Nauki przyrodnicze Podkategoria: Nauki przyrodnicze

 • Matematyka - przygotowanie do matury »

  Math Is Easy jest to serwis w całości poświęcony matematyce. Głównym celem serwisu jest przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W serwisie starannie została opracowana teoria, a także zostały zamieszczone przykłady, pokazujące praktyczne zastosowanie wzorów i twierdzeń matematycznych. Największy nacisk w naszym serwisie został nałożony na zagadnienia, których zrozumienie jest niezbędne do zrozumienia działów matematyki bazujących na informacjach nabytych podczas wcześniejszych części kursu. Mamy nadzieję, że nasz serwis poprawi statystyki odnośnie zdanych egzaminów z matematyki. Serwis obejmuje materiał w całości realizowany w szkołach średnich i został poszerzony o zagadnienia z zakresu matematyki rozszerzonej, które zazwyczaj są realizowane jedynie w klasach o profilu matematyczno-informatycznym.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dla Świata »

  Naszą misją jest propagowanie, wspieranie oraz inicjowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska naturalnego, w szczególności poprzez aktywne wspieranie rozwoju nauki i prac badawczo-rozwojowych przyczyniających się do ochrony klimatu i życia na Ziemi.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Energy Flower - Centrum Wiedzy »

  Energy Flower - Centrum Wiedzy to pionierskie przedsięwzięcie - oparte na autorskim i bardzo oryginalnym projekcie architektonicznym. Do stworzenia Energy Flower - Centrum Wiedzy zostaną użyte przyjazne środowisku, najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Wykorzystane do jego budowy energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenia, materiały i technologie będą stale prezentowane i dostępne dla osób odwiedzających centrum w trakcie m. in. cyklicznych szkoleń, warsztatów, seminariów czy wystaw. Cały budynek - labolatorium zostanie opomiarowany – tak, aby każdy mógł zweryfikować osiągnięty rezultat.Energy Flower - Centrum Wiedzy stanowić będzie praktyczny przykład możliwości realizacji tego typu inwestycji w Polsce i w Europie oraz będzie miejscem aktywnie promującym wznoszenie budynków zero-energetycznych, wysoce energooszczędnych oraz zasad zrównoważonego rozwoju. Na miejsce, w którym powstanie Energy Flower - Centrum Wiedzy wybrano rozl

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe książki »

  Interksiążka jest wyjątkową bazą książek. Obejmuje ponad kilkadziesiąt tysięcy książek. Znajdują się one różnorodnych zróżnicowanych kategoriach. Właśnie tak wortal internetowy zawiera tytuły fantasy, sci-fi, podróżnicze, polityczne itp. Musisz tylko zajrzeć i zainwestować kilka sekund by przekonać się o jego niesamowitości. Jeżeli spodoba Ci się zachęcam do polecenia go innym internautom. W tym miejscu chcę zauważyć, że ilość książek nieustannie zwiększa się wielokrotnie. Ufam, że za jakiś czas nasza strona stanie się największym dostępnym w internecie źródłem informacji o literaturze.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadania-fizyka.pl »

  Jeżeli poszukujesz dokładnych rozwiązań zadań z fizyki to witryna zadania-fizyka.pl jest z pewnością perfekcyjnym wyborem. Gorąco zapraszamy uczniów, którzy nie potrafią sami zrobić zadania jak również tych, którzy szukają zbioru zadań do potrenowania przed sprawdzianem. Znajdziesz tutaj zadania dla gimnazjum i liceum, krótkie i długie, trudne i banalne. Chcemy aby wszyscy odwiedzający byli zadowoleni dlatego na stronie pojawiają się coraz to nowe zadania. W serwisie znajdują się zadania z takich działów jak: dynamika, elektrostatyka oraz hydrostatyka

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauki przyrodnicze

Nauki przyrodnicze - nowa strona:

Adres: