Ściągi Podkategoria: Ściągi

 • Prezentacje maturalne »

  Prezentacje maturalne to rzecz, który nie pozwala wyluzować się wielu aktualnym maturzystom. Zdanie matury ustnej na fajną ocenę jest wielce trudne. Z roku na rok coraz więcej maturzystów w ogóle jej nie zdaje zaprzepaszczając przy tym swoje szanse na pójście na wymarzone studia. Chcąc dodać czasu na naukę maturzystom postawiliśmy portal gdzie można niedrogo nabyć fachowo napisane wzory prezentacji maturalnych. Wszystko po to aby wam było łatwiej wykreować własną pracę maturalną . Serdecznie polecamy nasz portal maturalny lekturki.eu

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książkomania raquo; Wszystko o książkach i literaturze »

  Książkomania jest stroną poświęconą książkom i literaturze. Strona ta jest dedykowana dla moli książkowych, na której mogą oni się poznać o informacjach dotyczących literatury pięknej. Na tej witrynie podzielono według kategorii o dziełach literackich, ich autorach oraz epokach literackich dodatkowo teksty o poradach dla czytających. Ksiązkomania jest wspaniałym miejscem by zapoznać się z różnymi informacjami dotyczącymi literatury światowej również polskiej. Każdy z nas ma ulubione książki do których w różnych momentach powraca. Literatura oprócz zapoznania nas z pochłaniającymi historiami z rozmaitych światów ma bardzo dobry wpływ na nasze indywidualne myślenie, wyobraźnie oraz inne zdolności. Stąd pojawił się pomysł powstania blogu o książkach, czyli książkomania.yum.pl.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Od kilku lat maturzyści muszą obowiązkowo pisać prezentacje maturalne. Zrobienie takiej pracy jest dość trudne. Samo wymyślenie bibliografii i planu ramowego wymaga paru godzin roboty. Na naszej witrynie znajdziecie wiele pomocy naukowych, które uproszczą Wam zrobienie wszystkiego jak trzeba. Jeśli więc posiadacie spore ambicje i chcielibyście zdać część ustną na sporą ilość punktów nie trać więcej czasu i rozpocznij regularne czytanie naszego bloga. Gwarantujemy, iż pomoże Wam to dobrze zdać egzamin.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stosunki międzynarodowe »


  Studenci stosunków międzynarodowych będą mieli ułatwienie w studiowaniu, bo stworzony został dla nich portal, na którym znajdą bardzo dużo materiałów przydatnych w trakcie studiów. Wiele z tych materiałów przyda się także osobom studiującym historię, politologię, socjologię, bezpieczeństwo czy ekonomię. Słownik, który znajduje się na stronie, obejmuje pojęcia z zakresu prawa międzynarodowego, ekonomii, systemów politycznych i organizacji międzynarodowych.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany chomikuj »

  Sprawdzianiki.pl serwis zrobiony do gromadzenia dla osób pomocy takich jak sprawdziany z odpowiedziami, wypełnione ćwiczenia, egzaminy gimnazjalne, lektur, a także książek dla uczniów, którzy zechcieliby zasięgnąć. Wszystko na stronie jest do ściągnięcia całkowicie za free, nie ma tam żadnych ukrytych płatności. Serwis sprawdzianiki.pl nie ponosi odpowiedzialności za dokumenty, gdyż dokumenty nie są umieszczone na serwerach strony lecz na serwerach firmy zajmującej się przechowywaniem plików. Artykuły umieszczone na stronie są tylko w celach informacyjnych i promocyjnych dany dokument lub przedmiot. Zaufało nam już więcej niż 500 uczniów. Liczymy na to, że grono uczniów szczęśliwych będzie ciągle rosło. Szczęśliwy uczeń to dla nas też wielkie szczęście.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy i projekty na zaliczenie dla studentów - Oracle, PHP, Java. Tworzenie projektów baz danych »

  Proponujemy pomoc w pisaniu aplikacji na zaliczenie dla studenciaków. Oferta mierzona zasadniczo do uczniów, którzy potrzebują wsparcia w utworzeniu projektu na zaliczenie do szkoły wyższej. Modyfikujemy także obecny kod źródłowy programów. Na zamówienie sporządzamy projekty w języku Java: programy sieciowe, programy okienkowe i konsolowe, bazy danych (JDBC), aplety oraz aplikacje w technologii JEE: WebServices, strony JSP, EJB, JSF, servlety, JPA. Pomagamy również w konstruowaniu baz danych MySQL, PostgreSQL, Access, Oracle, MSSQL, w wykonywaniu projektów we wszystkich technologiach firmy Oracle: APEX, PSP, Reports, SQL, Forms, PL/SQL, w tworzeniu aktywnych stron www z użyciem języka PHP oraz diagramów UML. Posiadamy sowite umiejętności uzyskane na przestrzeni długiej roboty przy całej masie projektach w branży informatycznej. Nasze projekty są poprawnie uzupełnione komentarzami, co ułatwia procedurę ogarnięcia tego w czym pomagaliśmy, bez względu czy jest to aplikacja, program, projekt.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ściągi

Ściągi - nowa strona:

Adres: