BHP Poznań

BKSDiDK "Bez wypadku" oferuje szkolenia i doradztwo, oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz wdrażania systemu HACCP.Szkolenia realizowane przez Nas to wyśmienita lokata w bezpieczeńswo pracowników firmy.Uczenie BHP i kurs spawania w Poznaniu oraz na terenie całej Wielkopolski.Oferujemy również konsulting i zakładanie specyfikacji w zakresie BHP, ISO w oparciu o charakter działalności klienta. Osobiście zaplanujemy plan i zasięg przedmiotów kurs BHP, kursy spawania a także kurs na wózek widłowy.W naszym ośrodku szkoleniowym możesz ukończyć szkolenia ppoż, kurs pierwszej pomocy, kurs spawania, szkolenia BHP.

Szczegóły strony www.bezwypadku.neostrada.pl:

Podlinkuj stronę www.bezwypadku.neostrada.pl:

BHP Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Coaching »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji na szkolenia dentystyczne. Szkolenia dentystyczne, jakie są w naszej stałej ofercie są przeznaczone dla stomatologów, jacy pragną czynić własny fach nie wyłącznie dokładnie ze sztuka medyczną, lecz i obowiązującymi regułami dotyczącymi dobrego prowadzenia i gromadzenia dokumentacji medycznej. Jak niezwykle fundamentalne jest prowadzenie takie dokumentacji i jak ją porządnie prowadzić dowiecie się Państwo na naszych szkoleniach.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Wrocław »

  Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty z bibuły »

  Jak zrobić kwiaty z bibuły? Sprawdź kurs krok po kroku, dzięki któremu nauczysz się wykonywać kwiaty z bibuły. Zobacz wzory kwiatów z bibuły i stwórz własne kompozycje! Sprawdź jak zrobić róże i inne kwiaty z bibuły. Bukiety kwiatów z bibuły mogą stać się elementem dekoracji na różnych wydarzeniach. Zobacz, jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły. Sprawdź bibułkarstwo krok po kroku! W serwisach KEPO.PL™ znajdziesz także jak zrobić wianki oraz odlewy gipsowe krok po kroku i wiele więcej! Książka sekret też jest w KEPO.PL™, sprawdź teraz!

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Impala. Portal przetargowy i ogłoszeń biznesowych »

  Impala. Portal przetargowy i ogłoszeń biznesowych posiada największą bazę przetargów w Polsce. Wyszukiwarka oparta jest o kody CPV – powszechnie używane narzędzie w opisywaniu ofert przetargowych. Przetargi krajowe to największa grupa oferowanych zleceń. Cała pula szacowana jest średnio na 12 mld złotych rocznie. Portal Impala oferuje współpracę z firmami a nowe zlecenia przesyła na ich konta e-mail każdego dnia. Wprowadziliśmy także nowy moduł darmowych ogłoszeń. Dodaj ogłoszenie biznesowe bezpłatnie poprzez specjalny formularz, sam określisz jak długo to ogłoszenie ma być dostępne. Umożliwiamy przetestowanie naszej usługi 14 dni za darmo. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs barmański »

  Kraków to miasto tętniące życiem zarówno w ciągu dnia jak i nocą. Liczne kawiarnie, bary, restauracje oraz kluby przyciągają mieszkańców i turystów każdego dnia. Branża gastronomiczna prężnie się rozwija, a co za tym idzie pojawiają się nowe miejsca pracy. Do zawodu barmana, kelnera czy sommeliera świetnie przygotuje Krakowska Szkoła Restauratorów. Profesjonalna kadra i praktyczne kursy oraz warsztaty, to właśnie to, czym pochwalić się może szkoła.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Angielskiego »

  Kompetentne kursy języka angielskiego - odwiedź ofertę profesjonalnej szkoły językowej w Krakowie. Prowadzimy lekcje dla: firm, rzeczoznawców, budowlańców. Szybkie wyniki nauczania, poznaj język bez zbędnych komplikacji - szkolimy powierzając faktyczną wiedzę. Odszukaj swoje predyspozycje językowe.Nieważne do czego potrzebujesz języka - nauczymy Cię do biegłego mówienia i pisania. Zobacz natychmiast ofertę szkoleń językowych.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo dobry kurs sep »

  ALFA to Centrum Szkoleniowe, które proponuje rozmaite kursy w siedzibie kontrahenta. W ofercie jednostki znajdziemy szkolenia elektryczne, BHP, przeciwpożarowe, kurs na wózki widłowe. Lekcje są prowadzone przez fachowców i wspomagane ekspozycjami video. Zakład proponuje szkolenia nie tylko dla pracowników ale też dla chlebodawców. Dodatkowo ośrodek świadczy wszechstronną obsługę BHP. Wieloletnie doświadczenie załogi oraz dostępne materiały gwarantują wysoki poziom usług i zaspokojenie odbiorców.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Tylko osoby, które chcą się rozwijać, mają możliwość odnieść sukces na tle zawodowym. Różnorakiego rodzaju szkolenia realizowane przez spółkę IPP - Szkolenia Poznań, mają sposobność tego typu osobom bardzo dobrze w tym pomóc. Szeroki obszar szkoleń, który zawiera m.in. szkolenia przywództwo czy szkolenia farmaceutyczne powoduje, iż każdy wyszuka tam szkolenia idealne dla siebie. Szkolenia przez IPP urządzane dotyczą zarazem kwalifikacji osobistych, jak szkolenia "obsługa klienta", jak i doradztwa w zagadnień merytorycznych, w stylu pisanie wniosków unijnych. Więcej informacji udostępnione tutaj.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy: kat. A. »

  Myślisz nad zrobieniem prawa jazdy?
  CARGO Kraków posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym tranportem. Proponujemy także warsztaty dla instruktorów nauki jazdy pogłębiające kwalifikacje nauczycielom OSK.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe, autoprezentacja, coaching Białystok »

  Oferuję kompleksowy wybór profesjonalnych szkoleń, których celem jest sukcesywne podnoszenie kompetencji biznesowych oraz miękkich. Stawiam na rozwój osobisty, coaching, prowadzę szkolenia sprzedażowe, negocjacjecoaching- zarówno przygotowuje szkolenia dla grup zamkniętych, firm, jak i prowadzę te otwarte. Dzięki oferowanym szkoleniom możesz zdobyć kompetencje niezbędne do skutecznej i efektywnej sprzedaży. Szkolenia indywidualne, szkolenia Vip 3 osoby, spotkania grupowe 6-12 osób. Zapraszam do zapoznania się z moją pełną ofertą.rozwój osobisty

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »