Blogi Podkategoria: Blogi

 • Blog Rzeczoznawcy »

  Posiadamy znaczną wiedzę z systemów obliczeniowych M21, Audapad Plus, Audatex, Audapad, Eurotax, Info-Ekspert, Cennik Rzemiślniczy, Audashare i tym podobnie. Zdaliśmy dużo szkoleń również wykonanaliśmy dziesiątki tysięcy obliczeń. Przez paręnaście lat kolejno egzekwowaliśmy całą likwidację szkód dla Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. oraz Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. zacząwszy od chwili odbierania kompletnej specyfikacji roszczeniowej, poprzez przeprowadzanie oględzin z robieniem całkowitych ekspertyz technicznych oraz realizowaniem do nich kosztorysów a skończywszy na korespondencji z urzędami i sporządzaniem decyzji ściśle z OWU albo stosownie z K.C..

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PEFRON »

  Nasza firma zajmuje się doradztwem w dziedzinie rozwiązań dla redukcji kosztów PFRON przez zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Nasze usługi kierujemy do wszystkich firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw. Realizowane przez moją firmę zadania przynoszą  naszym nabywcom duże dochody gotówki majątkowe i równocześnie wspomagają niepełnosprawnych na rynku pracy.Proponujemy Państwu dwa modele współpracy:Jednym z rozwiązań jest nasza poradę w organizacji stanowisk zatrudnienia dla pracowników niepełnosprawnych w samym zakładzie pracy. Oprócz tego, dla największych spółek organizujemy grupy pracowników wraz z osobą nadzorującą ich pracę. Dzięki takim działaniom firma redukuje koszty PFRON i otrzymuje dofinansowanie do każdego zatrudnionego pracownika

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Love my dress | Blog o sukniach ślubnych »

  Lovemydress.pl to pierwszy w Polsce shoppingowy blog poświęcony sukniom ślubnym, sukienkom dla druhen i świadkowych oraz mam państwa młodych. Podpowiadamy, gdzie i za ile kupić wymarzoną suknię ślubną oraz jak dobrać do niej dodatki: biżuterię, bukiet, buty, fryzurę i makijaż. Promujemy polskich projektantów i inspirujemy zachodnimi pomysłami. Przepiękne zdjęcia ułatwią wybór tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik dla każdego »

  Fascynuje cię czytanie nowych historii? Dręczą cię różne pytania?
  Odwiedź stronę Ulki Bzdurki! Są tam życiowe rady, ciekawe historie, zabawne anegdoty oraz pasjonujące refleksje. Poczytasz o praktycznych rzeczach i na bank będziesz niecierpliwie czekać na nowe wpisy. Ulka traktuje rzeczywistość z przymrużeniem oka i dowcipem. Prezentuje, co robić, ażeby podejmowanie decyzji było lekkie i miłe. Wejdź i przekonaj się na własnej skórze, że należy traktować życie z uśmiechem!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny »

  Maciej Służenko to dużej klasy fotograf weselny fotografujący w większej części kraju, pomimo zamieszkania w Głogowie w woj. dolnośląskim. Wpierw fotografował fashion, wydarzenia sportowe, zdarzenia kulturalne, współpracował z ogólnopolska gazetą. Jest wychowankiem Wyższej Szkoły Fotograficznej, uczestnikiem kilku dobrych kursów fotograficznych. Pisze blog fotograficzny i stronę internetową. Pokazuje wiele zdjęć reportażowych sporządzonych w takich okolicznościach jak na przykład dolnośląski Zamek Pod Głogiem.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • W$p1erajmy hosp1cja »

  Turniej SEO wystartował w konkursie, w sieci 1 marca 2013. Wylicza na stworzeniu drobiazgowo progresywnej stronicy, jaka dzięki przedsięwzięciom w konkursie będzie się wymawiać jak najznaczniej w wyszukiwarce Google na główną frazę konkursu: w$p1erajmy hosp1cja. Starczy jedno którymi politykami, niedokumentne jakimi środkami - black hat, czy przede wszystkim white hat - nie ma owe dla organizatora żadnego przesłania. Rachuje się skuteczność, skóro owe właśnie ona mieszka w stanie wyszperać składane premii. Hospicjum Pokojowe - przynosi 1% podatku. Przy pobudki możemy pomoc skorzystają na tym hospicja dla opieki nad nieuleczalnie chorymi? Piłko, ze wymagają one podparciom ale kolumnie, nikogo chyba zachęcać nie trzeba. W hospicjum na opiekę mogą szacować człecze znajdujący się w rozrywkowej materii, kiedy śmierć staje się nuże często bliższa niż hospicjów. Liczy się tam w chorobie podkładom nieuleczalnie chorym, jacy nie mogą już gonić podpartemu niczym?

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na www »

  Blog poświęcony stanowi o tematyce zyskiwania na blogach lecz technologie opisane tutaj wolno wykorzystać dodatkowo na handlowych stronach www jak i stronach służbowych czy też wprawionych na oferowanie konkretnych usług online, dowiesz się w tym miejscu nie tylko jakie techniki najodpowiedniej stosować przy wyciąganiu pieniędzy ze własnych użytkowników lecz również w jaki rodzaj efektywnie zdobyć wartość odwiedzin przez pozycjonowanie, zdobywanie BL jak i reklama w social mediach takich jak facebook, nk.
  Na skutek dobrej dawce wiedzy dowiesz sie jak zarabiać w internecie, rozbudujesz własną wiedze w tematyce rynku, jak i dojrzysz praktyczne statystyki adsense prowadzonych na podstawie prywatnych obserwacji.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urlop Macierzyński »

  W życiu każdej kobiety przychodzi chwila, kiedy potrzebny jest urlop macierzyński. Na naszym blogu staramy się szczegółowo zaprezentować wszystko, co jest związane z tą tematyka, zaczynając od wniosku o urlop aż po przypisy z ustaw, które dokładnie tłumaczą przeróżne niejasności związane z pracą i urlopem macierzyńskim. Jeżeli interesujesz się tematyką urlopu ojcowskiego, urlopu wychowawczego czy urlopu wypoczynkowego, to odwiedź naszą witrynę. Znajdziesz w jednym z artykułów również gotowe wzory wniosków, które będziesz mógł wykorzystać. Mamy nadzieję, że odwiedzicie naszą stronę.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: