KWALIFIKACJA WSTĘPNA

Auto-Kursy u Jankowskich w Raszynie zapraszają na prowadzone szkolenia w ramach kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, szkoleń okresowych oraz zajęć odbywanych w ramach szkolenia okresowego. Wymóg uzyskania kwalifikacji wstępnej dotyczy osób posiadających prawo jazdy: kategorii D1, D1+E, D lub D+E, wydane po dniu 10 września 2008r., oraz kategorii C1, C1+E, C lub C+E, wydane po dniu 10 września 2009r. Zapraszamy – Raszyn, Nadarzyn, Janki, Michałowice, Falenty, Magdalenka, Mroków, Warszawa, Lesznowola.

Szczegóły strony www.autokursyraszyn.pl:

Podlinkuj stronę www.autokursyraszyn.pl:

KWALIFIKACJA WSTĘPNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Business coaching »

  Szkolenia z obrębu biznesu w obecnych czasach mogą oddać każdej firmie istotną przewagę nad resztą firm. Co interesujące to dotyczy to każdej płaszczyzny działalności gospodarczej. W następstwie tego coraz więcej firm prawdopodobnie sięga po tą odmianę szkoleń. Dzięki nim kadra poddana szkoleniom uzyskuje przykładowo najnowsze metody wywierania wpływu. Chcesz przegonić konkurencję? Zapraszamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Współcześni chlebodawcy raz za razem wymagają od swych pracowników windowania kompetencji zawodowych poprzez branie udziału w odpowiedniego rodzaju kursach w charakterze szkoleń biznesowych. Zapraszamy ciepło na naszą witrynę oddaną w pełni szkoleniom z obszaru biznesu. Poznasz tutaj jaki jest podział szkoleń biznesowych, dowiesz się też kto powinien z takich szkoleń korzystać i z jakiej przyczyny.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń gdańsk »

  Język koreańskiwydaje się nam, mieszkańcom europy ogromnie trudnym i powikłanym językiem. Jednak okazuje się, że gramatyka jest banalnie prosta, ponieważ chiński jest językiem logicznym niczym matematyka. Zapraszamy: Szkolenia z kultury chińskiej i biznesu Wystarczy zgłebić tajniki, które są nardzo istotne, a okazuje się, że gramatyka azjatycka jest jednym z najprostszych obszarów nauczenia w języku chińskim. Trudności może przysporzyć nam tak zwana tonalność języka,to znaczy, iż każda sylaba ma pewno brzmienie odpowiednia modulacja głosu. Jeżeli zaś chodzi o chińskie robaczki, które są czasami nazywane „chińskimi krzaczkami” są również proste do nauczenia. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwym opanowanie tylu znaków, doświadczenie naszych nauczycieli przedstawia, że z czasem jednostki ludzie czerpią wiele radości i satysfakcji z nauki pisania po chińskukreślenia znaków. Małe dzieci natomiast potrafią godzinami uczyć się kaligrafii, kreślić japońskie literki; co je przywołuje do porządku.

  Koreański trójmiasto to to czego naprawdę potrzebujesz!

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psa w domu »

  Szukasz informacji na temat tresury psa? Chcesz samodzielnie wytresować swojego psa w domu? Sprawdź darmowy kurs tresury psów! Znajdziesz w nim między innymi jak nauczyć psa siadać, podawać łapę, przynosić kapcie, nosić torbę i wiele więcej! W serwisach KEPO.PL™ oprócz darmowego kursu tresury psów znajdziesz także jak zrobić gipsowe odlewy, jak wykonać róże z bibuły krok po kroku, jak zrobić wianek i wiele więcej!

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia BHP »

  Rozwój zawodowy odnosi się do umiejętności i wiedzy osiągnięcia zarówno dla osobistego rozwoju jak i awansu zawodowego. Rozwój zawodowy obejmuje wszystkie rodzaje możliwości kształcenia, począwszy od formalnych kursów, konferencji i nieformalnych możliwości znajdujących się w praktykach zawodowych. Istnieją różne podejścia do rozwoju zawodowego, w tym: konsultacja, coaching, wspólne praktyki, lekcje, doradztwo, nadzór i pomoc techniczną.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe - Szkolenia, kurs AFF, tandemowe ze spadochronem | SkyDiveClub 3miasto »  SkyDive Club 3miasto - szkoła spadochronowa w niewielkiej odległości od Trójmiasta, jedyna na Pomorzu wykonuje skoki z 4000m.

  Potrzebujesz olbrzymiej porcji adrenaliny, a może szukasz doskonałej przygody, którą zapamiętasz na zawsze. Nasz klub spadochronowy ma dla Was idealną propozycję – skoki ze spadochronem.

  Proponujemy różnego typu skoki spadochronowe m.in, skoki tandemowe dla początkujących, poszukujących podniebnych wrażeń którzy chcą poznać uczucie swobodnego spadania z prędkością 200 km /godz przez 60 sek. Skaczemy z samolotu Cessna 206 Soloy z wysokości 4000m z której możesz zachwycać się widokiem kaszubskich jezior oraz morza bałtyckiego.

  Skoki w tandemie są idealną odmianą sportu z unikalną dawką wrażeń i pełne emocji. Aby wykonywać tego typu skoki z instruktorem, nie wymagane są żadne kursów, badań lekarskich a wiek skoczkaskaczącego} nie ma również specjalnego znaczenia.

  SkydiveClub 3miasto urządza także szkolenia spadochronowe w kombinezonach wingsuits oraz skoki spadochronowe nad morzem.

  Sezon spadochronowy rozpoczynamy na wiosnę i skaczemy do początku późnej jesieni. Miejsce skoków spadochronowych KORNE niedaleko Kościerzyny, to tylko 70 km od Trójmiasta.

  Osobom zainteresowanym spadochroniarstwem oraz szkoleniem spadochronowym nasza szkoła może zaproponować kursy spadochronowe AFF, STATIC LINE, lub kursy na instruktorów spadochronowych, kurs AFF i TANDEM.

  Prowadzimy sklep spadochronowy w którym posiadamy różnego rodzaju sprzęt spadochronowy i sprzęt dla skoczków spadochronowych.

  Klub jest ośrodkiem certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BalticDive »

  Firma BalticDive zajmuje sie nauką płetwonurkowania według standardów IANTD - najbardziej szanowanej organizacji technicznej szkolących zarówno płetwonurków rekreacyjnych i technicznych. Programy IANTD www.balticdive.pl/o-mnie.htmlsą tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. lt;br /gt;Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości co poprawia ich bezpieczeństwo pod wodą.lt;br /gt;Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu www.balticdive.pl/kursy-nurkowania.htmlstudent jest bardziej wyszkolonySzkolimy również młodzież już od dwunastego roku zycia. Proponujemy kursy rekreacyjne, specjalistyczne i techniczne. Organizujemy wyprawy na wraki Bałtyku i Zatoki Gdańskiej.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy: przewóz materiałów niebezbiecznych - ADR. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki kierowania?
  Z nami zrobisz kurs na przewóz materiałów niebezpiecznych - ADR. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia hipnoza, kursy hipnoza, hipnoterapia, hipnoza - Hipnoza Białystok »

  Strona poświęcona hipnozie i hipnoterapii. Dowiesz się czym jest hipnoza, kiedy można ją stosować, jak wygląda sesja hipnotyczna, w jakich przypadkach sesja hipnotyczna jest skutecznym narzędziem. Pełen zakres wiedzy z zakresu hipnoterapii. Hipnoza relaksacyjna- pozbądź się stresu.Organizacja szkoleń z zakresu hipnozy, 2 dniowy kurs hipnozy -Praktyk Hipnozy. Rejon działania województwo podlaskie i warmińsko - mazurskie. Możliwość sesji hipnotycznej w domu klienta.kurs hipnozy -Praktyk HipnozyHipnoza relaksacyjnajak wygląda sesja hipnotyczna

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wiedza Na Plus – nauka tworzenia stron, programowanie »

  Portal Wiedza Na Plus jest przeznaczony dla osób zainteresowanych informatyką. Staramy się regularnie dodawać nowe artykuły. Artykuły dotyczą m.in. języków interpretowanych, języków kompilowanych, technologii ułatwiających projektowanie stron internetowych, baz danych, narzędzi ułatwiających pracę informatyka, systemów operacyjnych. Na stronie Wiedza Na Plus można znaleźć również przykładowe diagramy UML i diagramy baz danych. Posiadamy również darmowy katalog stron jak również wyszukiwarkę książek. Książki online przeszukiwane są między innymi po darmowych rozdziałach.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »