Święta i tradycje Podkategoria: Święta i tradycje

 • Znaki zodjaku »

  Strona antyHoroskop.pl podejmuje problem horoskopów oraz wróżbiarstwa. Skierowany jest do ludzi, którzy poszukują rozwiązań swoich kłopotów w znakach zodjaku, we wróżbach, w gwiazdach, w tarocie, w numerologii i tym podobnych. Przedmiot wróżbiarstwa jest wielce złożony tym samym przeznaczono tej problematyce mnóstwo miejsca, aby okazale przedstawić ryzyka wykorzystywania takich źródeł wsparcia. Witryna antyHoroskop.pl zdradza manipulacje jakim podlegają petenci wróżek, astrologów, numerologów i innych szarlatanów. Każdy czytelnik serwisu zidentyfikuje sztuczki przebadane nukowo, którym wyjątkowo bezproblemowo ulega człowiek. W serwisie efekty wielu studiów i badań naukowych, odpowiadających na pytania niewygodne dla astrologów.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia noworoczne »

  Na tej świątecznej witrynie zamieściłem wyjątkowe życzenia na święta. Bo to specyficzny czas, kiedy to popełniasz świąteczne życzenia chyba największej części ludzi, najdoskonalej się zabawiasz i masz cudowne samopoczucie. W związku tym pod warunkiem, że potrzebujesz złożyć znajomym super życzonka, to skorzystaj z naszej strony.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Muzeum Techniki i Rzemiosł Dawnych - Strona główna »

  Celem Muzeum jest zachowanie od zapomnienia i zniszczenia artefaktów związanych z rozwojem techniki i rzemiosł dawnych. Kluczową rolę Muzeum stanowi także działalność edukacyjna oraz naukowo-badawcza w tym zakresie.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Święta i tradycje

Święta i tradycje - nowa strona:

Adres: