Agencje modelek Podkategoria: Agencje modelek

 • Film szkoleniowy »

  Nasza firma świadczy usługi na polu produkcji telewizyjnej.
  Nasze podstawowe produkty to: filmy reklamowe, filmy instruktażowe, filmy szkoleniowe, produkcje teledysków oraz szereg innych form.
  Mamy możliwość przeprowadzić wasz projekt przez wszystkie etapy produkcji na opracowaniu scenariusza zaczynając, a na authoringu kończąc.
  Nasze studio podejmuje się realizacji zleceń na terenie całego kraju z szczególnym uwzględnieniem miast: Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Warszawa »

  Agencja hostess i modelek - Hot Models Warszawa. Kompleksowa organizacja pokazów mody i sesji zdjęciowych. Oferujemy: sesje zdjęciowe do reklam, teledysków, pokazy mody, showroomy, pokazy fryzjerskie. Ponadto profesjonalne hostessy Warszawa klasy Premium do organizacji targów, bankietów, konferencji, gal, imprez okolicznościowych i sportowych. Nasza agencja modelek to także reklamowe sesje zdjęciowe produktowe, plakaty reklamowe i inne akcje reklamowe. Proponujemy również wykonanie profesjonalnego makijażu i charakteryzacji do danej sesji. Naszym klientom możemy także zaoferować wynajem strojów lub szycie na zamówienie odzieży promocyjnej i reklamowej. Hot Models – to renomowana i uznana już w branży agencja modelek.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem fotomodelek »

  Dzisiaj chcę zaprezentować Wam witrynę firmy działającej na terenie Podbeskidzia. Firma Promocje Beskidy zajmuje się tworzeniem szeroko pojętych
  promocji. Mamy grupę osób gotowych i chętnych do pracy właśnie dla Was i do reklamowania Państwa firmy. Firma prowadzi także wynajem hostess, hostów, fotomodelek i fotomodeli, którzy czekają na Państwa telefon. Na portalu internetowym
  macie możliwość ujrzeć część naszej ekipy wraz z ich krótkim opisem umiejętności, oraz normalną galerią zdjęć. Osoby współpracujące z nami są wynajmowane zarówno do obsługi promocji jak również bankietów, wręczania nagród, imprez firmowych, do folderów reklamowych. Posiadamy własnych profesjonalnych fotografów, więc jeśli potrzeba Ci szczególnych zdjęć na folder, ulotkę skorzystaj z usługi wynajem fotomodelek i skontaktuj się z nami. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Casting »

  Moda Forte dysponuje długą, przeszło dwudziestoletnią historią, podczas której między innymi zdołaliśmy zawrzeć współpracę z Telewizją Polską pomagając w wielu produkcjach, bo było ich ponad trzysta. Na naszym koncie jest ponad czterysta pokazów mody w Polsce i na świecie. Posiadamy grupę ludzi pełnych zapału, charyzmy oraz profesjonalizmu, dlatego nie przez przypadek zostajemy wybierani do obsługi produkcji telewizyjnych, filmów dokumentalnych i filmów reklamowych, filmów korporacyjnych dla klientów znanych marek, sesji fotograficznych i pokazów mody.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje modelek

Agencje modelek - nowa strona:

Adres: