Odrabianie pracy domowej z angielskiego

Nie jesteś pewna/y czy Twoje dziecko poprawnie odrobiło pracę domową z angielskiego? Nie chcesz wydawać kilkudziesięciu złotych na korepetytora? To jedyna strona, która pomoże Ci w odrobieniu pracy domowej z języka angielskiego. Wysyłasz mailem zdjęcie zrobionej pracy domowej (zdjęcie musi być wyraźne i czytelne). Do maila załączasz potwierdzenie przelewu na odpowiednią kwotę. I to wszystko! Sprawdzoną pracę domową otrzymasz w mailu zwrotnym tego samego dnia.

Szczegóły strony www.pracadomowazangielskiego.pl:

Podlinkuj stronę www.pracadomowazangielskiego.pl:

Odrabianie pracy domowej z angielskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski dla dzieci Bielsko »

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości oraz posiadamy wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską. Otrzymujesz wysoką jakość kursu za rozsądną cenę. Zapraszamy do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Chcesz począć naukę języka angielskiego? O ile tak, to ogromnie ciepło zapraszamy na witrynę szkoły językowej gdzie nauka tego języka jest niezwykle przyjemna. Nasi lektorzy należą do ludzi, które bardzo wprawnie przystępują do swoich uczniów. Dostarczamy miłą i korzystną atmosferę w ciągu nauki języka angielskiego. Skontaktuj się z nami przez nasz sekretariat i zainicjuj swoja potyczkę z językiem angielskim.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Szczecin »

  Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą Państwo na nich dokładnie to, czego Państwu potrzeba i w czasie, jakim Państwo dysponują. Jeżeli nie posiadają Państwo odpowiedniego miejsca do nauki, szkoła oferuje zajęcia w multimedialnej sali w siedzibie firmy na terenie Szczecina.
  Metoda bezpośrednia jest w Mobile Lingua główną metodą nauczania języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Metoda bezpośrednia znana jest przede wszystkim w nauczaniu języka angielskiego, jako metoda Callana. W Polsce jest niewiele szkół, które wykorzystują metodę bezpośrednią do nauczania innych języków obcych.Niemiecką odmianą metody Callana jest „Direkte Methode”.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski jako obcy jak również czeski to języki wykładane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której serwis internetowy Wam prezentujemy . Prowadzone lekcje są wypełnieniem wielorakich możliwości uczniów, odbywają się w szkole, która została interesująco zaprojektowana, jak również zawsze mają sympatyczny nastrój . Kursy językowe służą przygotowaniem do egzaminów FCE i maturalnego, a także do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka przynosi pozytywne rezultaty.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - program do nauki słówek »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś ile czasu marnujemy jadąc autobusem, siedząc na nudnych zajęciach lub stojąc w kolejkach? Albo jak dużo czasu poświęcamy na naukę języków obcych w domu? Mając na uwadze te sytuacje stworzyliśmy darmową aplikację do nauki słówek, dzięki której będziesz mógł wykorzystać każdą wolną chwilę w ciągu dnia na utrwalenie wybranych słówek, nie tracąc czasu w domu.
  Program do nauki słówek Voowl umożliwia efektywną naukę słownictwa, w formie testów. Z każdej wybranej partii materiału możesz wprowadzić do programu np. słówka angielskie i powtarzać je w różnych konfiguracjach. Program posiada ponadto bazę gotowych już testów zawierających słówka angielskie na poziomach B2 I C1 oraz z Business English. Jest to doskonały materiał jeśli przygotowujesz się do egzaminu, bądź chcesz podnieść swoje umiejętności językowe. Dzięki temu że program do nauki słówek znajduje się w Twoim telefonie, możesz go mieć zawsze przy sobie i wykorzystać go do utrwalenia słownictwa w każdym miejscu, w którym masz na to ochotę. Nie trać czasu w domu na nudne wkuwanie słówek!
  Aplikacja ta posiada również słownik języka angielskiego, dzięki czemu możesz sprawdzić znaczenie każdego interesującego Cię słówka, czy to na zajęciach językowych lub czytając obcojęzyczną książkę. Każde słówko możesz zapisać w programie i powtarzać je wraz z innymi.
  Prosty w obsłudze i domyślny program do nauki słówek Voowl jest doskonałym i innowacyjnym narzędziem, który oszczędza Twój czas, a zarazem przynosi szybkie i trwałe efekty. Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna dla każdego z nas, dlatego nie zwlekaj i pobierz najlepszy program do nauki słówek jakim jest Voowl!

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Golub-Dobrzyń »

  Prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów w życiu. Prezentowana firma przygotowuje do egzaminów na prawo jazdy A i B. Jeśli zapiszesz się poprzez witrynę otrzymasz jedną godzinę jeżdżenia gratis. Poza tym oferujemy sezonowe zniżki i rabaty. Klient może dobrać dla siebie optymalny zestaw godzin. Ceny są dobre, a instruktorzy cierpliwi. Dostosujemy się do twoich osobistych potrzeb i umiejętności. Nie wymagamy rzeczy niemożliwych. To sprawia, że możesz prawie bezstresowo ukończyć naukę prowadzenia samochodu i wystartować do prawdziwego egzaminu. Nie będziesz musiał się już bać pojazdu. Dzięki naszej szkole w łatwy sposób zyskasz bardzo ważny dokument.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Nasza spółka i-english zajmuje się obeznanym z polskiego na język angielski, a również w kształceniu języka angielskiego. Mamy kilku letnie doświadczenie i zespół najwybitniejszych speców z odpowiednimi umiejętnościami.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Szkoła Angloville, co to takiego? Jest to nowoczesna anglojęzyczna szkoła, w której urzeczywistniana jest rzeczywista nauka angielskiego. Wszelki kurs angielskiego wykonywany jest w przeciągu 6 dób, w czasie których każdy doskonali osobiste kwalifikacje lingwistyczne.Dowolny kurs języka angielskiego w Angloville, wdrożony z zaangażowaniem obecności native speakerów, co pogłębia atrakcyjność szkolenia jak również powiększa płynność komunikacyjną pośród uczestników. Od tej chwili, za sprawą Angloville, nauka języka angielskiego przestanie być jednostajna, a pozwoli symulować autentyczne sytuacje w angielskim języku.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski z dojazdem - nauka angielskiego »

  Angielski z dojazdem - nauka angielskiego to strona internetowa skupiająca się na nauce angielskiego. Na tej stronie znajdziesz wiele cennych porad i uwag odnośnie stosowania słów i zwrotów. Tematy na stronie to na przykład: To co…, Ciekawe wyrażenia – I’d better…, Wszystko, co…, Nauka słownictwa z piosenek – ćwiczenia, Nauka słownictwa z piosenek, Hear vs. listen to, Experience vs. an experience, Draw – drawer – drawers, Konkretny, konkret, Part from vs. part with. Dzięki tym poradom zaczniesz poprawnie używać angielskiego. Pamiętaj o częstym odwiedzaniu strony. Strona jest aktualizowana. Pod adresem http://angielskizdojazdem.waw.pl Zapraszamy wszystkich chętnych.angielski z dojazdemangielski blogangielski nauka

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tlumaczor »

  Najlepsza strona z tłumaczeniami piosenek w sieci! Strona zawierająca tłumaczenia tekstów piosenek na język polski. Każde tłumaczenie wykonane zostało własnoręcznie, bez korzystania z translatorów ani innych tego typu narzędzi. Tłumaczenia zawierają także garść informacji o każdej z piosenek. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »