Księgarnia Podkategoria: Księgarnia

 • Tani ebook »

  Ebooki dotyczące samoszkolenia, autoprezentacji, zdobywaniu pracy i zarabianiu pieniędzy. Wybierz odpowiednią książkę dla siebie i rozwijaj się! Książki są tanie i jesteś w stanie znaleźć odpowiedni dla siebie. Czytaj to co lubisz - tani ebook dla każdego. Wiele tytułów i interesujących propozycji. Ale co jeszcze? Program partnerski! Przystąp do programu partnerskiego i zacznij również zarabiać ze sprzedaży książek. Ebook program partnerski.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariaty internetowe »

  Dużo ludzi ma takie zwyczaje, że kupioną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i w następnych latach do niej już nie wraca.Możemy zacząć sprzedawać samemu, ale może się to wiązać z koniecznością znalezienia kupców, a wielu ludzi nie ma na to po prostu czasu.Dlaczego zatem antykwariat to najlepsze miejsce na sprzedanie niepotrzebnych książek? Ich historia zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii powstały miejsca umożliwiające zakup literatury. Antykwariaty zaczęły pojawiać się we wszystkich większych miastach w Polsce. Prowadzili je ludzie, dla nich książki były pasją, i tę pasję było widać. Obecny od jakiegoś czasu internet ogromnie zmienił charakter naszej codzienności, odmienił również filozofię pracy antykwariatów.W połączeniu z pasją osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się w inny wymiar, świata poezji i literatury. Obecnie maleje liczba takich miejsc, stare wolno kończą działalność, a nowych nie otwiera się.Duży kawałek obrotu używanymi książkami przechwycił internet, w sieci powstało dużo antykwariatów. Część z nich funkcjonuje również tradycyjnie, wykorzystując internet jako dodatkowe źródło sprzedaży, a duża grupa istnieje jedynie w internecie. W tej chwili Antykwariaty w swojej ofercie, poza książkami, posiadają m.in nuty czy mapy

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia techniczna »

  Księgarnia techniczna, mamy w swoim zbiorze wolumeny zarówno osiągalne w sprzedaży wysyłkowej, jak i jak i na miejsciu. Oferujemy praktycznie wszelkie pozycje książkowe o problematyce technicznej, w niezwykle atraktycjnych cenach.Znaczna ilość naszej oferty znajduje się na miejscu, a więc zamówienia realizowane są efektywnie. Zachęcamy do zaznajomienia się z książkami i zakupienia czegoś dla bliskich.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Worki foliowe »

  Każdy człowiek wytwarza każdego dnia dużą ilość śmieci. Odpadki gromadzone są przeważnie w koszu. Z tej przyczyny, praktycznym rozwiązaniem są foliowe worki na śmieci. Wśród różnorodnych ofert, można wybrać takie, które sprawdzą się w naszym zakładzie. Stąd wybór pomiędzy różnymi wielkościami. kolor folii sugeruje, przeważnie, jakie odpadki można umieszczać w konkretnym worku. Worki niebieskie gromadzą umownie papier. Różna jest też wytrzymałość worków producent worków na śmieci. Te przeznaczone do ciężkich odpadów zrobione są z grubszej folii. Jest ona wytrzymała na przerwanie, pęknięcie a także wpływ różnych substancji chemicznych. Jest to folia LDPE. Jeśli segregujemy śmieci pochodzące z codziennego użytkowania, wystarczą nam worki na odpady wyprodukowane z folii HDPE. dobrym rozwiązaniem, jest stosowanie przez producentów tasiemki do związywania pełnych worków. Mogą to być też cztery wypustki, które związane razem, utrzymają wszystkie śmieci w torbie.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka książek z antykwariatu »

  Przez lata zbiory książek się powiększają, aż wreszcie podejmuje się decyzję o sprzedaży części księgozbioru. Najkorzystniejszym wyjściem w takiej sytuacji bywa zajrzenie do najbliższego antykwariatu i tam przekazanie swojego księgozbioru na sprzedaż. Dlaczego więc antykwariat internetowy to najlepsze miejsce na sprzedanie swojego księgozbioru? Historia ich sięga siedemnastego wieku, kiedy w Holandii powstały punkty umożliwiające sprzedaż starych książek. Antykwariaty były otwierane w każdym większym mieście w Polsce. Zarządzali nimi ludzie, dla nich książki były całym życiem, i to zamiłowanie było widać. Dawniej antykwariat kojarzony był z miejscem, gdzie na ladach, półkach i podłodze rozłożone były antyki, książki i inne tego typu przedmioty. Razem z pasją osób którzy nim kierowali wejście do antykwariatu było jak udanie się do innego świata, świata literatury i poezji. Dzisiaj coraz mniej jest miejsc tego typu, stare powoli kończą działalność, a nowych się nie otwiera.Duży kawałek obrotu używaną literaturą przechwycił internet, w sieci otworzyło się sporo antykwariatów. Niektóre funkcjonują także w tradycyjnej postaci, traktując internet jako dodatkowy kanał sprzedaży, a część funkcjonuje tylko w internecie.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dzienniki »

  W bogatych zbiorach księgarni internetowej Kumiko znajdują się pozycje zarówno dla osób, które interesuje literatura piękna, jak i najnowsze poradniki i czasopisma a także biografie. Sporo uwagi poświęcono również edukacji, stąd wśród dostępnych pozycji, znajdują się encyklopedie, słowniki, literatura obcojęzyczna. Urozmaicona oferta zawiera zarówno książki sensacyjne, historyczne, podróżnicze jak i te obejmujące nieco bardziej nietypowe zagadnienia np. książki fantasy, ezoteryka. Szeroki wybór produktów, i najwyższej jakości obsługa to jedne z najważniejszych zalet księgarni.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słowniki »

  Chciałbyś zakupić książkę, ale masz ograniczone fundusze? Zatem definitywnie musisz brać pod uwagę księgarnie sprzedające w Internecie. Dlaczego? Najzwyczajniej w świecie encyklopedie, książki naukowe albo lektury oraz podręczniki szkolne możesz bez żadnego kłopotu zakupić w Internecie o wiele taniej, aniżeli w tradycyjnej księgarni. Wystarczy po prostu zobaczyć, ile kosztuje przykładowo książka "Europa" Daviesa w tradycyjnej księgarni, a ile w internetowej księgarni. I oczywiście warto korzystać z porównywarek cen, w końcu w Internecie prowadzi działalność dużo księgarni, toteż niewątpliwie możemy odnaleźć słowniki do nauki języka portugalskiego czy interesującą powieść po bardzo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgarnia

Księgarnia - nowa strona:

Adres: