Programy Podkategoria: Programy

 • Rozwiązania mobilne »

  Ideo jest firmą posiadającą bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji projektów stron internetowych. Posiada w swoich szeregach również specjalistów z dziedziny oprogramowania, stąd w ofercie firmy widnieją również systemy B2B - ich integracja, aplikacje mobilne oraz elektroniczny obieg dokumentów. Dział SEM agencji Ideo zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych a w szerszym ujęciu promocją marek i produktów.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • System zarządzający klientami »

  Aplikacja komputerowa CRM, jako strona www składający się z informacji o programie CRM. Aplikacja biznesowa CRM jak sama nazwa wskazuje to komputerwy programy, które wspomaga firmie polepszać i zarządzać kontaktami z klientem. CRM skierowany jest dla właścicieli firm, sprzedawców, handlowców, menedżerów jak i wszelkiego rodzaju firm i instytucji. Duża zaletą jest również działanie na urządzeniach przenośnych,na najpopularniejszych programach operacyjnych. Program relacji z klientem zawiera szeroką bazę informacji na temat zawieranych interesów, oraz ich klientów. Wielkie opcje filtrowania dają szeroką wiedzę na temat swoich klientów, co ułatwia prowadzenie interesów Serwis ukazuje korzyści jakie zyskuje firma, które poszerzą współpracę o taki właśnie system..

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze przeglądarki »

  Przeglądarki internetowe, to aplikacje z których wykorzystuje każdy, kto posiada tylko dostęp do internetu. Stanowi to niezrównany program z którego korzysta każdy internauta. Przeglądarka po pierwszym zainstalowaniu nie ma wielu specjalnych funkcji, jakie zdołamy zdobyć za pomocą np. dodatków. Mało tego przykroić zdołamy zestawienia naszej przeglądarki do własnych wymogów, tak aby jeszcze swobodniej i porządniej przeglądać strony internetowe. Podstawowym problemem z którym spotykają się użytkownicy przeglądarek internetowych, czyli jakikolwiek, jaki używa z internetu, to rozkład strony startowej. Jest to naprawdę bardzo proste, lecz co niemiara osób ma z tym trudność i nie wiem, jakim sposobem tą stronę ustawić. A w rzeczywistości wystarczy przejść do ustawień przeglądarki i pierwsze co widzimy, to przeważnie możliwość zmiany startowej. Na naszej stronie internetowej wynajdziesz wiadomości, które pomogą Ci zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce internetowej, a także dodatki, które polepszą funkcjonowanie Twoje przeglądarki i wspomogą Ci w wygodniejszym jej używaniu.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Serdecznie zapraszamy na stronę programery.pl u nas znajdziesz tylko najnowsze dobre programy bez limitów i kolejek. Antywirusy, kodeki, odtwarzacze filmów kmplayer i muzyki, przeglądarki www, programy graficzne i inne instalki internet download manager , uTorrent , zupełnie za darmo. Bądź legalny za free. Serwis nasz jest zbiorem setek aplikacji, które Twój komputer powinien mieć zainstalowane.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Produkty Itelligence bazują na systemach klasy ERP. System klasy ERP umożliwia niewielki okres wdrażania. Sprzedawane systemy SAP częściowo integrują systemy IT – istniejący razem z wprowadzonym. Firma istnieje na rynku od kilkunastu lat. Funkcjonującą infolinia stanowi rzeczowe wsparcie dla klientów z Polski i z zagranicy. Użycie rozwiązań branżowych mySAP All-in-One wiąże się z nadzorem i olbrzymią redukcją kosztów.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork pozycjonowane stron internetowych »


  Oferujemy państwu profesjonalne optymalizację SEO stron www. Nasza producent zajmuje się SEO (ang. Search engine optimization) nie za długo ale osiągnęliśmy w tej brany duże osiągnięcia. Pozycjonujemy właśnie parę witryn i wszystkie zajmują wysoką pozycje w gogle. nasze ceny ze 100% pewnością nie Bedom wygórowane traktujemy optymalizację SEO jako nasze hobby wiec możemy postawu skalkulować koszt SEO (ang. Search engine optimization) na dane wyrazu gwarantujemy wysoką pozycje. Płacicie państwo dopiero po osiągnięciu pozycji Proponujemy na stronę korporacji. Poza SEO (ang. Search engine optimization) prowadzimy również optymalizację stron www. Możemy również za pastwa wyprodukować profesjonalną stronę internetową.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykres Gantta. Jak zrobić? Przykłady »

  Harmonogram to road map dla każdego kierownika projektów – bez dobrego rozplanowania nie ma mowy o dobrym zarządzaniu przedsięwzięciem. Ale jak ów harmonogram zrobić, uaktualniać i nauczyć się z niego korzystać? Każdy początkujący PM na początku boryka się z tym samym problemem. Ten ebook udziela odpowiedzi na w/w pytania. Dowiedz się, w jaki sposób samodzielnie zrobić wykres Gantta w narzędziach: Excel, MS Project, Open Project. Przykłady wykresu Gantta, jak:1. zorganizować wesele,2. założyć firmę,3. napisać pracę licencjacką lub magisterską,4. wykonać stronę internetową albo blog,5. napisać ebook,6. wdrożyć system informatyczny w firmie.Więcej: wykres gantta excel

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry, tapety, programy - wszystko za free »

  Nasz serwis to darmowe gry na telefon. Gry w różnych kategoriach. Są takie gry jak gry sportowe gry dla dzieci. Mamy też gry dla dorosłych. Pod kategoriami gry dla dorosłych są gry erotyczne i gry hazardowe. Erotyczne gry na telefon w różnych rozdzielczościach. Darmowe gry java na różne typy telefonów. Są wśród nich gry na telefon dotykowy. Jeśli lubisz grać z kolegami mamy gry bluetooth – gry multiplayer. Codziennie darmowe gry java do pobrania. Na życzenie użytkowników powstał nowy dział gry tłumaczone. Wasze ulubione gry w polskiej wersji językowej. Tłumaczenia gier robione są przez naszych użytkowników. Jest również dział premiery gdzie znajdziesz najnowsze gry. Serwis to nie tylko gry. Mamy darmowe tapety na telefon. Tapety w różnej rozdzielczości. Tapety podzielone zostały na kategorie. Możesz łatwo wyszukać ulubione tapety. Tapety takie jak tapety romantyczne, tapety animowane, tapety 3d. Tapety dla każdego. Podziel się i dodaj swoje tapety. Tapety na telefon możesz dodawać do strony po zalogowaniu. Tapety również można oceniać. Są tapety erotyczne w dziale tapety dla dorosłych. Odwiedź też dział programy i aplikacje java. Darmowe programy na telefon z ekranem dotykowym. Darmowe aplikacje na telefon i programy na pc do obsługi urządzeń mobilnych. Programy dodają użytkownicy. Wszystkie programy są za darmo. Darmowe programy do szkoły i programy do pracy. Mobilne aplikacje java do zarządzania terminami i inne ciekawostki. Są również aplikacje symbian i programy pod windows mobile. Dzwonki na telefon z różnego gatunku. Dzwonki mp3 pop i dzwonki na telefon dance. Dzwonki mp3 na telefon podzielona=e na kategorie. Masz też motywy na telefon. Pobierz sobie ulubione graficzne motywy na telefon. Motywy dla dzieci i motywy dla starszych. Najlepsze motywy na komórke w sieci. Mamy dla was filmy na telefon. Śmieszne filmiki na telefon wrzucają użytkownicy. Naprawdę duży zbiór gdzie znajdziesz śmieszne filmy na telefon. Filmy na komórke w odpowiednim rozszerzeniu.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów, obieg dokumentóW »

  Dynamicznie rozwijająca się forma ATSoftware to przede wszystkim usprawnienie pracy sekretariatu dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. W naszym programie sekretariat będą mogli Państwo w łatwy sposób zając się takim rzeczami jak np. archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów, archiwizacja danych oraz inne. Posiadam doświadczony zespół, który działa w branży IT od wielu lat, dzięki czemu nasza firma cały czas się rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania w formie oprogramowania. Naszym celem jest tworzenie wydajnych, użytecznych oraz łatwych w obsłudze programów z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Suchy - architekt IT, programista »

  Realizacja dużych i złożonych projektów związanych z systemem ERP oraz powiązanymi produktami. Oprogramowanie obejmuje takie moduły jak Magazyn Wysokiego Składowania do zarządzania procesami magazynowania i składowania, Planowanie zasobów produkcyjnych - harmonogramowanie procesów, moduł do kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa czy komunikacja sieciowa między firmami pozwalająca na automatyczną wymianę dokumentów. Oprogramowanie ERP jest w dzisiejszych czasach niezbędne do skutecznego konkurowania na rynku. Znacznie zwiększa produktywność co wiąże się z oszczednością czasu i pieniędzy.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy i projekty na zaliczenie dla studentów - Oracle, PHP, Java. Tworzenie projektów baz danych »

  Proponujemy pomoc w pisaniu aplikacji na zaliczenie dla studenciaków. Oferta mierzona zasadniczo do uczniów, którzy potrzebują wsparcia w utworzeniu projektu na zaliczenie do szkoły wyższej. Modyfikujemy także obecny kod źródłowy programów. Na zamówienie sporządzamy projekty w języku Java: programy sieciowe, programy okienkowe i konsolowe, bazy danych (JDBC), aplety oraz aplikacje w technologii JEE: WebServices, strony JSP, EJB, JSF, servlety, JPA. Pomagamy również w konstruowaniu baz danych MySQL, PostgreSQL, Access, Oracle, MSSQL, w wykonywaniu projektów we wszystkich technologiach firmy Oracle: APEX, PSP, Reports, SQL, Forms, PL/SQL, w tworzeniu aktywnych stron www z użyciem języka PHP oraz diagramów UML. Posiadamy sowite umiejętności uzyskane na przestrzeni długiej roboty przy całej masie projektach w branży informatycznej. Nasze projekty są poprawnie uzupełnione komentarzami, co ułatwia procedurę ogarnięcia tego w czym pomagaliśmy, bez względu czy jest to aplikacja, program, projekt.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Insert wdrożenia »

  System programów InsERT to dobry wybór dla małych i średnich przedsiębiorców, chcących ułatwić zarządzanie wszystkimi aspektami działalności firmy. Obsługa magazynów, kontakty z klientem, handel w Internecie, księgowość, kadry – każde z tych pól ma swój dedykowany program, który zaoszczędzi czas pracownikom. Zanim zdecydujesz się na zakup możesz wypróbować wersje demonstracyjne, aby sprawdzić, czy programy Ci odpowiadają. Następnie handlowcy firmy KOMAKO, autoryzowanego partnera InsERT, pomogą Ci wybrać potrzebne moduły, a potem zapewnią ewentualny serwis posprzedażowy. Dowiedz się więcej o programach ofercie programów InsERT pod darmową infolinią 809 109 509.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat ssl »

  Certyfikat SSL zapewnia ochronę witryn internetowych oraz jest gwarancją zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Certyfikat SSL (Secure Sockets Layer) jest protokołem bezpieczeństwa, który obecnie jest standardem w chronionej komunikacji i transakcjach przez internet. Pełne bezpieczeństwo jest rezultatem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikat SSL rejestrowany jest na określoną nazwę domeny.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres: