Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Ocena zagrożenia wybuchem »

  Często pracodawcy odsuwają bezpieczeństwo na drugi plan z powodu braku czasu, nawału pracy czy chęci własnych zysków. Pracodawco pamiętaj bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze! Jeżeli nie masz czasu zająć się tak ważnym tematem w swojej firmie zleć to nam, zajmiemy się wszelkimi szkoleniami bhp oraz ppoż, instrukcjami przeciwpożarowymi jak również ekspertyzy przeciwpożarowe. Wykonamy wszelkie usługi pod względem bhp zgodnie z wszelkimi wymogami. Już dziś zacznij z nami współpracę. Pozdrawiamy zespół CodexBHP.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  Jesteśmy sprawdzonym partnerem z bogatym doświadczeniem na rynku ogólnopolskim. Nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Dysponujemy licznym gronem fachowców, specjalistów z różnych dziedzin. Nasi Trenerzy doskonale łączą teorię z praktycznym podejściem do zadania. Dzięki wspólnej wiedzy, doświadczeniu oraz wysokiej etyce stanowimy twórczy ZESPÓŁ. Organizujemy specjalistyczne szkolenia, treningi i warsztaty w systemie otwartym oraz w systemie zamkniętym na terenie całego kraju. Misją firmy jest inspirowanie do myślenia w kategorii sukcesu osobistego i organizacji, którą realizujemy poprzez: doradzanie firmom jak rozwiązywać problemy i podnosić swoją konkurencyjność na rynku, pomoc w rozwoju osobistym i osiąganiu sukcesów zawodowych.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Szkoła Jazdy Słoneczna mieści się przy ul. Żytniej 8 w Kielcach. Następna opinia o naszej szkole: Monika B. pisze: Serdecznie polecam ! Rewelacyjny instruktor - jest miły, cierpliwy i przede wszystkim potrafi szkolić. Szkoła godna zaufania. I kolejna napisana przez Beatę Taborską, cytuję: Bardzo miła obsługa. Fachowo wyszkoleni pracownicy. Dziękujemy kursantom za wystawienie opinii. Myślę, że pomogą podjąć one decyzje w wyborze szkoły nauki jazdy.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - przygotowanie do matury »

  Math Is Easy jest to serwis w całości poświęcony matematyce. Głównym celem serwisu jest przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W serwisie starannie została opracowana teoria, a także zostały zamieszczone przykłady, pokazujące praktyczne zastosowanie wzorów i twierdzeń matematycznych. Największy nacisk w naszym serwisie został nałożony na zagadnienia, których zrozumienie jest niezbędne do zrozumienia działów matematyki bazujących na informacjach nabytych podczas wcześniejszych części kursu. Mamy nadzieję, że nasz serwis poprawi statystyki odnośnie zdanych egzaminów z matematyki. Serwis obejmuje materiał w całości realizowany w szkołach średnich i został poszerzony o zagadnienia z zakresu matematyki rozszerzonej, które zazwyczaj są realizowane jedynie w klasach o profilu matematyczno-informatycznym.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Business coaching »

  Coaching jest tym co przynosi nam większą przewagę nad innymi firmami w biznesie. Co ciekawsze dotyczy to każdej domeny biznesu. Pod warunkiem, że szukasz rzetelnej jednostki szkoleniowej, jaka wyszkoli osoby pracujące w Twojej firmie, to prosimy o zaznajomienie się z naszą kompletną propozycją szkoleń, jaką zamieściliśmy dla Państwa na naszej stronie. Po zaznajomieniu się z tekstami zdołacie Państwo bardzo łatwo podjąć ewentualnie decyzje o zawarciu kooperacji z nami.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Serwis informacyjny zawierający ogłoszenia nauczycieli. Osoby udzielające prywatne lekcje mogą oferować w nim bezpłatne informacje o udzielanych korepetycjach. Każdy z prowadzących zajęcia może zamieścić także informacje o sobie, w których prezentuje przyszłym uczniom zdobyte wykształcenie, doświadczenie w pracy, certyfikaty czy zdobyte tytuły naukowe. Uczniowie jeśli chcą mogą komentować i oceniać lekcje, w których uczestniczyli. W serwisie nie są publikowane anonse związane z usługowym pisaniem różnego rodzaju prac zaliczeniowych i prezentacji.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rysunek Kraków szkoła rysunku »

  Rysunek architektoniczny stanowi podstawę egzaminu wstępnego na studiach architektury MDK-Kurs rysunku w Krakowie jest szkołą rysunku architektonicznego, która prowadzi kursy rysunkowe profilowane pod wydziały architektury- przygotowanie z rysunku odręcznego do egzaminów na architekturę w tym studia: architektury i urbanistyki oraz krajobrazu. Szkoła MDK-Kurs rysunku Kraków oferuje lekcje prowadzone przez architektów z wieloletnim doświadczeniem w nauce rysunku, sprawdzone metody pracy i tematy i systemy rysunkowe.Szkoła stosuje autorskie metody pracy z uczniami i systemy rysunkowe, które stanowią indywidualne rozwiązania pracowni. Tematyka kursów rysunkowych w szkole opiera sie głównie o zagadnienia występujące na egzaminie.Rysunek portretportret ołówkiem rysunek portretu w ołówkuPostać rysunekrysunek postaci kobietyrysunek architektura krajobrazarchitektura krajobrazowa w rysunku

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobre pomysły na biznes »

  W dzisiejszych czasach piekielnie trudno zdobyć dobry pomysł na biznes, który zapewni nam wystarczający dopływ gotówki i sprawi, że na emeryturze nie będziemy oglądać się na świadczenia ZUSowskie. Strona ma za zadanie ułatwić wszystkim czytelnikom znalezienie odpowiedniej niszy, duża ilość informacji dostępna w bardzo przyjemnej dla oka formie. Znajdziecie tutaj artykuły takie jak: jaki biznes się opłaca, pomysły na niszowy biznes czyli zaprezentowanie metod poszukiwania nisz rynkowych, analiza rynku pod kątem nasycenia i potrzeb konsumenckich. Odszukaj pomysł na opłacalny biznes. Nie daj się wyprzedzić konkurencji... wejdź na NiszeRynkowe.pl

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Opole »

  Jesteśmy firmą zrzeszającą specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa, higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego a także marketingu. W realizację projektów angażowani są eksperci z wieloletnim doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem zarówno merytorycznym jak i dydaktycznym. Specjalizujemy się w pełnej obsłudze BHP (outsourcing) dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także świadczymy inne usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy obowiązkowe szkolenia BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych oraz pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych oraz inżynieryjno-technicznych.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Posiadamy kompleksową ofertę skierowaną do O.S.K. »

  Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning kat. B, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji przyśpieszonej kierowców.
  Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy szkolenia odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla ośrodków: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach trudnych mogą odbyć się także w Twoim ośrodku!
  Dojedziemy w dowolne miejsce w kraju. Otrzymaliśmy status superosk!

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń gdańsk »

  Język koreańskiwydaje się nam, mieszkańcom europy ogromnie trudnym i powikłanym językiem. Jednak okazuje się, że gramatyka jest banalnie prosta, ponieważ chiński jest językiem logicznym niczym matematyka. Zapraszamy: Szkolenia z kultury chińskiej i biznesu Wystarczy zgłebić tajniki, które są nardzo istotne, a okazuje się, że gramatyka azjatycka jest jednym z najprostszych obszarów nauczenia w języku chińskim. Trudności może przysporzyć nam tak zwana tonalność języka,to znaczy, iż każda sylaba ma pewno brzmienie odpowiednia modulacja głosu. Jeżeli zaś chodzi o chińskie robaczki, które są czasami nazywane „chińskimi krzaczkami” są również proste do nauczenia. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwym opanowanie tylu znaków, doświadczenie naszych nauczycieli przedstawia, że z czasem jednostki ludzie czerpią wiele radości i satysfakcji z nauki pisania po chińskukreślenia znaków. Małe dzieci natomiast potrafią godzinami uczyć się kaligrafii, kreślić japońskie literki; co je przywołuje do porządku.

  Koreański trójmiasto to to czego naprawdę potrzebujesz!

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Angielskiego »

  Kompetentne kursy języka angielskiego - odwiedź ofertę profesjonalnej szkoły językowej w Krakowie. Prowadzimy lekcje dla: firm, rzeczoznawców, budowlańców. Szybkie wyniki nauczania, poznaj język bez zbędnych komplikacji - szkolimy powierzając faktyczną wiedzę. Odszukaj swoje predyspozycje językowe.Nieważne do czego potrzebujesz języka - nauczymy Cię do biegłego mówienia i pisania. Zobacz natychmiast ofertę szkoleń językowych.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkryj symulator jazdy samochodem ciężarowym i autobusem. »

  Mobilny symulator to urządzenie, które pozwala wytwarzać w sposób sztuczny warunki występujące w realnej rzeczywistości. Prowadzenie innowacyjnego trybu nauki jazdy jest urozmaiceniem oraz dodatkową formą umiejętności dla przyszłych kierowców. Tą formę nauki proponujemy wszystkim, którzy chcą podnieść swoja technikę prowadzenia oraz chcą być gotowi do prawidłowego działania w różnych sytuacjach, a zwłaszcza w tych trudnych. Wynajem symulatora ułatwi Ci Grupa CARGO.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Asertywność »

  Firma powstała mając na celu rozwój razem z przedsiębiorstwami korzystającymi z naszych usług. Naszą ofertę tworzymy wspólnie z Państwem.
  Dlaczego oferta naszej firmy jest dla Państwa wyjątkowa?
  Wraz z Państwem dążymy do ustalenia gdzie w Twojej firmie można znaleźć dziedziny, których poprawa przyniesie korzystne efekty. Chcemy by w ciągu lat stać się jednym z najważniejszych ośrodków w Polsce które najistotniej wpływają na ewolucje przedsiębiorstw.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  W sieci Internet istnieje bez liku witryn internetowych oferujących zarówno komercyjne jak również gratisowe ebooki do pobrania. Sporo z nich oferuje też gratisowe fragmenty handlowych ebooków .

  Do takich stron www należy także witryna ebooki24.org.
  Wyszperasz tu bez liku bezpłatnych publikacji elektronicznych do ściągnięcia, a ponadto fragmenty płatnych ebooków, które możesz pobrać nim zdecydujesz się na kupienie.
  Znajdziesz na stronie miedzy innymi książki w działach takich jak: ebooki o muzyce, poezja i proza, ebooki o przedsiębiorczości, ebooki o motywacji i sukcesie, studia, ebooki o sporcie i relaksie.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm Kraków »

  Pod adresem www.tomaszsolecki.pl znajdziemy ofertę, która będzie doskonałą propozycją dla właściwie każdego pracodawcy który tylko pragnie rzeczywiście dobrze zadbać o umiejętności wszystkich zatrudnianych przez siebie osób. Jest ona własnością profesjonalnej firmy pochodzącej z Krakowa która organizuje najróżniejsze szkolenia dla firm Kraków – przeznaczone są one dla osób pracujących na wielu różnych stanowiskach. Naprawdę warto jest się nią bliżej zainteresować, bo tak profesjonalne szkolenia absolutnie w każdym przypadku umożliwią każdemu z nas zdobycie całego mnóstwa przydatnych umiejętności motywacyjnych!

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia CZJ Infox Kraków »

  Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o. to przede wszystkim szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, kursy z ewidencji odpadów, kursy z zakresu iso, zakresu bezpieczeństwa żywności- haccp, wdrożenia ISO i doradztwo. Firma działa na rynku od ponad 10 lat i od początku swojej działalności zajmowała się organizacją szkoleń oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania Funduszy Unijnych. W tej chwili cyklicznie prowadzone są projekty szkoleniowe dla biznesu i osób prywatnych. Kreatywność, solidność i kompetencje naszej kadry, to nasze podstawowe cechy i wartości wyznawane podczas realizacji wszystkich działań. Zespół Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o. tworzą: trenerzy, konsultanci, eksperci. Wśród naszych Klientów znajdują się - między innymi - wiodące firmy biznesowe, przedsiębiorstwa z sektora MŚP, korporacje, banki i instytucje finansowe, czołowe firmy produkcyjne, najważniejsze urzędy w Państwie, szkoły i uczelnie, jednostki samorządowe i inne instytucje publiczne oraz fundacje i stowarzyszenia. Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o. jest instytucją szkoleniową wpisaną do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH prowadzonego przez WUP w Krakowie - nr 2.12/00084/2007. www.czj-infox.pl

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna- persolog GmbH »

  Czym zajmuje się przedsiębiorstwo Persolog? Kształcimy trenerów biznesu i do obecnie wychowaliśmy już ponad 20 coachów. Kierujemy dodatkowo swoje szkolenia biznesowe, które są przeznaczone dla ludzi kierujących firmami. Jeden z wykonanych przez nas systemów jest niezwykle pomocny, podczas gdy w Twojej firmie realizowana jest rekrutacja pracowników. System integracji selekcjonuje trafnych pretendentów, biorąc pod uwagę ich indywidualność. Uważamy, że te cechy determinują przyszłe zachowania kandydata w nowej pracy. System EIQ na podstawie testów osobowości sprawdza poziom dopasowania pracownika do profilu przyszłej pracy oraz oczekiwań pracodawcy. Bez ustanku rozszerzamy zasięg swojej tematyki będąc przed światowymi trendami w sferze zarządzania oraz zasobów ludzkich.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Impala. Portal przetargowy i ogłoszeń biznesowych »

  Impala. Portal przetargowy i ogłoszeń biznesowych posiada największą bazę przetargów w Polsce. Wyszukiwarka oparta jest o kody CPV – powszechnie używane narzędzie w opisywaniu ofert przetargowych. Przetargi krajowe to największa grupa oferowanych zleceń. Cała pula szacowana jest średnio na 12 mld złotych rocznie. Portal Impala oferuje współpracę z firmami a nowe zlecenia przesyła na ich konta e-mail każdego dnia. Wprowadziliśmy także nowy moduł darmowych ogłoszeń. Dodaj ogłoszenie biznesowe bezpłatnie poprzez specjalny formularz, sam określisz jak długo to ogłoszenie ma być dostępne. Umożliwiamy przetestowanie naszej usługi 14 dni za darmo. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego, wszystkich tych którzy chcą zwiększyć skuteczność przekazu w komunikacji z Klientami i współpracownikami. Naszą ofertę kierujemy również do tych, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. Skontaktuj się z nami a my Ci pomożemy. Zapraszamy

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: