Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski jako obcy jak również czeski to języki wykładane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której serwis internetowy Wam prezentujemy . Prowadzone lekcje są wypełnieniem wielorakich możliwości uczniów, odbywają się w szkole, która została interesująco zaprojektowana, jak również zawsze mają sympatyczny nastrój . Kursy językowe służą przygotowaniem do egzaminów FCE i maturalnego, a także do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka przynosi pozytywne rezultaty.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dla Świata »

  Naszą misją jest propagowanie, wspieranie oraz inicjowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska naturalnego, w szczególności poprzez aktywne wspieranie rozwoju nauki i prac badawczo-rozwojowych przyczyniających się do ochrony klimatu i życia na Ziemi.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rysunek Kraków szkoła rysunku »

  Rysunek architektoniczny stanowi podstawę egzaminu wstępnego na studiach architektury MDK-Kurs rysunku w Krakowie jest szkołą rysunku architektonicznego, która prowadzi kursy rysunkowe profilowane pod wydziały architektury- przygotowanie z rysunku odręcznego do egzaminów na architekturę w tym studia: architektury i urbanistyki oraz krajobrazu. Szkoła MDK-Kurs rysunku Kraków oferuje lekcje prowadzone przez architektów z wieloletnim doświadczeniem w nauce rysunku, sprawdzone metody pracy i tematy i systemy rysunkowe.Szkoła stosuje autorskie metody pracy z uczniami i systemy rysunkowe, które stanowią indywidualne rozwiązania pracowni. Tematyka kursów rysunkowych w szkole opiera sie głównie o zagadnienia występujące na egzaminie.Rysunek portretportret ołówkiem rysunek portretu w ołówkuPostać rysunekrysunek postaci kobietyrysunek architektura krajobrazarchitektura krajobrazowa w rysunku

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Jednym z podstawowych zobowiązań państwa jest zapewnienie kompleksowego bezpieczeństwa własnym mieszkańcom. Aby to zrealizować potrzebni są specjaliści z wielu dziedzin. Nie chodzi tutaj tylko o policję, wojsko i inne służby mundurowe. Bardzo kluczowe jest chociażby bezpieczeństwo informacji oraz bezpieczeństwo energetyczne, a do ich zagwarantowania niezbędni są, n.p., ekonomiści oraz informatycy. Na polskich uczelniach można uzyskać wykształcenie w wielu dziedzinach jak np. ochrona osób i mienia. Polskie państwo potrzebuje różnego typu profesjonalistów. Nawet w policji czy w wojsku pracują prawnicy, ekonomiści czy lekarze. Jednym z instrumentów, które mają zagwarantować ojczyźnie bezpieczeństwo od zagrożeń zewnętrznych jest polityka zagraniczna. Tutaj konieczni są z kolei profesjonaliści posiadający wiedzę z politologii lub pokrewnych dziedzin.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik elektroniczny »

  Pedagogowie edukacji wczesnoszkolnej często nie lada problem, żeby dziecko chciało skupić się oraz uczyć się. Należy poświęcić im ogromnie dużo czasu i uwagi. Zajęcia powinny być precyzyjne organizowane oraz przystosowane do każdego z osobna. Każde dziecko podczas realizowanych lekcji powinien odszukać ciekawiące je elementy, aby pragnęło słuchać. Ważne jest chwalenie dzieci również za małe osiągnięcia. Aby wychowawcy mieli wystarczająco dużo czasu dla dzieci, powinno się zdjąć z nich dodatkowe prace takie jak na przykład: wypełnianie dziennika. System Nasze Oceny został zbudowany dla nowoczesnych szkół, które duży nacisk nakładają na skuteczne nauczanie dzięki opcjom: dziennik elektroniczny, ewaluacja wewnętrzna. Jeżeli chcesz, aby Twoja szkoła otrzymała miano nowoczesnej, a także pragniesz podwyższyć efektywność swojej i nauczyli pracy zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www!

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lublin »

  Jeżeli robić kurs prawa jazdy w Lublinie, to tylko w Ośrodku Szkolenia Kierowców Siddha. Nazwa szkoły kierowców nawiązuje do języka sanskryckiego i oznacza tyle co dokładność i perfekcja. Nauka jazdy w naszej szkole odbywa się trasami egzaminacyjnymi co pozwoli na dobre przygotowanie przyszłych kierowców do egzaminu. Posiadamy kadrę doskonale wykwalifikowanych instruktorów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego kursanta. Oferujemy kursy prawo jazdy na kategorie A1, A oraz B a także jazdy uzupełniające. Wszystkie jazdy odbywają się na Skodzie Fabii, które są samochodami egzaminacyjnymi. Wykłady w naszej szkole kierowców odbywają się w centrum Lublina, więc łatwo można nas znaleźć i przy okazji załatwiania innych spraw zapisać się na kurs prawa jazdy B. Zapraszamy do szkolenia kierowców w naszym ośrodku.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Jest już miesiąc październik. Uczniowie kończący w tym roku liceum na pewno już są uświadomienie co spotka ich w maju. Zbliża się czas w którym maturzyści muszą definitywnie zdecydować jaki wybiorą temat swego wypracowania maturalnego. Opcji jest mnóstwo, pamiętajcie jednak, iz najważniejsze jest aby temat był w harmonii z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej witrynie znajdziecie duzo opracowań, które Wam mogą pomóc. Jest także możliwość zakupu autorskiego wzoru prezentacji. Tak więc czym prędzej zapoznaj się z naszą witryną. Ze stroną uczniowisko.pl prace maturalne staną się naprawdę łatwe.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energy Flower - Centrum Wiedzy »

  Energy Flower - Centrum Wiedzy to pionierskie przedsięwzięcie - oparte na autorskim i bardzo oryginalnym projekcie architektonicznym. Do stworzenia Energy Flower - Centrum Wiedzy zostaną użyte przyjazne środowisku, najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Wykorzystane do jego budowy energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenia, materiały i technologie będą stale prezentowane i dostępne dla osób odwiedzających centrum w trakcie m. in. cyklicznych szkoleń, warsztatów, seminariów czy wystaw. Cały budynek - labolatorium zostanie opomiarowany – tak, aby każdy mógł zweryfikować osiągnięty rezultat.Energy Flower - Centrum Wiedzy stanowić będzie praktyczny przykład możliwości realizacji tego typu inwestycji w Polsce i w Europie oraz będzie miejscem aktywnie promującym wznoszenie budynków zero-energetycznych, wysoce energooszczędnych oraz zasad zrównoważonego rozwoju. Na miejsce, w którym powstanie Energy Flower - Centrum Wiedzy wybrano rozl

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Szkoła rysunku Kraków - Czarnybiały.com to pozycja, w jakim dowiesz się jakim sposobem manewrować swoim talentem, zdobędziesz niezbędne umiejętności i warsztat rysowniczy. Kurs rysunku Kraków który przekazujemy to fachowe lekcje prowadzone przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą przyswoić sobie niezbędne kwalifikacje i wyćwiczą niepewną do tej pory rękę początkującego architekta. Nauka rysunku Kraków to nie tylko żmudne szkolenie, jednak przede wszystkim zademonstrowanie odpowiedniej drogi i podsunięcie właściwych nawyków. Kurs rysunku jaki proponujemy, został sporządzony celowo pod kątem przygotowania naszych uczniów do testów na kierunku architektoniczne i artystyczne. Zapraszamy również postaci, które potrzebują rozwijać własny dar oraz poprowadzić go w przydatnym kierunku pod okiem fachowców.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna Rzeszów »

  Jesteśmy instytucją oświatową, zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w edukowaniu. Zapraszamy do przedstawienia się naszą szkołą oświatową.
  Szkoła policealna Rzeszów można się do niej przyjść bez matury, wystarczy, że wypełniałeś ogólniak . W naszej szkole uczysz prawie za darmo. Przekonaj się i sprawdź nas.
  Na wybranych specjalizacji odbierasz od nas dwie pierwotne raty są gratis!
  Dla ambitnych ludzi, jakich nie nasyci jedna specjalizacja, może nauczać się na dwóch nurtach, a płacić tylko za jeden.
  Powiedz o nas swojemu przyjacielowi, a we dwójkę przyjmiecie bonifikatę w czesnym!
  Zapisz się do CKE-Wiedza razem ze znajomymi (min. 5 osób), a my zmniejszymy raty za naukę.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmaceutyczny »

  Spółka cywilna "AS" w Sosnowcu istnieje na rynku od 1998 roku, co sprawia, że jest firmą stabilną i solidną. Dyrektorem Szkół jest doktor nauk prawnych oraz absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie Stanisław Dybich. Szkoły "AS" posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz cieszą się pozytywną opinią zarówno uczniów, jak i ich rodziców.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wychowawca Kolonijny »

  Ukończenie internetowego kursu na wychowawcę kolonijnego daje Ci możliwość zarabiania na koloniach, obozach, zimowiskach, zielonych szkołach i tym podobnych wycieczkach. Zapisz się na internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego, zapoznaj się z lekcjami, zdaj testy i odbierz swoje świadectwo! W serwisach KEPO.PL™ oprócz internetowego kursu na wychowawcę kolonijnego znajdziesz także strategie Forex oraz gry przeglądarkowe za darmo, jak zwiększyć swoją skuteczność w pozyskiwaniu nowych osób do MLM i wiele więcej!

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum niepubliczne Warszawa »

  Nasza placówka znajduje się w Warszawie. Nasza oferta edukacyjna wyróżnia się wysoką jakością i innowacyjnością, zapewniamy ciepłą atmosferę oraz spory wybór rozwijających zajęć nieobowiązkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nabór trwa przez cały rok! Wszelkich informacji dotyczących szkoły, czesnego, planu zajęć udzielamy telefonicznie oraz osobiście. Znajdujemy się na skrzyżowaniu głównych arterii Warszawy - Trasy Armii Krajowej i ulicy Generała Maczka. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Muzyczna YAMAHA Rzeszów - Łańcut »

  Warsztaty prowadzone przez Szkołę Muzyczną Yamaha charakteryzują się dużym zróżnicowaniem tematycznym, a także wiekowym. Nasze propozycje kierujemy już do najmłodszych dzieci, które nie ukończyły nawet pierwszego roku życia. Im oraz ich rodzicom oferujemy zajęcia polegające na umuzykalnianiu maluchów. Wykorzystujemy w tym celu różne metody oraz instrumenty. Nie opieramy się jednak tylko na dźwiękach wydawanych przez gitarę, trąbkę, fortepian czy perkusję, ale również odgłosy pochodzące z przedmiotów codziennego użytku.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Germanistyka Szczecin »

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Szczecinie to propozycja skierowana głównie do nauczycieli języków obcych, którzy pragną i powinni zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe. Nie jest wcale tajemnicą, iż zawód nauczyciela opiera się na ciągłym zdobywaniu nowych umiejętności oraz to, że nauczyciel z większą liczbą ukończonych kursów dokształcających i uaktualniających wiedzę oraz umiejętności jest w swoim miejscu pracy lepiej wynagradzany. W związku z tym serdecznie zapraszamy nauczycieli języków obcych do odbycia kursów w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Szczecinie. dyplom UAM szczecin, angielski dla nauczycieli szczecin, licencjat anglistyka szczecin.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prezentacji maturalnych »

  Jeżeli zdajesz w obecnym roku szkolnym egzamin dojrzałości zapewne marzy Ci się uzyskanie wysokiej liczby punktów z matury ustnej z języka ojczystego. W sumie jest to stosunkowo łatwe, choćby dlatego że komisja nie jest w stanie Was na tym egzaminie niczym zaskoczyć, bo to Wy przygotowujecie i opowiadacie osobiście zrobione prezentacje. Jednak pisanie prezentacji maturalnych nie jest aż tak łatwe jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Dlatego też należy zajrzeć na nasza stronę i zapoznać się z kilkoma przykładowymi streszczeniami tematów jakie was czekają na maturze. Pomoże Wam to samemu stworzyć prezentację, która oczaruje komisję.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • NAUKA GRY NA PERKUSJI ŁÓDŹ »

  Łódzka Szkoła Muzyczna uMuzyka.pl już od ponad 15 lat zajmuje się kształceniem muzycznym dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Indywidualne oraz grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wyższym wykształceniem muzycznym, oraz wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.

  W swojej ofercie Łódzka Szkoła Muzyczna uMuzyka.pl posiada następujące lekcje:

  nauka gry na pianinie, nauka gry na keyboardzie, nauka gry na gitarze, lekcje gry na skrzypcach, nauka gry na klarnecie, lekcje gry na flecie, nauka gry na perkusji, nauka śpiewu, rytmika dla dzieci.

  Zajęcia nauki gry na instrumentach, nauki wokalu, rytmiki dla najmłodszych dzieci, a także z teorii muzyki odbywają się w siedzibie Szkoły w godzinach od poniedziałku do piątku: 08:00 - 22:00, w soboty: 08:00 - 20:00.
  W trakcie roku szkolnego uczniowie mają możliwość brania udziału w wielu konkursach oraz okolicznościowych występach.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zawody przyszłości »

  Matury coraz bliżej. Niezależnie od etapu Twojej edukacji powinieneś zastanowić się nad przyszłością. Jak wybrać studia – na co zwrócić uwagę? Analizując wybór kierunku studiów warto wziąć pod uwagę zawody przyszłości, które zapewnią Wam wymarzone miejsce pracy razem z godnymi zarobkami. Odpowiedni wybór przedmiotów maturalnych już w klasach gimnazjalnych ułatwi nam przemyślane planowanie edukacji nastawione na osiągnięcie sukcesu. Mnie osobiście nic nie zadowala bardziej aniżeli robienie tego czego się lubi- a jak jest w Twoim przypadku?

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna Gdańsk »

  W tym momencie pragnęlibyśmy przybliżyć pobieżnie propozycję opcji edukacyjnych w ramach działań naszej szkoły. Pośród innych trójmiejskich szkół policealnych, możemy pochwalić się doskonałymi opiniami osób, które zdecydowały się podjąć tutaj dalszą edukację. Prezentowana tu szkoła policealna Gdańsk to doskonały wybór dla tych kandydatów, którzy bardzo chcą kontynuować swoją edukację w trybie zaocznym. Technik hodowca koni to jeden z zawodów, które można odszukać w naszej ofercie. Zajęcia kursowe z doświadczoną kadrą, jak również nowatorski system realizacji kursów są gwarancją tego, że zainteresowani kursanci będą po prostu najlepiej przygotowane do pracy w obrębie tego zawodu. Gorąco zapraszamy na nasz serwis jeszcze dziś.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik elektroniczny »

  Jeśli poszukujesz do swojego przedszkola systemu optymalizującego pracę wychowawców? Popierasz aby pedagodzy mieli możliwość więcej czasu poświęcić dzieciom zamiast czasochłonnie wypisywać dziennik ucznia? Zamów Dzień Smyka, a otrzymasz takie narzędzia jak: dziennik przedszkola, arkusz organizacyjny przedszkola. Zbuduj najlepsze przedszkole w województwie. Spraw, żeby zarządzanie przedszkolem było samą przyjemnością! Zamów Dzień Smyka, a dowiesz się jak prowadzić przedszkole. Narzędzie Dzień Smyka pozwoli zaoszczędzić czas w codziennej pracy wychowawczej. Jest niezastąpioną pomocą dla dyrektora w czasie zarządzania placówką. Umożliwi na bieżąco kontrolować pracę wychowawców oraz mierzyć wydajność funkcjonowania placówki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: