Wyszukiwarki Podkategoria: Wyszukiwarki

 • Porównywarka kredytów »

  Porównywarka kredytowa pomoże Państwu podjąć decyzję, w dokonaniu konkretnego wyboru. W jaki sposób można tego dokonać? Porównywarka finansowa lub wyszukiwarka finansowa (różne nazewnictwo, to samo urządzenie) służy do wyszukiwania produktów bankowych według naszych ustaleń. Na przykład, jeżeli potrzebują Państwo kredyt hipoteczny, wystarczy podać takie parametry wyszukiwania jak: wysokość kredytu hipotecznego, okres na jaki zamierzamy go zaciągną, bardzo istotne: waluta kredytu - może to być polski złoty lub euro, chf, funt brytyjski lub dolar amerykański. Wyszukiwarka przejrzy udostępnione oferty bankowe i wyświetli wyniki w formie rankingu - od najkorzystniejszej propozycji, z wyszczególnieniem podstawowych informacji, łącznie z wysokością raty kredytowej. Oczywiście powyższa procedura ma zastosowanie również w przypadku pozostaych produktów bankowych, taki jak: pozostałe kredyty, lokaty bankowe oraz popularne karty kredytowe. Jeżeli są Państwo zainteresowani danym produktem, wystarczy wówczas wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na telefon od konsultanta.Twoja porównywarka kredytów.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polskie firmy i przedsiębiorstwa »

  Pfip.pl - Polskie Firmy i Przedsiębiorstwa w Internecie. Branżowy ogólnopolski katalog firm i przedsiębiorstw zawierający dane firm, adresy, telefony itp.; wyszukiwarka firm. Polskie firmy i przedsiębiorstwa w internecie - katalog firm, opisy firm, adresy, telefony itp. Na tym portalu znajdziesz szybko i bezproblemowo każdą firmę. Czytelna wyszukiwarka firm

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Go-Biznes. Profesjonalny Katalog Firm. »

  Portal Go-biznes.pl powstał w październiku 2010 roku w celu stworzenia w sieci www narzędzia usprawniającego Przedsiębiorcom wymianę informacji gospodarczych. Naszym celem jest dostarczanie narzędzi dla Firm i ich Klientów, które umożliwią im swobodny dostęp do informacji o oferowanych na rynku produktach i usługach. W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy wsparcie ze strony fachowców zajmujących się PR oraz marketingiem. Dzięki niemu nasz projekt nabrał rozpędu i w październiku 2010 roku opublikowaliśmy niniejszy serwis. Za pośrednictwem strony www.go-biznes.pl firmy mogą informować o oferowanych przez siebie produktach czy usługach, a inni przedsiębiorcy i osoby nieprowadzące działalności gospodarczej mogą wysyłać zapytania ofertowe. Ten sposób wymiany informacji pozwala poszukiwać potencjalnych dostawców czy odbiorców na terenie całej Polski, co ma wymierny wpływ na wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstw.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog stron www »

  Zapraszamy do fajnego i darmowego katalogu z polskojęzycznymi stronami internetowymi. Zaistnienie w naszej bazie jest bardzo proste. Wybierając odpowiednią tematycznie kategorie, następnie uzupełniając formularz dodawania. Pamiętając, że w miejscu opisu strony tekst opisujący witrynę musi być bezwględnie unikalny.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka firm weselnych »

  Szykując się do własnego wesela wszelka przyszłą para młoda spędza dziesiątki godzin w Internecie, przeglądając różnorodne witryny w przeszukiwaniu wymarzonych elementów. Właśnie dla takich ludzi powstał nasz portal, na którym w jednym miejscu zebranych jest wiele ofert. Znajdziesz u nas takie działy jak fotograf na wesele, sale weselne, samochód do ślubu, zespoły ślubne czy dekoracje ślubne. Korzystając z naszej witryny zdołasz zaoszczędzić swój cenny czas, który wykorzystasz na inne wymagane czynności. Poza tym możesz zajrzeć na naszego bloga, na którym piszemy o wszelkich nowinach powiązanych z serwisem a także możesz przeczytać przygotowywane przez nas porady połączone ze ślubem i weselem.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polecane ksiązki »

  Przez lata księgozbiory rozrastają się, aż w końcu trzeba podjąć decyzję o pozbyciu się fragmentu księgozbioru. Można zacząć samemu sprzedać, lecz może się to wiązać z koniecznością szukania kupców, a wiele osób po prostu nie ma czasu na to.Z jakich powodów zatem antykwariaty internetowe uważa się za najlepsze miejsce na sprzedanie swojego księgozbioru? Historia ich zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii zaczęły powstawać punkty umożliwiające zakup starych książek. Antykwariaty zaczęły pojawiać się w każdym większym mieście w Polsce. Prowadzili je pasjonaci, dla nich literatura była całym życiem, i tę pasję było widać. Obecny od kilkunastu lat internet bardzo zmienił charakter naszej codzienności, zmienił również filozofię działania antykwariatów.Razem z zamiłowaniem osób go prowadzących wejście do antykwariatu stawało się jak wejście w inny wymiar, świata poezji i literatury. W dawnych czasach musieliśmy do antykwariatu podejść czy podjechać, co zabierało chwilę, dziś, w naszej zabieganej rzeczywistości wielu ludzi będzie woleć zobaczyć wszystko w internecie, bez wychodzenia z mieszkania.Dużą część obrotu używanymi książkami przechwycił internet, w nim otworzyło się sporo antykwariatów. Część z nich funkcjonuje również tradycyjnie, wykorzystując internet jako dodatkowy kanał handlu, a część istnieje jedynie w internecie.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka książek` »

  Przez lata księgozbiory się powiększają, aż w końcu podejmuje się decyzję o pozbyciu się części książek. Powstaje wtedy problem, co zrobić z nimi? Jeśli mamy znajomych, którzy lubią czytać, to można im je podarować, mamy wtedy pewność że trafią w dobre ręce.Z jakich powodów zatem antykwariat uważa się za najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Ich historia zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii zaczęły powstawać punkty umożliwiające sprzedaż starych książek. Tego rodzaju forma zakupu i sprzedaży literatury dynamicznie stawała się popularna.Prowadzili je pasjonaci, dla których literatura była pasją, i tę pasję można było zobaczyć. Wcześniej antykwariat kojarzył się z miejscem, gdzie na ladach, półkach i podłodze leżały antyki, książki i inne tego typu przedmioty. Razem z zamiłowaniem osób go prowadzących udanie się do antykwariatu było jak wejście w inny wymiar, świata poezji i literatury. W dawnych czasach musieliśmy do antykwariatu podjechać czy podejść, co trwało chwilę, teraz, przy obecnym tempie życia dużo ludzi będzie woleć sprawdzić ofertę na stronie internetowej, nie wychodząc z mieszkania.Dużą część handlu używanymi książkami przejął internet, w nim powstało dużo antykwariatów internetowych. Część z nich funkcjonuje także tradycyjnie, traktując internet jako dodatkowy kanał sprzedaży, a duża grupa funkcjonuje jedynie wirtualnie.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka książek z antykwariatu »

  Przez lata zbiory książek się powiększają, aż wreszcie podejmuje się decyzję o sprzedaży części księgozbioru. Najkorzystniejszym wyjściem w takiej sytuacji bywa zajrzenie do najbliższego antykwariatu i tam przekazanie swojego księgozbioru na sprzedaż. Dlaczego więc antykwariat internetowy to najlepsze miejsce na sprzedanie swojego księgozbioru? Historia ich sięga siedemnastego wieku, kiedy w Holandii powstały punkty umożliwiające sprzedaż starych książek. Antykwariaty były otwierane w każdym większym mieście w Polsce. Zarządzali nimi ludzie, dla nich książki były całym życiem, i to zamiłowanie było widać. Dawniej antykwariat kojarzony był z miejscem, gdzie na ladach, półkach i podłodze rozłożone były antyki, książki i inne tego typu przedmioty. Razem z pasją osób którzy nim kierowali wejście do antykwariatu było jak udanie się do innego świata, świata literatury i poezji. Dzisiaj coraz mniej jest miejsc tego typu, stare powoli kończą działalność, a nowych się nie otwiera.Duży kawałek obrotu używaną literaturą przechwycił internet, w sieci otworzyło się sporo antykwariatów. Niektóre funkcjonują także w tradycyjnej postaci, traktując internet jako dodatkowy kanał sprzedaży, a część funkcjonuje tylko w internecie.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie gier »

  Poliman to firma z branży it mająca swoją siedzibę w Krakowie. Przez lata działalności dokładaliśmy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www, aplikacje oraz gry były skuteczna formą reklamy dla dużych i małych przedsiębiorstw. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio dotychczasowych realizacji, które dostępne jest na naszej stronie internetowej pod hasłem- tworzenie gier. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa Czytelnia Internetowa »

  Zapraszamy wszystkich miłośników książek do zapoznania się z wyszukiwarką umożliwiającą znalezienie interesującej książki. Do systemu czytelnia regularnie dodawane są nowe publikacje. Czytelnia online nie zajmuje się sprzedażą książek jedynie przeszukiwaniem ich w celu znalezienia interesującej książki. Jeśli użytkownik będzie chciał zakupić wybraną książkę, Czytelnia Internetowa udostępnia link do wydawnictwa. Jedyny taki system dostępny w Polsce podczas publikacji Czytelni!

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa wyszukiwarka chomikuj »

  Wyszukiwarki plików z chomikuj.pl są świetnymi, niepłatnymi alternatywami dla wymagającej opłaty wyszukiwarki plików udostępnionej przez chomikuj.pl jaką jest Chomik Site Explorer. Używając darmową wyszukiwarkę plików umieszczonych na chomikuj nie tracimy jakości uzyskiwanych rezultatów. Wynika to z tego, że wyszukiwarka chomikuj posiada całą i kompletną bazę materiałów udostępnionych na dyskach chomikuj, dzięki czemu rezultaty, które pokazywane są osobie wyszukującej są niezwykle trafne. Dodatkowo nasza darmowa wyszukiwarka chomikuj.pl daje inne ciekawe możliwości powiązane z stroną internetową chomikuj.pl

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wyszukiwarki

Wyszukiwarki - nowa strona:

Adres: