Nauki humanistyczne Podkategoria: Nauki humanistyczne

 • Książkomania raquo; Wszystko o książkach i literaturze »

  Książkomania jest stroną poświęconą książkom i literaturze. Strona ta jest dedykowana dla moli książkowych, na której mogą oni się poznać o informacjach dotyczących literatury pięknej. Na tej witrynie podzielono według kategorii o dziełach literackich, ich autorach oraz epokach literackich dodatkowo teksty o poradach dla czytających. Ksiązkomania jest wspaniałym miejscem by zapoznać się z różnymi informacjami dotyczącymi literatury światowej również polskiej. Każdy z nas ma ulubione książki do których w różnych momentach powraca. Literatura oprócz zapoznania nas z pochłaniającymi historiami z rozmaitych światów ma bardzo dobry wpływ na nasze indywidualne myślenie, wyobraźnie oraz inne zdolności. Stąd pojawił się pomysł powstania blogu o książkach, czyli książkomania.yum.pl.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Od kilku lat maturzyści muszą obowiązkowo pisać prezentacje maturalne. Zrobienie takiej pracy jest dość trudne. Samo wymyślenie bibliografii i planu ramowego wymaga paru godzin roboty. Na naszej witrynie znajdziecie wiele pomocy naukowych, które uproszczą Wam zrobienie wszystkiego jak trzeba. Jeśli więc posiadacie spore ambicje i chcielibyście zdać część ustną na sporą ilość punktów nie trać więcej czasu i rozpocznij regularne czytanie naszego bloga. Gwarantujemy, iż pomoże Wam to dobrze zdać egzamin.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stosunki międzynarodowe »


  Studenci stosunków międzynarodowych będą mieli ułatwienie w studiowaniu, bo stworzony został dla nich portal, na którym znajdą bardzo dużo materiałów przydatnych w trakcie studiów. Wiele z tych materiałów przyda się także osobom studiującym historię, politologię, socjologię, bezpieczeństwo czy ekonomię. Słownik, który znajduje się na stronie, obejmuje pojęcia z zakresu prawa międzynarodowego, ekonomii, systemów politycznych i organizacji międzynarodowych.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka języka - portal angielskiego »

  Witaj na nowym portalu internetowym „Szybka nauka języka - portal angielskiego”. Portal ten pomoże Ci w przygotowaniach do matury, w szlifowaniu pojęć i zwrotów potocznego języka i wielu innych dziedzinach nauki angielskiego. Nasz portal zawiera tematyczne artykuły takie jak: Disappointed, Number one, Po pierwsze, po drugie…, Actually, Person – people – peoples, Most + przymiotnik, Przymiotniki z końcówką –ly, High, highly, Hard, hardly, Deep, deeply. Dzięki naszemu portalowi nie musisz już szukać informacji na temat angielskiego. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało ślij nam informacje mailowo. Pamiętaj aby często odwiedzać bloga ze względu na nowe informacje. „Szybka nauka języka - portal angielskiego” zaprasza serdecznie wszystkich!szybka nauka angielskiegoblog o angielskimszybka nauka

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Stworzenie prezentacji maturalnej nie należy do najprostszych zadań. Trzeba stracić mnóstwo swego czasu, do tego jeżeli ktoś nie lubi języka polskiego, praca którą stworzy i tak może nie odpowiadac wymogom. Tak więc doradzamy by dobrze zaznajomić się z tym jak powinny wyglądać właściwie zrobione prezentacje maturalne. Na naszej stronie są przykładowe wzory, które później użyjecie w własnej twórczości. Nieśliśmy pomoc już niejednemu maturzyści, jesteśmy przekonani, że również i ty możesz skorzystać z naszej uprzejmości.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Jest już miesiąc październik. Uczniowie kończący w tym roku liceum na pewno już są uświadomienie co spotka ich w maju. Zbliża się czas w którym maturzyści muszą definitywnie zdecydować jaki wybiorą temat swego wypracowania maturalnego. Opcji jest mnóstwo, pamiętajcie jednak, iz najważniejsze jest aby temat był w harmonii z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej witrynie znajdziecie duzo opracowań, które Wam mogą pomóc. Jest także możliwość zakupu autorskiego wzoru prezentacji. Tak więc czym prędzej zapoznaj się z naszą witryną. Ze stroną uczniowisko.pl prace maturalne staną się naprawdę łatwe.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm warszawa »

  Witaj na nowym blogu językowym „Angielski dla firm Warszawa”. Na tym blogu poznasz ciekawostki dotyczące języka angielskiego, zwrotów, slangu i tym podobne. Artykuły są podzielone tematycznie na takie: Ciekawe wyrażenia – get to, Ciekawe wyrażenia – slanging match, Made of vs. made from, In an office vs. in office, Ciekawe wyrażenia – I ask you!, Arrive in vs. arrive at, Man vs. a man, Last week vs. the last week, Rzeczownik + rzeczownik, He or she.Pamiętaj o używaniu wyszukiwarki w celu przyśpieszenia swojego wyszukiwania na blogu. Nasz blog będzie regularnie aktualizowany więc nie zapominaj o częstych odwiedzinach. Blog „Angielski dla firm Warszawa” serdecznie zaprasza nowych czytelników.angielski dla firmslang angielskiciekawe wyrażenia z angielskiego

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal Historyczny - Historyk.eu »

  Historyk.eu to innowacyjny serwis historyczny, zrzeszający pasjonatów historii. Znajdziesz u nas wiele artykułów i ciekawostek historycznych, publikowanych przez redaktorów, których specjalnościa jest historia. Na forum porozmawiasz na nurtujące cię tematy historyczne.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prezentacji maturalnych »

  Jeżeli zdajesz w obecnym roku szkolnym egzamin dojrzałości zapewne marzy Ci się uzyskanie wysokiej liczby punktów z matury ustnej z języka ojczystego. W sumie jest to stosunkowo łatwe, choćby dlatego że komisja nie jest w stanie Was na tym egzaminie niczym zaskoczyć, bo to Wy przygotowujecie i opowiadacie osobiście zrobione prezentacje. Jednak pisanie prezentacji maturalnych nie jest aż tak łatwe jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Dlatego też należy zajrzeć na nasza stronę i zapoznać się z kilkoma przykładowymi streszczeniami tematów jakie was czekają na maturze. Pomoże Wam to samemu stworzyć prezentację, która oczaruje komisję.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauki humanistyczne

Nauki humanistyczne - nowa strona:

Adres: