowane.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - program do nauki słówek »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś ile czasu marnujemy jadąc autobusem, siedząc na nudnych zajęciach lub stojąc w kolejkach? Albo jak dużo czasu poświęcamy na naukę języków obcych w domu? Mając na uwadze te sytuacje stworzyliśmy darmową aplikację do nauki słówek, dzięki której będziesz mógł wykorzystać każdą wolną chwilę w ciągu dnia na utrwalenie wybranych słówek, nie tracąc czasu w domu.
  Program do nauki słówek Voowl umożliwia efektywną naukę słownictwa, w formie testów. Z każdej wybranej partii materiału możesz wprowadzić do programu np. słówka angielskie i powtarzać je w różnych konfiguracjach. Program posiada ponadto bazę gotowych już testów zawierających słówka angielskie na poziomach B2 I C1 oraz z Business English. Jest to doskonały materiał jeśli przygotowujesz się do egzaminu, bądź chcesz podnieść swoje umiejętności językowe. Dzięki temu że program do nauki słówek znajduje się w Twoim telefonie, możesz go mieć zawsze przy sobie i wykorzystać go do utrwalenia słownictwa w każdym miejscu, w którym masz na to ochotę. Nie trać czasu w domu na nudne wkuwanie słówek!
  Aplikacja ta posiada również słownik języka angielskiego, dzięki czemu możesz sprawdzić znaczenie każdego interesującego Cię słówka, czy to na zajęciach językowych lub czytając obcojęzyczną książkę. Każde słówko możesz zapisać w programie i powtarzać je wraz z innymi.
  Prosty w obsłudze i domyślny program do nauki słówek Voowl jest doskonałym i innowacyjnym narzędziem, który oszczędza Twój czas, a zarazem przynosi szybkie i trwałe efekty. Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna dla każdego z nas, dlatego nie zwlekaj i pobierz najlepszy program do nauki słówek jakim jest Voowl!

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Angielskiego »

  Kompetentne kursy języka angielskiego - odwiedź ofertę profesjonalnej szkoły językowej w Krakowie. Prowadzimy lekcje dla: firm, rzeczoznawców, budowlańców. Szybkie wyniki nauczania, poznaj język bez zbędnych komplikacji - szkolimy powierzając faktyczną wiedzę. Odszukaj swoje predyspozycje językowe.Nieważne do czego potrzebujesz języka - nauczymy Cię do biegłego mówienia i pisania. Zobacz natychmiast ofertę szkoleń językowych.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Bielsko »

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości oraz posiadamy wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską. Otrzymujesz wysoką jakość kursu za rozsądną cenę. Zapraszamy do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Świdnica »

  Szkoła Perfect And Practical na ternie Świdnicy działa już od 6 lat. Przestronne sale szkoleniowe, sprawdzone metody nauczania, doświadczona i zgrana kadra lektorska - to tylko niektóre z zalet naszej szkoły. Przyjemna atmosfera, estetyczne otoczenie i pomocna kadra lektorska gwarantują mile i efektywnie spędzony czas.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Program nauczania obejmuje dzieci w wieku wczesnoszkolnym, gimnazjalnym, młodzież oraz dorosłych . Zajęcia oparte są na metodzie bezpośredniej- Direct Method for English. Szczegóły oferty znajdują się w zakładkach.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Nauka blog językowy »

  „Angielski Nauka blog językowy” to mój nowy blog językowy który skpia się na nauce języka angielskiego, języka obcego. Na blogu znajdziesz porady jak poprawnie stosować zwroty i wyrażenia. Artykuły tematyczne to na przykład: Ciekawe wyrażenia – never mind vs. never you mind, Gonna, gotta, wanna, All vs. Everything, Ciekawe wyrażenia – rain off, Zero. Ain’t, Amateur vs. Amateurish, Many a/an…, Easy, classic vs. Classical i tym podobne. Dzięki temu blogowi zaczniesz stosować poprawny angielski! Pamiętaj aby używać wyszukiwarki która przyspiesza proces wyszukiwania. Jeśli chcesz zadać pytanie nie wahaj się ale klikaj na stronę z formularzem mailowym. Blog regularny to znaczy w każdą środę dodawane materiały! http://angielskinauka.waw.pl Serdecznie zapraszam. nauka angielskiegoblog nauka angielskiegoszybka nauka angielskiego

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański kraków »

  Szkoła Nauki języków obych Lincoln oferuje kurs języka angielskiego Kraków. Z nami nauka języków nie stanowi żadnego kłopotu. W naszej katalogu usług/produktów znajduje się Włoski, Brytyjski, Hiszpański, a dodatkowo Francuski. W mojej szkole uczą wykwalifikowani nauczyciele oraz dodatkowo lektorzy wybranego języka. Zajęcie odbywają w przestronnych salach wykładowych w ciągu całego tygodnia. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła włoskiego Łódź »

  O ile chcesz uczyć się języka włoskiego, zapraszamy na tę stronę www. Właśnie tu poznasz całą ofertę szkoły Al dente, która proponuje grupowe i indywidualne doskonałe lekcje języka włoskiego na wszystkich poziomach. Gwarantujemy wszystkie materiały, a także ciekawe zadania i dodatkowe zadania domowe. Tutaj nauka włoskiego jest łatwa i przyjemna!

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polish courses for foreigners »

  Professional, highly specialized polish language courses for foreigners.
  We offer highly specialized, professional Polish language courses for foreigners run by experienced language instructors with references. Courses are based on program always tailored for individual needs and expectations.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Germanistyka Szczecin »

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Szczecinie to propozycja skierowana głównie do nauczycieli języków obcych, którzy pragną i powinni zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe. Nie jest wcale tajemnicą, iż zawód nauczyciela opiera się na ciągłym zdobywaniu nowych umiejętności oraz to, że nauczyciel z większą liczbą ukończonych kursów dokształcających i uaktualniających wiedzę oraz umiejętności jest w swoim miejscu pracy lepiej wynagradzany. W związku z tym serdecznie zapraszamy nauczycieli języków obcych do odbycia kursów w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Szczecinie. dyplom UAM szczecin, angielski dla nauczycieli szczecin, licencjat anglistyka szczecin.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Kursy językowe od Alta Linguistic, to przyjemna nauka języków obcych, nauczamy metodą Direct, uznawaną za najlepszą w nauce konwersacji. Mamy do zaoferowania kursy języków: hiszpański, angielski,francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, oraz trzy różne tryby nauczania. Rozpoczynającym oferujemy skuteczny i przyjemny sposób uczenia się języka, a osobom na wyższych stopniach pomagamy ulepszać i utrwalać posiadaną wiedzę. Zapraszamy do wypełnienia testu kwalifikacyjnego. Jesteśmy przekonani, że pozbawienie bariery mówienia jest kluczem do następnych wzrostów w nauce. Nauka języków obcych, jest naszym profilem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do nauki angielskiego »

  Aktualnie w większości ogłoszeń o pracę wśród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka zagranicznego. Zazwyczaj tym wymaganym językiem jest angielski. Z czego to wynika? W dużej mierze z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze stosunki z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz lepsze, coraz większa ilość ludzi wyjeżdża do pracy na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest konieczny do codziennej komunikacji. Dlatego też angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat np poprzez program do nauki angielskiego. Poniektórzy rodzice nawet inwestują już w swoje pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można spotkać oferty nauki języka angielskiego niemowląt. Często angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś szczególnym atutem, ale warunkiem koniecznym. Poniektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - oczywiście jest to uzaleznione od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: