Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · następna strona »
 • Nowe technologie »

  Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności komputerowe? Dobrze trafiłeś. Na stronie Techformator.pl znajdziesz sprawdzone porady z zakresu pozycjonowania w Google, optymalizacji stron WWW, optymalizacji grafiki, systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz Linux, Internetu i sieci komputerowych, a w szczególności prywatności w sieci, steganografii - ukrywanie danych w różnego typu plikach, kryptografii – ochrona danych, optymalizacja zdjęć. Oprócz wciągających artykułów komputerowych znajdziesz tutaj spolszczenia dodatków do popularnych systemów blogowych jak WordPress, Drupal. Blog stanowi cenne źródło informacji o darmowych proxy, optymalizacji Windows oraz pozycjonowaniu i optymalizacji. W dziale aktualności publikowane są informacje o promocjach w sieci oraz nowości IT. Z kolei komentarze stanową doskonałą sposobność do zadawania pytań autorowi. Informatyk Częstochowa odpowie na każde pytanie. Serdecznie zapraszam!

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  Komputery w obecnych czasach najczęściej działają połączone w sieci komputerowe. Do rzadkości należą komputery, które nie mają podłączenia do Internetu, a często połączone są w sieciach LAN. Zwiększa się w ten ich wykorzystanie, zaczynając od komunikacji po pracę zdalną. Serwis "Komputery-sieci" omawia tematy sprzętu komputerowego a także pracy w programach komputerowych. Omawiane zagadnienia uzupełniane są widokami ekranów z prezentowanego programu komputerowego. Można je skomentować, dodać swoja refleksję.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • System zarządzający klientami »

  Aplikacja komputerowa CRM, jako strona www składający się z informacji o programie CRM. Aplikacja biznesowa CRM jak sama nazwa wskazuje to komputerwy programy, które wspomaga firmie polepszać i zarządzać kontaktami z klientem. CRM skierowany jest dla właścicieli firm, sprzedawców, handlowców, menedżerów jak i wszelkiego rodzaju firm i instytucji. Duża zaletą jest również działanie na urządzeniach przenośnych,na najpopularniejszych programach operacyjnych. Program relacji z klientem zawiera szeroką bazę informacji na temat zawieranych interesów, oraz ich klientów. Wielkie opcje filtrowania dają szeroką wiedzę na temat swoich klientów, co ułatwia prowadzenie interesów Serwis ukazuje korzyści jakie zyskuje firma, które poszerzą współpracę o taki właśnie system..

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla biura nieruchomości »

  eKOMAKO Makler Nieruchomości to funkcjonalne rozwiązanie dla biur nieruchomości. Aplikacja rekomendowana jest przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Zapewniamy m.in. ewidencję ofert sprzedaży, kupna i najmu, czytelne statystyki, nadzór nad zespołem i łatwe zarządzanie czasem pracy zespołu. System jest prosty w obsłudze przy zachowaniu bezpieczeństwa danych i wymogów GIODO. Z nami oszczędzasz czas dzięki bezpośrednim eksportom do portali ogłoszeniowych! Wersją ZŁOTA programu umożliwia eksport na wszystkie najbardziej popularne portale ogłoszeniowe (lista ta jest na bieżąco poszerzana o Państwa propozycje). Proponujemy również zintegrowaną stronę www, na której oferty pojawiają się na bieżąco po zapisaniu w eMaklerze. Nasi handlowcy czekają na Państwa pod bezpłatną infolinią 800 109 509.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Informatyczna Firm Kraków »

  Nowoczesne Studio Merigold - kompetentne usługi informatyczne. Przedsiębiorstwo oferuje duży wachlarz usług - jak na przykład: monitorowanie sprzętu, zastosowania nowych programów... Kompetentny zespół, bezpieczne platformy IT, skuteczna neutralizacja zagrożeń... Zobacz najwyższej jakości usługę dozoru IT - funkcjonujemy na terenie całego kraju!

  Przetestuj! Nie trać czasu! Dokładna usługa IT dla Twojego przedsiębiorstwa!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audiokonferencje »

  Telemeeting oferuje jednostkom usługi do komunikacji grupowej na odległość. Dedykowane funkcjonalności umożliwiają łatwą i skuteczną współpracę nawet 240 osób w różnych położeniach świata. Firma posiada w swojej ofercie dwa modele usługi: Telemeeting Zamawiany oraz Telemeeting Adhoc. Pierwszy z nich wymaga określenia czasu trwania i liczby uczestników oraz zamówienia telekonferencji przez Panel Administracyjny dostępny na stronie www. Z Panelu można również zarządzać meetingiem, a system ma możliwość automatycznego wydzwaniania partycypantów. Telemeeting Adhoc umożliwia zorganizowanie spotkania w dowolnym momencie, bez konieczności wcześniejszego wyznaczenia godziny rozpoczęcia ani liczby uczestników. Daje też możliwość indywidualnego ustawienia parametrów pokoi telekonferencyjnych i zmiany numerów PIN bez przymusu kontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta. Oba oferowane wzorniki gwarantują oszczędność czasu oraz kosztów - nie wymagają powiększonej infrastruktury ani specjalnego programu. Darmowe aktualizacje i serwis leżą po stronie dostawcy.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • SUPREMIS – wdrażanie systemu SAP Business One Starter Package »

  Firma SUPREMIS jako Złoty Parter SAP zajmuje się wdrażeniami systemów klasy ERP – SAP Business One. W swojej bogatej ofercie SUPREMIS przygotowało również ofertę dla małych firm oraz firm rozpoczynających działalność – SAP Business One Starter Package. System SAP Business One Starter Package skierowany jest do firm, w których liczba użytkowników nie przekroczy 5 osób. Oprogramowanie oferowane przez SUPREMIS zostało stworzone z myślą o małych firmach, które poszukują wysokiej klasy rozwiązań informatycznych, jednak posiadają ograniczony budżet na zakup i wdrożenie systemu klasy ERP. Wdrożenie systemu SAP Business One Starter Package wiąże ze sobą szereg korzyści, takich jak zwiększenie konkurencyjności, niższe koszty licencji, niż w przypadku innych systemów, szybkie uruchomienia bez zbędnych przestojów w pracy firmy, a przede wszystkim zwiększenie dochodów i rozwój firmy.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program komputerowy do firmy - informacje »

  Obecne trudne czasy wymagają od przedsiębiorców pełnej analizy, aktualnych danych, a więc w biznesie działanie i funkcjonowanie przedsiębiorstwa musi być stale kontrolowane. Systemy dziedzinowe to chyba obecnie jedyne rozwiązanie dla profesjonalnych biznesów. Zintegrowane systemy dzidzinowe ERP, bo o tym głównie mowa to system do wspomagania pracy w przedsiębiorstwach. Budowa ERP sprawia, iż jest on jedynym właściwym narzędziem do sprostaniu takim wyzwaniom. Niniejszy serwis internetowy (dokument.net.pl) posiada w pełni merytoryczne artykuły nt. ERP, co pozwala na przyswojenie wiedzy o tym oprogramowaniu komputerowym. Serwis internetowy ERP Systemy jest stroną internetową, która w całości zgłębia temat systemy ERP, lub tematów o podobnej tematyce.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie aplikacji mobilnych »

  Dzisiaj istotnie bez trudu można reklamować swój biznes poprzez programowanie aplikacji mobilnych. Za przyczyna tego konsumenci będą w stanie odbierać firmę jako nowatorską, używającą nowych zdobyczy techniki. Ważne do tego jest, iż dzięki owemu ruchowi można w niezwykle prosty sposób usprawnić układy z kontrahentami. Przez programowanie aplikacji mobilnych pojawia się także nowy kanał udostępniania usług. W Positive Power już lata tworzymy owe aplikacje. Po konkretniejsze informacje zapraszamy na naszej firmy stronę online' ową.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skanery Datalogic »

  Laserowe sknery Datalogic są zaopatrzone w znakomite obiektywy. Datalogic DS 4800 wykorzystuje technologię Digitech. Obudowa o charakterze przemysłowym pozwala na rozległe zastosowanie Datalogic DS 6300. Bardzo przydatna jest również użyta w przypadku Datalogic DS 2400 technologia ACR4. Czytniki kodów kreskowych zademonstrowano na stronie Industrial-scanning.pl. Zaznajomimy się tam z tym jak zbudowane są laserowe czytniki kodów kreskowych oraz jak funkcjonują czytniki kompaktowe. Rozwiązania wizyjne analizują obrazy, a ich technologia odczytu nadaje się do kodów wytłoczonych DPM i nie tylko.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla księgowości »

  Podkarpackie przedsiębiorstwo informatyki ETOB-RES zapewnia najwyższej klasy rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb klientów. W asortymencie odnajdujemy specjalistyczne oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych, jednostek budżetowych, rozwiązania dla zakładów komunalnych czy przedsiębiorstw budowlanych, systemy bilingowe wody, programy księgowe. Systemy ERP proponowane przez Etobres są na bieżąco ulepszane są przez zatrudnionych programistów, tak by mogły zapewnić wysokiej klasy wsparcie. Udostępniane systemy wspomagające zarządzanie spełniają najwyższe europejskie standardy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program pozycjonowanie »

  Najlepszą reklamą internetową są główne miejsca w wyszukiwarkach. Zajmując się katalogowaniem witryny można takie miejsca osiągnąć. Katalogowanie stron należy jednak rozważnie stosować. Jeśli odnośniki do strony znajdują się w wartościowych serwisach oraz pojawiają się sukcesywnie, wówczas pozycjonowanie przyniesie sukces. Należy poświęcić więc odpowiednio dużo czasu, by przygotować opisy, znaleźć odpowiednie katalogi oraz wyszukać właściwe kategorie. Aby zautomatyzować niektóre czynności powstała dodawarka do katalogów SeoLight. Dzięki programowi SeoLight zakatalogujesz ręcznie swoje strony do tysięcy katalogów i precli uzyskując czołowe miejsca we wszystkich popularnych wyszukiwarkach internetowych, tym samym znacznie przyczyniając się do wzrostu Twoich dochodów. Odbierz to, co Ci się należy i zobacz swoją stronę w top3.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Produkty Itelligence bazują na systemach klasy ERP. System klasy ERP umożliwia niewielki okres wdrażania. Sprzedawane systemy SAP częściowo integrują systemy IT – istniejący razem z wprowadzonym. Firma istnieje na rynku od kilkunastu lat. Funkcjonującą infolinia stanowi rzeczowe wsparcie dla klientów z Polski i z zagranicy. Użycie rozwiązań branżowych mySAP All-in-One wiąże się z nadzorem i olbrzymią redukcją kosztów.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Lenovo »

  Spółka Silpol będąca na rynku sieci IT od ponad 10 lat zaprasza Klientów do skorzystania ze swoich produktów. Jako spółka z branży IT umożliwiamy kompleksową obsługę informatyczną dla firm. Zaopatrujemy sprzęt i oprogramowanie (w tym też systemy ERP II Semiramis a także oprogramowanie dla firm CRM). Do Klientów dyspozycji ułatwiamy też serwis Lenovo, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Spośród naszych rzeczy potrafią Państwo wybierać serwery IBM, Dell jak również laptopy Lenovo, HP wraz z wieloma różnymi, renomowanymi i docenianymi na całym świecie wytwórcami sprzętu komputerowego dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • RSSupport - Profesionalne Usługi Informatyczne Poznań »

  Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne dla firm i instytucji na terenie Poznania. Umożliwiamy elastyczną formę współpracy (stałe umowy lub pomoc doraźna). Gwarantujemy szybką i efektywną reakcję skracając czas rozwiązywania problemów. Usługę kierujemy dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji,którym oferujemy kompleksową lub częściową obsługę informatyczną w zakresie utrzymania i konserwacji systemów informatycznych. Prace wykonujemy zdalnie jak również na miejscu u klienta. Kompleksowa obsługa pozwala obniżyć koszty zarządzania systemem informatycznym, zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.rssupport.pl

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • CMS .Net »

  CMS Edito to produkt firmy Ideo Sp. z o.o. Na stronie www.edito.pl zamieszczony został dokładny opis systemu. Znajdziemy tu informacje o tym czym jest Edito CMS oraz szczegóły budowy, etapy wdrożenia oraz informacje dotyczące możliwości jego zastosowania. Edito składa się z modułów by tym łatwiej dostosować jego funkcjonalności do potrzeb a tym samym umożliwia sprawne zarządzanie treścią. Edito dostępne jest w 2 wersjach: w technologii ASP.NET oraz PHP. W zależności od potrzeb klientów Edito dostępne jest z rozbudowanymi funkacjami w wersjach SEO CMS oraz Video CMS.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykres Gantta. Jak zrobić? Przykłady »

  Harmonogram to road map dla każdego kierownika projektów – bez dobrego rozplanowania nie ma mowy o dobrym zarządzaniu przedsięwzięciem. Ale jak ów harmonogram zrobić, uaktualniać i nauczyć się z niego korzystać? Każdy początkujący PM na początku boryka się z tym samym problemem. Ten ebook udziela odpowiedzi na w/w pytania. Dowiedz się, w jaki sposób samodzielnie zrobić wykres Gantta w narzędziach: Excel, MS Project, Open Project. Przykłady wykresu Gantta, jak:1. zorganizować wesele,2. założyć firmę,3. napisać pracę licencjacką lub magisterską,4. wykonać stronę internetową albo blog,5. napisać ebook,6. wdrożyć system informatyczny w firmie.Więcej: wykres gantta excel

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązania branżowe dla małych i średnich firm - SUPREMIS »

  Zastosowanie rozwiązania branżowe opartych na aplikacji SAP Business One zapewnia rozwój małym i średnim firmom. SUPREMIS – Złoty Partner SAP – oferuje rozwiązania branżowe gwarantujące sprawdzoną funkcjonalność, która obejmuje procesy biznesowe specyficzne dla poszczególnych branż. SUPREMIS dzięki wieloletniemu doświadczeniu, opartego na wdrożeniach i funkcjonalności systemu ERP, oferuje rozwiązania branżowe z zakresu obsługi serwisowej, sieci handlowych, usługowych oraz marketingu. Rozwiązania branżowe oferowane przez SUPREMIS spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz są wsparte przez najlepsze praktyki danej branży. SUPREMIS dostarcza narzędzie i technologie umożliwiające szybkie oraz solidnie wdrożenie, a co za tym idzie oszczędność czasu i środków.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów, obieg dokumentóW »

  Dynamicznie rozwijająca się forma ATSoftware to przede wszystkim usprawnienie pracy sekretariatu dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. W naszym programie sekretariat będą mogli Państwo w łatwy sposób zając się takim rzeczami jak np. archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów, archiwizacja danych oraz inne. Posiadam doświadczony zespół, który działa w branży IT od wielu lat, dzięki czemu nasza firma cały czas się rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania w formie oprogramowania. Naszym celem jest tworzenie wydajnych, użytecznych oraz łatwych w obsłudze programów z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie aplikacji na Androida »

  Szalenie ważne jest korzystne oprogramowanie dla firm. Programy dla firm w dużym stopniu ułatwiają pracę w przedsiębiorstwie. Z uwagi na wymagania nabywców są tworzone programy na zamówienie. Fachowcy przedsiębiorstwa Vaka to doświadczeni programiści i deweloperzy, którzy swoje doświadczenie nabyli w trakcie realizacji znaczącej liczby nowoczesnych przedsięwzięć. Ich specjalnością jest tworzenie rozwiązań rodzaju Enterprise oraz tworzenie aplikacji mobilnych. Rynek aplikacji mobilnych posiada ogromną dynamikę. Rozwija się bardzo prężnie.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: