Marketing Podkategoria: Marketing

1 · 2 · następna strona »
 • Koszulki z nadrukiem »

  Ladora od wielu lat działa na rynku ogólnopolskim i lokalnym świadcząc profesjonalne usługi poligraficzne. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas gadżety reklamowe były oryginalne i precyzyjnie wykonane. Tworzymy efektywne kampanie reklamowe dla małych i dużych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz zachęcamy do kontaktu. Więcej pod linkiem- koszulki z nadrukiem.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Branding, Marketing, Tworzenie stron internetowych - UDX »

  Profesjonalne tworzenie identyfikacji graficznej, stron internetowych oraz profesjonalne usługi hostingowe a także sprzedaż domen oraz administracja serwisami internetowymi. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie pojazdów gdańsk »

  Reklama to jedno z głównych narzędzi dotarcia do klientów. Skutkuje to tym, że napędzany jest rynek drukarski, gdyż praktycznie wszystkie podmioty drukować muszą różnorakie gazetki i ulotki reklamowe. Oprócz gazetek sporą popularnością wśród firm poszczycić mogą się reklamy naklejane na powierzchnie pionowe, takie jak przykładowo plakaty. Chcemy by zdanie kasetony gdańsk kojarzyło się z nami. Możemy na na ich powierzchni przybliżyć swój produkt, czy wyeksponować swoją usługę.W związku z rozwojem reklamy, coraz więcej przedsiębiorców skłania się do eksperymentów, takich jak na przykład wyklejanie aut, które automatycznie stają się mobilną przestrzenią marketingową.Jest to niewątpliwie naprawdę nietypowy pomysł, który może spokojnie konkurować z reklamami na ścianach. Z resztą klasyczny druk wielkoformatowy najlepsze lata ma już chyba za sobą. Cały czas, dużym zainteresowaniem reklamodawców szczyci się także reklama świetlna. Tak zwane kasetony fenomenalnie zwracają uwagę, dzięki czemu możemy przykładowo wyróżnić siedzibę naszej firmy. Występują w wielu opcjach: podświetlane, jedno i dwustronne itd. Istnieje także ogromnie duża gama wymiarów owego nośnika reklamowego. Ostatnią grupą nośników reklamowych są nośniki przenośnie - roll upy. Ten wariant bardzo dobrze sprawdza się np. na różnego typu rynkach. Rozkładanie jest szalenie proste, a dla ułatwienia transportu, zazwyczaj dołącza się do niego pokrowiec.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama MMS »

  Strona zawiera bezpłatną bazę wiedzy na temat marketingu mobilnego, zastosowania SMS i MMS oraz ciekawe rozwiązań. Codzienna aktualizacja strony gwarantuje najszybszy dostęp do aktualności ze świata, ciekawych treści o SMS-ach, reklamach i kampaniach SMS i MMS, powiadomieniach SMS i loteriach SMS. Marketingowcy znajdą w serwisie wszystkie potrzebne informacje o marketingu mobilnym, od budowania treści marketingowych SMS-ów i MMS-ów i masowych wysyłek SMS i MMS, aż po analizy i raporty dotyczące skuteczności przeprowadzonych już kampanii SMS.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opony24.wordpress.com »

  Podczas jak letnie mają dwa surowe zadania - magazynować na irracjonalnym jednak wprawnie odprowadzać wodę, owe zadaniem zimowych egzystuje wgryzanie się w śnieg i o mule owe możliwe lód, oraz jak najważniejsze drażnienie na śliskim. Czy producenci owe motocyklowe, czy osobowe, dostawcze, czy 4x4, właśnie te podstawowe założenia będą najważniejsze, żeby był zakres http://opony24.wordpress.com/2012/12/11/czy-sa-najlepsze-opony-na-swiecie/. W zimie warunki wydają się trudniejsze, ale wcale owe nie znaczy, ze produkcja letnich opony egzystuje tańsza, coć nie znam, czy owe jakiekolwiek nasilenie. Z zimowych gram punkty continental contiwintercontact, dębica passio 2 to następca nietuzinkowo modnego kroju passio. Kiedy przedtem przyjdzie okres, izby przeistoczyć opony na letnie, nie przeciągajmy tego - http://dlako.byethost15.com/hankook-kleber-pirelli-popularne-w-polsce-opony/. Kiedy sprawuje się ciepło, zimówki zbytnio się zużywają. Najpopularniejszy w Polsce: http://omnia.aps.keed.pl/9790/httpopony24wordpresscom.asp Wymiar felg owe R14, R15 a R16. Dla innych sprawdzianów w uwaga mogą być tutaj, bo trzeba wiedzieć, kiedy wymienić opony na letnie. No chyba, że masz felgi aluminiowe.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masowa wysyłka SMS »

  Usługi jakie kieruje TideMobile do klientów, to wszechstronne narzędzia marketingu mobilnego, realizacje kampanii SMS, a także masowe wysyłki SMS i MMS. Oprogramowanie SMS Sender oraz SMS api, są przede wszystkim stosowane w biznesie, istnieje możliwość podłączenia tych usług do aplikacji takich jak ERP czy CRM. Mechanizm wysyłania hurtowych SMS-ów jest możliwy dzięki automatycznemu mechanizmowi powiązanemu z procesami firmy. Ten zautomatyzowany sposób oszczędza nakład pracy, a masowe SMS-y są wysyłane do grupy zainteresowanych w celu powiadomienia SMS-em. Dzięki tej usłudze, wysyłanie SMS-ów jest szybkie a marketing mobilny jest efektywny.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing lojalnościowy »

  System lojalnościowy Benefito może okazać się idealnym sposobem na pozyskanie nowych Klientów czy poprawę wizerunku firmy. Może być dostosowany do indywidualnych wymagań i potrzeb, na podstawie których formułowana i uzupełniana zostaje karta lojalnościowa, przyznawane są dodatkowe punkty lojalnościowe, które Klienci wymieniać mogą na nagrody. Takie możliwości stwarzają wykorzystane w systemie skuteczne narzędzia motywacyjne, system spersonifikowanej komunikacji, moduł statystyk, czy raportowania danych marketingowych. Więcej szczegółowych informacji na temat tworzenia programów lojalnościowych znajduje się na prezentowanej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rollposter »

  Działająca od kilkudziesięciu lat na całym świecie firma specjalizująca się w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej. Swoim odbiorcom firma proponuje własne techniki, będące rezultatem dążenia do udoskonalenia usług. Dzięki nieustannemu wzbogacaniu oferty firma może zapewnić szeroki wybór nośników jak przewoźne gabloty reklamowe do użycia w środku pomieszczeń i na zewnątrz. Jednym z bardziej nowoczesnych dowodów jest system scroll, pozwalający na automatyczne przewijanie plakatów. Z kolei tzw. digital signage bazuje na technologii LCD i LED. Wszelkie usługi cechuje niezawodna i jednocześnie ciekawa forma. Firma zapewnia nie tylko sprzedaż ale i dowóz oraz montaż danego egzemplarza. Firma obsługuje nie tylko klientów z kraju oraz z zagranicy.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masowa wysyłka sms »

  Już od dziesięciu lat wspomagamy pracę centrów telefonicznej obsługi konsumentów poprzez kreowanie dla nich rozbudowanych rozwiązań. Współdziałanie z największymi firmami call center w Polsce sprawiła, że nabyliśmy potrzebne doświadczenie, co z kolei ukoronowało stworzeniem nowoczesnego systemu służącego do realizacji masowych kampanii SMS oraz głosowych. Każda z tych kampanii zawiera znaczne spectrum scenariuszy akcji takich, jak informacyjne, reklamowe bądź windykacyjne. Dysponujemy przetestowanymi współpracownikami zajmującymi się technologią i dedykowanym zespołem. Mamy zgraną ekipę, dlatego zapewniamy wysoki poziom naszych usług.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn firmowy »

  Wyprodukowaliśmy kilkaset gazet dla przedsiębiorstw, przeszkoliliśmy prawie pięćset ludzi, oceniliśmy niemal tysiąc prac w Konkursie Biuletynów Firmowych, napisaliśmy trzysta tekstów związanych z custom publishing – to wszystko poświadcza naszą wszechstronną wiedzę. Nasi klienci mogą rozwijać się dzięki współdziałania z nami i czerpać wzorce z doświadczeń i rekomendacji naszej agencji custom publishing.
  Proponujemy przejrzyste zasady kooperacji, przygotowania i skosztorysowania projektu, zapisów w porozumieniu. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z klientami i miarodajną wymianę informacji.
  Podchwytujemy specyfikę klienta, jego oczekiwania i długofalowe potrzeby. Pragniemy odkryć, w jakim otoczeniu pracuje klient. Dbamy o obustronne zrozumienie i partnerskie – oparte na szacunku i uczciwości – nastawienie do wykonania projektu.
  Błyskawicznie reagujemy na potrzeby klienta – zarówno w kwestiach formalnych (projekt porozumienia, zasady kooperacji, skosztorysowania), jak i edytorskich (dostosowanie harmonogramu, zakres opieki merytorycznej, pomocnicze projekty wydawnicze).
  Naszą wiarygodność budujemy na otwartej komunikacji z klientami i fachowej opiece merytorycznej. Długookresowa współpraca z klientami i idące za nią zaufanie są optymalnym dowodem na naszą skuteczność i jakość działań. Zaufało nam już kilkaset organizacji w Polsce.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logo dla firmy »

  Jesteśmy firmą, która wykonuje projekty logotypów. Wszelakie projekty realizujemy dbając o wysoką jakość wykonania. Jesteśmy głównym dostawcą całościowych usług połączonych z wizerunkiem przedsiębiorstw na rynku. Wszystkie projekty przygotowujemy do druku. Nasze projekty logotypów zyskały uznanie naszych Nabywców. Zachęcamy do odwiedzenia strony www naszej agencji reklamy. Wykonana przez nas wizualizacje w prostych symbolach oddają profil firmy. Zobacz nasze portfolio. Nasze zdolności wykorzystujemy tworząc logotyp, identyfikację wizualną, wizytówki, foldery, papiery firmowe, teczki ofertowe, plakaty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarobek247 »

  Blog poświęcony zarabianiu w internecie. Opisuje sposoby i możliwości zarobienie pieniędzy w łatwy i

  przyjemny sposób. Wszystko robisz przez internet przy komputerze.
  Praca w domu dla wielu jest przyjemniejsza niż w firmie/biurze. Dodatkowo możliwość zarobienia sporych

  pieniędzy nie robiąc nic, albo śpiąc zachęca wielu ludzi do podjęcia działań w tym zakresie. Sprawdź

  koniecznie sam a przekonasz się jak łatwo zarabiać przy komputerze, nie inwestując poważnych

  pieniędzy.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminale - Platnicze| Doładowania, »

  Terminal jest idealnym rozwiązaniem dla małych sklepów i punktów sprzedaż - jedno urządzenie, wiele możliwości. Terminal to: Sprzedaż doładowań do telefonów pre paid wszystkich operatorów. Doładowania operatorów VoIP Możliwość przyjmowania płatności za rachunki - szybka realizacja transakcji Akceptacja kart płatniczych, Program Lojalnościowy dla Twoich klientów

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Film szkoleniowy »

  Nasza firma świadczy usługi na polu produkcji telewizyjnej.
  Nasze podstawowe produkty to: filmy reklamowe, filmy instruktażowe, filmy szkoleniowe, produkcje teledysków oraz szereg innych form.
  Mamy możliwość przeprowadzić wasz projekt przez wszystkie etapy produkcji na opracowaniu scenariusza zaczynając, a na authoringu kończąc.
  Nasze studio podejmuje się realizacji zleceń na terenie całego kraju z szczególnym uwzględnieniem miast: Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia haftu komputerowego BORDADO »

  W naszej pracowni świadczymy usługi w zakresie haftu komputerowego stawiając na jakość, trwałość, estetykę i elegancję produktu. Naszymi klientami są firmy, zrzeszenia, koła oraz kluby, dla których haft jest alternatywną formą promocji marki i nośnikiem reklamy na:Koszulkach, czapkach, polarach, strojach ludowych, odzieży roboczej, dywanikach i pokrowcach samochodowych.Posiadamy również ofertę dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na prezent.Proponujemy ozdabianie: ręczników, pościeli, odzieży itp.Wykonujemy haft na materiałach własnych i powierzonych (tekstylia, tkaniny, dzianiny, skóra).Posiadamy katalog wzorów własnych, ale zrealizujemy także każdy projekt według pomysłu klienta.Wykonujemy skomplikowane, wielokolorowe wzory o powierzchni do 50 cm x 30 cm. Na czapeczkach maksymalna powierzchnia haftu ograniczona jest do 5,5 cm x 35cm.W naszej pracowni używamy sprawdzonych materiałów renomowanych firm.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medale odlewane »

  Witamy gorąco na naszej stronie internetowej. Producent medali poleca najlepsze medale odlewane. Medale okolicznościowe to prestiżowy produkt, który można wykorzystać podczas uroczystości sportowych, jak i również różnego rodzaju rocznic. Nasze medale odlewane są doskonałej jakości, a to co nas wyróżnia to naprawdę niska cena. Proponujemy więc Państwu tanie medale. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Białystok »

  Ja oraz mój starannie dobrany przeze mnie zespół ekspertów mamy do zaoferowania dla Państwa szeroką gamę usług informatycznych. Wśród nich znajduje się projektowanie stron internetowych oraz tworzenie stron internetowych www, a także sklepów internetowych. Każdy nasz projekt cechuje spełnienie wszystkich oczekiwań naszych klientów, najwyższa jakość pracy i nowoczesny design projektów. Na liście głównych usług znajduje się także pozycjonowanie stron internetowych. Naszą pracę cechuje tutaj elastyczność, indywidualne podejście do klienta oraz maksymalna efektywność, dzięki rozważnemu dobraniu technologii.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobra Agencja Interaktywna »

  Powiedz nam czego oczekujesz, a resztą się zajmiemy - Ty śpij spokojnie. Postanowiliśmy dla wszystkich klientów prowadzić bezpłatne konsulting w zakresie reklamy internetowej. Bez dwóch zdań każdy biznesmen ma możliwość Sprawdzenia naszych kompetencji oraz sprawdzenia co potrafi firma E-traffic.

  Nieważne czy to Pozycjonowanie Stron www czy też inna forma internetowej reklamy -
  Jeśli masz wątpliwości - przekonaj się sam na własnej skórze jak pracujemy oraz co potrafimy osiągać.

  W przyszłości samemu zdecyduj czy marketing internetowy spełnia Twoje wszystkie oczekiwania. Ciepło Zapraszamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Litery reklamowe »

  Jak wiecie już od dawna reklama jest najważniejszą częścią handlu. Bez tego nie mamy nawet co marzyć o tym aby zaistnieć w żadnym biznesie. W zasadzie wszyscy którzy mają na swym koncie jakiś sukces zawdzięczają to dobrej promocji. Również i Ty nie musisz być gorszy. Masz szanse zarobić duże pieniądze jednak jeśli ludzie nie dowiedzą się o Twej działalności szanse zmarnieją. My tworzymy litery reklamowe dzięki którym wielu się dowie co robisz . Nie trać więc czasu i czym prędzej zajrzyj na nasz serwis. To jest właśnie Twoja okazja na prawdziwy rozwój! Nie zmarnuj tego.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna »

  Jesteśmy partnerem platformy barteru wielostronnego Barter System sp. z o.o. Użytkownicy platformy respektują płatność barterową za zakupione usługi. Każdy z partnerów może sprzedać swoje usługi i w dowolnym terminie wykorzystać zgromadzone środki na zakup dowolnej usługi oferowanej przez jedną z firm systemu. Agencja Reklamowa i lokalny operator POKA POKA, ClickCommunity oraz SEO-friendly na Warszawę i województwo mazowieckie. Mediapunto sp. z o.o. jest licencjonowanym operatorem naszych usług od 2010 roku.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: