Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • Nauka dla Świata »

  Naszą misją jest propagowanie, wspieranie oraz inicjowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska naturalnego, w szczególności poprzez aktywne wspieranie rozwoju nauki i prac badawczo-rozwojowych przyczyniających się do ochrony klimatu i życia na Ziemi.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Białystok »

  Witryna Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oferującej licencjackie, magisterskie i podyplomowe studia na kierunkach ekonomia i administracja w trybie zaocznym, dziennym i eksternistycznym. Kandydaci i studenci znajdą na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o kadrze oraz dokładny opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym propozycję studiów z zakresu zarządzania nieruchomościami, które cieszą się szybko rosnącą popularnością. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe w Polsce »

  Gorąco zapraszamy każdego, kto nie może się zdecydować, jakie studia będą dla niego odpowiednie, do odwiedzenia naszej strony WWW, na której dostępny jest ranking uczelni według różnego typu opcji wyszukiwania, takich jak na przykład lokalizacja uczelni. Przedstawiamy interesujące kierunki studiów, które zapewniają renomowane uczelnie wyższe w Polsce. O ile chodzi o studia medyczne, czy może takie kierunki jak dla przykładu filologia angielska oraz psychologia studia te można znaleźć na naszej witrynie w sieci, do poznania której gorąco zachęcamy.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie Prac Licencjackich »

  Pisanie prac to coś, czym zajmujemy się od dawna, dlatego bardzo dobrze wiemy jak realizować takie zadania. Naszą ofertę pisanie referatów kierujemy do uczniów oraz wszystkich innych osób, które nie mają czasu, aby samodzielnie realizować pisanie prac licencjackich. Nasza profesjonalna pomoc w pisaniu prac magisterskich sprowadza się do gromadzenia materiałów, literatury oraz przeprowadzania badań naukowych. Piszemy zarówno prace licencjackie jak też i referaty, a także krótsze prace zaliczeniowe. Bezwzględnie dbamy o najwyższą jakość i robimy wszystko by szybko wykonywać powierzone zlecenia. Zamówienia o krótkiej objętości mniejszej jak dziesięciu stron gotowi jesteśmy przygotować w ciągu 24 godzin. Za pomocą naszej strony można składać zamówienia na pisanie prac korzystając ze specjalnego formularza. Warto także zapoznać się z działem cennik, gdzie zobaczyć można jakie są koszty pisania poszczególnych prac. Jeśli potrzebujecie pracy, która będzie do odebrania w ekspresowym tempie bez przeszkód możemy ją stworzyć za specjalną dopłatą.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski Warszawa »

  Język francuski jest językiem miłości i poezji, jak również prozy życia – jego znajomość może być pomocne bowiem podczas szukania pracy. Jak się go nauczyć nie licząc szkoły? Najkorzystniejszym wyjściem są korepetycje. Francuski Warszawa to wielkie miasto, w którym jest wiele szkół językowych, które w swej ofercie mają język francuski. Warto było by zgłosić się na kurs francuskiego na długo przed egzaminem maturalnym, ażeby zdać ją dobrze oraz zapewnić sobie lepszy start w przyszłość. Proponujemy również francuski dla firm. Warszawa jest stolicą, w której prowadzi działalność wiele znacznych przedsiębiorstw, które poszukują specjalistów ze znajomością języka. W związku z tym należy jeszcze przejrzeć nasz ofertę, znajdują się w niej korepetycje francuski. Warszawa daje dużo możliwości.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyzsza szkola bezpieczenstwa »

  Kształcenie na etapie szkolnictwa wyższego w zakresie bezpieczeństwa jest w naszym kraju kwestią stosunkowo nową. Szeroko rozumiana problematyka bezpieczeństwa publicznego jak również indywidualnego nabiera otaczającej nas rzeczywistości ogromnego znaczenia. Rozmiary zadań stojących przed firmami zajmującymi się ochroną, wymaga nieustannego poszukiwania wykwalifikowanych kadr pracowniczych. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa ma za zadanie kształcenie specjalistów w dziedzinie ochrony ludzi jak również dóbr materialnych. Zasadność powołania do życia tego typu uczelni jest współcześnie powszechnie uznawana. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa propaguje ciekawe formy dydaktyczne. Studenci tej placówki naukowej mają szansę zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu: elektroniki, administracji państwowej i lokalnej, identyfikowania norm prawnych, ochrony danych osobowych, a także ochrony osób i mienia. Pomijając przedmioty wykładowe, wyraźny nacisk położony jest również na wielowymiarowe rozwijanie sprawności fizycznej studentów. Jednym z głównych zadań tej szkoły wyższej jest również promowanie bezpieczeństwa w sferze życia jednostkowego i publicznego. Podjęcie studiów nie wymaga zdawania specjalnych egzaminów wstępnych. Wystarczy świadectwo dojrzałości. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa zapewnia wykształcenie zawodowe na poziomie studiów licencjackich z możliwościami podjęcia dalszej nauki.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Każdy, kto ma ochotę podwyższyć swoje kwalifikacje, a może się pochwalić ma ukończone studia wyższe, może ukończyć studia podyplomowe. Czasami słuchacze powinni napisać oraz obronić pracę dyplomową. Po ukończeniu otrzymuje się świadectwo, anie jak w przypadku wcześniej skończonych studiów - dyplom. Zwykle wybieramy taki kierunek na studia podyplomowe, aby osiągnięte kwalifikacje umożliwiły nam w wykonywaniu pracy, która spełni nasze wymagania jak np.: kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia podyplomowe zazwyczaj wybieramy po dobrym zastanowieniu się, jesteśmy już wtedy najczęściej na takim etapie życia, kiedy wiemy czego oczekujemy od życia. Często też decydujemy się na studia podyplomowe, bo może się to wiązać z awansem w firmie lub przejściem na intratne stanowisko w innym przedsiębiorstwie. Zdarza się też, że pracodawca ceniąc pracownika proponuje mu podniesienie kwalifikacji poprzez opłacenie mu studiów podyplomowych. Zazwyczaj wiąże się to ze zobowiązaniem pracownika do pozostania w jego firmie przez uzgodniony okres czasu.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawody przyszłości »

  Matury coraz bliżej. Niezależnie od etapu Twojej edukacji powinieneś zastanowić się nad przyszłością. Jak wybrać studia – na co zwrócić uwagę? Analizując wybór kierunku studiów warto wziąć pod uwagę zawody przyszłości, które zapewnią Wam wymarzone miejsce pracy razem z godnymi zarobkami. Odpowiedni wybór przedmiotów maturalnych już w klasach gimnazjalnych ułatwi nam przemyślane planowanie edukacji nastawione na osiągnięcie sukcesu. Mnie osobiście nic nie zadowala bardziej aniżeli robienie tego czego się lubi- a jak jest w Twoim przypadku?

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac zaliczeniowych »

  Pisanie prac zaliczeniowych czasami potrafi przysporzyć sporo problemów. W takiej sytuacji na pomoc nadchodzi strona WWW iprace.pl, która za sprawą formularzy kontaktowych ułatwia kontakt z profesjonalistą w danej dziedzinie. Dla wykwalifikowanej kadry profesjonalistów pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych z zarządzania to wyzwanie, z którym bardzo chętnie się zmierzą a za razem satysfakcja z udzielonej potrzebującemu pomocy. Serwis internetowy iprace.pl, dzięki prawidłowemu skategoryzowaniu dziedzin naukowych jak i zawartych w nich formularzach kontaktowych umożliwia szybki kontakt z osobą kompetentną.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Wrocław »

  ACI to wachlarz danych o zawodach i kierunkach kształcenia, oprócz tego portal zawiadamia o konferencjach. Możemy zapoznać się ze studiami w całej Polsce, zdecydować się na studia inżynierskie w Gdańsku lub gdzie indziej. Wyszukiwarka dzieli jednostki na publiczne i niepaństwowe. W biurze prasowym ACI uformowanym w jednej z zakładek można pobrać informacje o działalności centrum. ACI działa już ponad dziesięć lat. Odpowiada na wahania maturzystów i doradza jak podjąć właściwą drogę kształcenia, tak by w dalszej kolejności nie żałować. To za sprawą ACI można porównać studia zaoczne we Wrocławiu czy w Warszawie ze studiami zaocznymi w Krakowie, Gdańsku czy Poznaniu. Baza mieści w sobie różnorodne kierunki humanistyczne i inżynierskie.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo wewnętrzne »

  Niepaństwowa uczelnia wyższa Collegium Balticum w Szczecinie z przyjemnością zaprasza do siebie wszystkich chcących podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, zdobyć wyższe wykształcenie odbywając innowacyjne kursy przeprowadzane z wykorzystaniem najnowszych metod pedagogicznych i po prostu wszystkich zgłodniałych wiedzy. Collegium Balticum oferuje dwuletnie oraz jednoroczne studia. Nauczamy na poziomie licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony. Bezpieczeństwo wewnętrzne, Ekonomia Szczecin, Uczelnia Szczecin.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla nauczycieli Stargard »

  Uczelnia wyższa Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Stargardzie Szczecińskim kieruje swą ofertę przede wszystkim do nauczycieli, którzy pragną powiększyć swe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe. NKJO prowadzi pionierskie szkolenia dla nauczycieli, dzięki którym ich praca staje się bardziej efektywna, łatwiejsza i przyjemniejsza. Naucz się jak zdobyć zainteresowanie swych uczniów i jak ich błyskawicznie i porządnie nauczyć nowego materiału. Nasi wychowankowie święcą sukcesy w życiu prywatnym oraz zawodowym w całej Polsce i za granicami. Dołącz do nich. angielski dla nauczycieli stargard, dyplom UAM stargard, studia język angielski stargard.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: