SEO PR

FanFar Studio PR to uznany partner w dziedzinie promocji firm w serwisach społecznościowych. Wizerunek w Internecie czyli nasi eksperci to znawcy teorii i praktyki promocji w sieci. Oferta firmy to: kształtowanie wizerunku marki w sieci, szeroko rozumiany SEO PR. W ramach SEO PR przygotowujemy kampanie promocyjne w wyszukiwarkach, SEO copywriting oraz korygujemy teksty na stronie pod kątem SEO. Realizujemy kampanie promocyjne dostosowane do profilu działalności klienta, jego potrzeb oraz możliwości finansowych. Każda nasza kampania promocyjna w wyszukiwarce lub w mediach społecznościowych (Facebook, Nasza Klasa) projektowana jest zgodnie z wytycznymi ogólnej strategii marketingowej firmy. W zakresie marketingu w mediach społecznościowych obsługujemy zarówno małe rodzinne firmy, jak i duże korporacje.

Szczegóły strony www.fanfar.pl:

Podlinkuj stronę www.fanfar.pl:

SEO PR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Reklama w Facebook »

  Stały kontakt z klientem - fanem Państwa marki czy firmy. Przede wszystkim dzięki profilowi firmowemu w mediach społecznościowych macie Państwo możliwość budowy stałych i stabilnych relacji z klientami. Dziś klient jest coraz bardziej świadomy i ma świadomość, że dana usługa czy produkt mogą być tu i teraz! Wielu z nas ma także potrzeby identyfikacji z daną marką czy produktem, a właśnie dzięki social media Państwa firma ma możliwość spełnienia wszystkich potrzeb klienta.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Film szkoleniowy »

  Nasza firma świadczy usługi na polu produkcji telewizyjnej.
  Nasze podstawowe produkty to: filmy reklamowe, filmy instruktażowe, filmy szkoleniowe, produkcje teledysków oraz szereg innych form.
  Mamy możliwość przeprowadzić wasz projekt przez wszystkie etapy produkcji na opracowaniu scenariusza zaczynając, a na authoringu kończąc.
  Nasze studio podejmuje się realizacji zleceń na terenie całego kraju z szczególnym uwzględnieniem miast: Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie witryn internetowych Kraków »

  Gdy interesuje Cie pozycjonowanie witryn internetowych, Kraków jest miastem, które cechuje się niesłychanie mocną konkurencją w tej branży. Aktualnie niejedna instytucja, jakiej fundamentalnym sposobem pozyskiwania klientów zostaje Sieć, musi szlifować swoją pozycję w Google. Rekomendujemy polecić takie zadanie firmie, która serwuje pozycjonowanie witryn internetowych - SeoEffect. Respektujemy Państwa finanse, zatem rozliczamy się wyłącznie od osiągniętych pozycji. Nie musisz nas wynagradzać z góry za wykonywane przez nas operacje jednak wówczas, kiedy spostrzeżemy u Ciebie praktyczny wzrost pozycji. Nieważne jaka jest Państwa branża, pozycjonowanie witryn jest dostępne dla wszystkich, kto pragnie być dostrzeżonym w Internecie. Więcej detali i dane do kontaktu zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Benhauer »

  Reklama to inaczej handel aktywny wychodzący naprzeciw petenta, starający się ocenić jego zapotrzebowania i go uprzytomnić co do ich. Najistotniejszym substratem jest użytkownik i jego wymagania. Poprzez przedsięwzięcia marketingowe możemy pozyskiwać dziewiczych klientów i wzmagać ich popyt na towary. Jesteśmy w stanie wyszukać, rozpalić i w końcu nasycić potrzeby podmiotów gospodarczych. Marketing jesteśmy w stanie podzielić na kilka a nawet kilkanaście wariantów takich jak na przykład: marketing polityczny, sportowy, a także internetowy. Każdy wie że jeżeli nie ma nas w internecie to nie trwamy na rynku. Niezmiernie znaczącym w bieżących czasach jest posiadanie strony internetowej własnej firmy. Jeśli dany podmiot gospodarczy uczestniczy w tej elektronicznej grze która jest toczona w świecie wirtualnym, z całą pewnością jest w wyższym stopniu widoczny na rynku. Działania tego typu są w stanie zapewnić tylko profesjonaliści i fachmani z tej dziedziny. Wymagany jest tutaj gigantyczny profesjonalizm. Wzorem jednostki specjalizującej się w prowadzeniu przedsięwzięć marketingowych w internecie jest firma Benhauer. Polska firma Benhauer jest potentatem na krajowym rynku w tworzeniu systemów informatycznych do marketingu, a także rozwiązań automatyzujących marketing. Benhauer przygotowuje systemy informatyczne dla ponad 4000 klientów. Pośród za interesowanych idzie dojrzeć takich potentatów jak Allegro czy Philips. Firma Benhauer to zgrana drużyna profesjonalistów z solidnym bagażem doświadczeń z dziedziny IT oraz uniwersalnej branży internetowej.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Internet to olbrzymia przestrzeń wirtualna, która dynamicznie się rozwija, generując nowe stanowiska pracy, nowe zawody. Strony internetowe, sklepy, ogrom sposobów do wykorzystywania. Poznawanie technik, jakie niesie sieć internetowa to nieustanna praca i stały rozwój. Wymaga to nieustannego podnoszenia kwalifikacji, uczenia się, poznawania. Miejscem do uczenia się i dzielenia się doświadczeniem na zagadnienia związane z projektowaniem stron internetowych, ich optymalizacją jest serwis internetowy „Tworzenie stron internetowych”.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Real Time Bidding »

  Kampania RTB jako skuteczna forma reklamy w Internecie. Zdobądź nowych klientów dzięki nowoczesnej technologii real-time bidding. Dzięki RTB Twoje reklamy pojawią się na dopasowanych tematycznie stronach, co z pewnością zachęci internautów do ich kliknięcia. Potencjał RTB widać również w retargetingu, czyli wyświetlaniu użytkownikom podobnych reklam do tych, które już kiedyś kliknęli. Daje się im w ten sposób ponowną szansę na zakup produktu. Remarketing to możliwość zakupu, którego nie podjęto wcześniej. Warto przypomnieć o swojej ofercie internautom.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logo dla firmy »

  Jesteśmy firmą, która wykonuje projekty logotypów. Wszelakie projekty realizujemy dbając o wysoką jakość wykonania. Jesteśmy głównym dostawcą całościowych usług połączonych z wizerunkiem przedsiębiorstw na rynku. Wszystkie projekty przygotowujemy do druku. Nasze projekty logotypów zyskały uznanie naszych Nabywców. Zachęcamy do odwiedzenia strony www naszej agencji reklamy. Wykonana przez nas wizualizacje w prostych symbolach oddają profil firmy. Zobacz nasze portfolio. Nasze zdolności wykorzystujemy tworząc logotyp, identyfikację wizualną, wizytówki, foldery, papiery firmowe, teczki ofertowe, plakaty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Tarnów »

  Pozycjonowanie stron internetowych profesjonalnie, szybko i bezpiecznie. Nasza firma uzyskała duże doświadczenie w obszarze pozycjonowania co umożliwia nam utrzymać wysoką jakość usług. Osiągamy wysokie pozycje dla przeróżnych branży od zdrowia poprzez budownictwo, aż po informatykę. Umowa jaką oferujemy zezwala na zrezygnowanie z pozycjonowania, bez płacenia kar. Klient płaci tylko za efekty, gdy strona pojawi się na odpowiednich pozycjach. W ofercie posiadamy dodatkowo możliwość darmowej wyceny.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyczne dodawanie do katalogów »

  Dzień dobry, chcielibyśmy zaprosić Cię do odwiedzin nowego katalogu stron Get On Tree. Czemu do nas? Argumentów jest dużo, oto najbardziej znaczące: Po pierwsze oferujemy katalogowanie stron w całej grupie getontree.pl (tzw. multikody), a to łącznie równo dwudziestka moderowanych katalogów. Dzięki wspomnianej usłudze katalogowanie już nie będzie zabierać tyle czasu i energii! Co więcej, dodawanie stron jest w Get On Tree najzwyczajniej bezpłatne - zero haczyków, zamieszczanie na swojej witrynie linka zwrotnego nie jest wymagane, nie ma również wymogu wysokiego PR stron. Coś jeszcze? Normalne zalety: estetyczna, unikalna wizualna strona katalogu, dokładnie moderowane komentarze i mapki dodawane do wpisów. A więc zapraszamy - Załoga katalogu Get On Tree

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Toruń »

  Jeśteśmy certyfikowaną przez Google agencją marketingową, co znaczy, że posiadamy bogate doświadczenie jeśli chodzi o optymalizację kampanii adwords. Zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych, kampaniami na Facebooku, pozycjonowanie toruń czy projektowaniem stron internetowych. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »