Puby Podkategoria: Puby

 • Lokal Tomato w Krośnie »

  Bar Tomato z Krosna Odrz jest to lokalizacja gdzie jesteś w stanie w super atmosferze spędzić czas. Miła aura i niewygurowane ceny dopełniają dobrej zabawie. W klubie jest zapewnienie organizacji przeróżnych imprez jak np.. urodziny Krosno Odrzańskie itp. W lokalu Tomato każdy znajdzie coś atrakcyjnego, począwszy od wspólnego grania w bilard, a skończywszy na udanej potańcówce. Lokal oferuje niesłychanie wiele atrakcji swoim klientom, począwszy od imprez stricte muzycznych, a skończywszy na kabaretach. Jeżeli już masz dość siedzenia w mieszkania, lub zwyczajnie pragniesz napić się piwa z przyjaciółmi to nie ma odpowiedniejszego położenia aniżeli bar Tomato w Krośnie Odrzańskim.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knajpy Kraków »

  Jeśli szukasz miłej knajpy albo imprezy w Krakowie to świetnie trafiłeś. Puby w Krakowie zajmują obszerną część rynku, ale w naszej ofercie odkryjesz nie tylko szeroki repertuar kaw, herbat, piw, drinków i przekąsek, które zaspokoją najbardziej grymaśną osobę. Lokal Cztery Pokoje to również mnogie koncerty i wydarzenia kulturalne. Naszą specjalnością jest muzyka lat osiemdziesiątych, jazz, blues, rock. Przyjdź do nas! Rozsiądź się wygodnie na fotelu i fajnie spędź czas ze znajomymi.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Małe przyjęcia weselne kraków »

  Pizzeria Da Marco to restauracja włoska gdzie możesz przyjść po trudnym dniu w pracy kosztując dobrych potraw włoskich. kuchnia włoska, najlepsza pizza oraz pyszna kawa z najlepszych ziaren to boskie zakończenie trudnego dnia.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Puby

Puby - nowa strona:

Adres: