Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Rozwód jest skrajnie ciężkim i stresującym czasem w życiu. Warto posiadać w tych chwilach pomoc znanego prawnika. W Krakowie profesjonalne usługi oferuje adwokat Sylwia Bartoszuk - to osoba doświadczona podchodząca do spraw swoich klientów z dużym zaangażowaniem.Z świadczonych przez tego adwokata zasięgnąć pomocy mogą też osoby prowadzące własną działalność. Realizuje pomoc w różnych sprawach gospodarczych, na przykład fuzji przedsiębiorstw, przekształcenia spółek lub ochrony właścicieli firm przed niekorzystnymi decyzjami. Pełne porady prawne z wielu zakresów prawa dostępne w siedzibie Pani Adwokat na Alei Pokoju 1A, Kraków.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jasło »

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.Kancelaria zapewnia profesjonalna obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, również przed urzędami i instytucjami publicznymi na terenie całego kraju. Prawnik Jasło.W ramach usług prawniczych adwokat Jasło zajmuje się także prowadzeniem negocjacji przedsądowych a także windykacją wierzytelności. Kancelaria Adwokacka Jasło współpracuje z kancelariami partnerskimi zapewniając w ten sposób możliwość reprezentowania Klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoffman »

  Kancelaria z Warszawy Hoffman i Wspólnicy oferuje usługi prawne na rzecz wszystkich klientów polskich i z zagranicy. Wszystkie nasze usługi są świadczone między innymi w językach polskim i niemieckim, dlatego właśnie możemy dopasować się do każdego z naszych klientów. Od lat nasze niezmienne zasady to przede wszystkim dobra jakość wszystkich naszych usług, najlepsze rozwiązania każdego z problemów naszego klienta, nie ograniczające się tylko i wyłącznie na odpowiedzi na postawione przez klienta pytania.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Raz na jakiś czas w naszym otoczeniu zdarzają się takie sytuacje, że jesteśmy zmuszeni poszukać dobrej rady adwokata. Gdy to się zdarzy przemierzamy portale internetowe i codzienne czasopisma w poszukiwaniu odpowiedniej osoby lub potrzebnych nam porad prawnych. Jeśli szukacie Państwo usług adwokata na terenie Poznania i jego pobliskich miasteczek to zapraszam na nasza stronę. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo udzielamy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności trudnimy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii adresowana jest tak dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Jeśli interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci sfinalizować dręczące Cię problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to idealnie trafiłeś. Pozostałe usługi jakie oferujemy to sporządzanie różnego rodzaju pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: gdy poszukujesz adwokata z Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Net stanowi ogromne źródło wiadomości. W Internecie naturalnym jest to, że co kilka chwil pojawiają się nowe informacje. Część z nich jest elementem istniejących stron internetowych. Część zaś, to nowiutkie pomysły wstępujące dopiero do sieci.Jedną z takich nieznanych stron internetowych jest strona AdwokatGdansk.pl, którą przedstawiła Kancelaria Adwokacka Gdańsk zarządzana przez Adwokat Gdańsk - Beatę Nowakowską, której biuro prawne mieści się w dogodnym miejscu, przy ulicy gen. Hallera w Gdańsku.Nowatorska forma serwisu internetowego wykonana została z myślą o użytkownikach tabletów i smartfonów. Nieskomplikowana nawigacja palcami umożliwia łatwe i sprawne korzystanie z porad prawnika w biegu, w trakcie naturalnych czynnościach dnia codziennego, w domu, czy pracy.Polecam stronę www wszystkim użytkownikom nowoczesnych instrumentów elektronicznych. Z pewnością strona ta spodoba się nadzwyczaj.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria adwokacka Kraków kierowana poprzez Annę Winkszno-Bartnik wykonuje usługi w obrębie poradnictwa ustawowego tudzież usług sądowych ze szczególnym uciskiem na przeprowadzanie spraw prawniczych. Adwokat Anna Winkszno-Bartnik specjalizuje się w przeprowadzaniu rozpraw cywilnych, praw spadkowych i dodatkowo obszernie rozumianym prawem rodzinnym między innymi problemami takimi jak rozwody Kraków. Ważnym okręgiem którym absorbuje się ów adwokat Kraków prawo karne: obrona, obwinienie tudzież pełnomocnictwo. Na stronie kancelarii znajduje się obszerny spis usług - włącznie z danymi o uprawnieniach oraz obowiązkach dotyczących osoby obwinionej ewentualnie pokrzywdzonej. Kancelaria adwokacka znajduje się tuż przy ulicy Ariańskiej 8 w Krakowie.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa »

  Kancelaria prawna Warszawa to gwarancja profesjonalnej obsługi prawnej. Oferujemy porady prawne dla osób indywidualnych oraz obsługę prawną dla przedsiębiorstw. Zakres usług kancelarii prawniczej Sławomir Mistewicz to sprawy lokalowe, sprawy majątkowe, sprawy rozwodowe oraz sprawy spadkowe. Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując odpowiednie rozwiązania prawne. Nasza kancelaria prawna Warszawa to gwarancja profesjonalnej obsługi prawnej.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznań kancelaria adwokacka »

  Propozycję rozwiązania problemów prawniczych, oferuje uczciwa kancelaria prawnicza w Poznaniu. Na pewno prawnik z Poznania jest w stanie pomóc w sprawach dotyczących spadku lub podziału majątku. Adwokat wszystkie kwestie rozwiązuje w sposób rzetelny. Swoje doświadczenie zyskał pracując jako asystent sędziego. W obecnym czasie prowadzi własną kancelarię adwokacką. Wysokość wynagrodzenia, które prawnik otrzymuje jest zależna od rodzaju sprawy i jej charakteru. Prawnik, zanim przyjmie konkretną sprawę, pod każdym względem ją analizuje i ocenia jakie są szanse na jej wygraną. Swoje usługi świadczy z zakresu prawa cywilnego dotyczące m. in. spraw o świadczenia z umów, spraw o odszkodowania, spraw o podział majątku adwokat Poznań, prawa rodzinnego i opiekuńczego, dotyczące m. in. spraw o alimenty, spraw o rozwód i separację, prawa spadkowego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Adwokat udziela porad prawnych oraz asystuje w negocjacjach i zawieraniu umów. Zajmuje się również sporządzaniem pism procesowych.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria bezzaliczkowo prowadzi szereg postępowań sądowych zmierzających do wyegzekwowania wierzytelności. Pomoc prawna przy dochodzeniu roszczeń jest bezpłatna. Podobnie wszelkie sprawy dotyczące roszczeń odszkodowawczych przeciwko ubezpieczycielom prowadzone są bezzaliczkowo. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową tej kancelarii prawnej w Katowicach i prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Adwokat Ewą Draga-Buchta.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka w Gdańsku prowadzi rzetelną obsługę prawną osób fizycznych. Wykonujemy kompleksowe i solidne usługi prawne w pełnym zakresie. Kancelaria występuje jako pełnomocnik w sprawach cywilnych, obrońca w sprawach karnych i o wykroczenia. Celem Kancelarii jest rzetelna ochrona prawna w sądzie i przy załatwianiu spraw, zawieraniuumów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Dla firm oferujemy również kompleksową opiekę i obsługę prawną - nie tylko w zakresie umów ale również windykacji, prowadzeniu spraw sądowych i wszelkich usług związanych z prawnymi aspektami działalności firmy w Polsce i za granicą. Nasze usługi świadczymy firmom z Gdańska i okolic.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Każdego tygodnia setki osób odczuwa potrzebę na pomoc kancelarii adwokata. Nieraz zdarza się tak, że Ci ludzie nie posiadają keshu na zapłacenie kancelarii adwokackiej. W tego typu wypadkach tak istotna jest interwencja adwokatów z tak zwanego urzędu. Mecenasi Ci są w takich sprawach wypłacani przez Polskę.

  Chcąc jednak powrócić do topicku warto wykrzyczeć to, że prawie każdy człowiek w żadnym wypadku niespodziewa się tego, że w niedługim czasie potrzebować wskazówki porady prawne kraków

  Kancelaria została utworzona z myślą o udostępnieniu asysty legislacyjnej szerokiej grupie osób. Usługi oferowane są przez zorientowanych aplikantów radcowskich oraz notarialnych.
  Kancelaria notarialna oferuje wysokiej jakości usługi prawnicze za przystępną cenę.

  Proponujemy całościową obsługę prawniczą przedsiębiorstw,jak również doraźną pomoc osobom fizycznym. Korzystamy także z pomocy okazjonalnej radcy prawnego.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą popozycją ofertową pod frazą: adwokat kraków

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Hałabiś »

  Kancelaria ta, znajdująca się w Rzeszowie udziela pomocy prawnej firmom oraz osobom prywatnym. Kancelarię znajdziesz na ulicy Zamkowej. Dzięki naszej pomocy mają Państwo szansę uzyskania fachowej pomocy prawnej. Udzielamy także porad przez internet. W każdej chwili mogą otrzymać Państwo poradę prawną poprzez skorzystanie z tego serwisu on-line, dzięki któremu po czasie 24 godzin momentu przesłania pytania zostanie odesłany mail zwrotny określający wielkość wynagrodzenia za udzielenie danej porady prawnej i po zrobieniu opłaty zostanie natychmiast udzielona żądana pomoc.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KancelarieRP dokumenty prawne »

  Serwis „Kancelarie RP” jest bardzo dobrym narzędziem do tworzenia najważniejszych dokumentów występujących w relacjach gospodarczych. Opisy dokumentów oraz podpowiedzi w przystępny i fachowy sposób wyjaśniają cel i możliwości stosowania wielu zapisów umownych. Dzięki temu mamy pewność, że dokument zabezpiecza nasz interes właśnie tak, jak chcemy. Obsługa jest zrozumiała i intuicyjna. Na KancelarieRP znajdziesz bazę informacji prawniczej na najczęściej zadawane pytania . Rozbudowany pakiet i generator umów, aneksów i innych dokumentów prawnych. KancelarieRP to nowa jakość w usługach prawniczych. Witryna KancelarieRP posiada generator dokumentów dzięki czemu można w krótkim czasie przygotować potrzebną umowę. KancelarieRP to portal zrobiony dla nowoczesnych przedsiębiorców, chcących szybkiego rozwiązania problemów prawnych.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: