Taniec Podkategoria: Taniec

 • Szkoła tańca Wrocław »

  Szkoła tańca Wrocław to miejsce, gdzie spotykają się kobiety aby wspólnie spędzić czas ucząc się tańca orientalnego – najbardziej kokieteryjnego . W naszej szkole poznasz też ofertę zajęć grupowych tańca brzucha Wrocław.
  Zapraszamy też do poznania oferty wieczorów panieńskich Wrocław. Na tę okazję oferujemy lekcję erotic dance lub inne tańce: taniec hawajski, bollywood i oczywiście bellydance .

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taniec erotyczny, erotic / sexy dance - wieczory panieńskie Wrocław »

  Oferujemy przygotowanie dla Was wieczoru panieńskiego we Wrocławiu. Jeżeli zastanawiasz się jak uatrakcyjnić imprezę na pożegnanie czasów panieńskich swoich lub swojej koleżanki . Pomożemy Ci. Obecnie wielką popularnością na wieczorach panieńskich cieszy się burleska. Nasza szkoła tańca Wrocław oferuje więc naukę tego tańca. Macie okazję niesamowicie się bawić wraz ze swoimi koleżankami. Taka lekcja to doskonała okazja do żartów i pikantnych rozmów.
  Zapraszamy Was z całego serca.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dj śląsk »

  Muzyka umie odprężyć każdego człowieka, zdoła przeszywać nas od środka także uzewnętrzniać nasze wzruszenia. Ktokolwiek posiada swój kochany utwór, który jeśli tylko słyszy rozpływa się także fantazjuje. Istnieje jedyna osoba dj śląsk jaki umie zaadaptować tempo muzyki do wszelkiej chwili. Dj śląsk jest osobą doskonałą na wszelką imprę, przy jego muzyce goście weselni bawią się do białego ranka. Nie ma osoby która po zamknięciu imprezy nie przyszła by do dj-a dodatkowo mu pogratulowała takiego repertuaru. Dj śląsk jest najlepszym rozwiązaniem podczas gdy szukasz speca, postaci jaka wie jak poprowadzić każdą zabawę. Wodzirej nie z tej planety takie słowa także się zdarzały kiedy omawialiśmy dj-a jaki gra na Śląsku.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stroje dla tancerzy »

  Pracownia krawiecka "Stroje Sceniczne" specjalizuje się w szyciu strojów dla artystów estradowych.
  Wykonujemy szyte na miarę stroje do różnorodnych rodzajów tańca.W ofercie między innymi stroje do tańców orientalnych (taniec brzucha, tribal), tańca nowoczesnego, tańców latynoamerykańskich itp.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły tańca Poznań »

  Polecamy przestronne miejsce do nauki tańca w Poznaniu. Jesteśmy fachową szkołą tańca w Poznaniu. Oferujemy dwie duże sale taneczne o wystroju tworzącym przyjazny klimat. Proponujemy obóz taneczny oraz kurs tańca towarzyskiego w Poznaniu. Prowadzimy kursy tańców, jak na przykład bachata i salsa Poznań. Polecamy utytułowanych instruktorów. Nasza praca, umiejętności oraz doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie doskonałego miejsca do tańca w Poznaniu.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: