Porady prawne Podkategoria: Porady prawne

 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Rozwód jest skrajnie ciężkim i stresującym czasem w życiu. Warto posiadać w tych chwilach pomoc znanego prawnika. W Krakowie profesjonalne usługi oferuje adwokat Sylwia Bartoszuk - to osoba doświadczona podchodząca do spraw swoich klientów z dużym zaangażowaniem.Z świadczonych przez tego adwokata zasięgnąć pomocy mogą też osoby prowadzące własną działalność. Realizuje pomoc w różnych sprawach gospodarczych, na przykład fuzji przedsiębiorstw, przekształcenia spółek lub ochrony właścicieli firm przed niekorzystnymi decyzjami. Pełne porady prawne z wielu zakresów prawa dostępne w siedzibie Pani Adwokat na Alei Pokoju 1A, Kraków.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklamacja torebki odrzucona »

  Przepisy zmieniają się i zmieniają, ciężko czasem za tym wszystkim nadążyć. Dlatego też wiele osób stara się naszą niewiedzę wykorzystać np. kiedy składamy reklamacje. Myśląc, że wykorzystaliśmy wszelkie możliwości dajemy sobie spokój. Jednak nim złożymy broń, skonsultujmy się z osobą, która na bieżąco zna obowiązujące przepisy. Taką osobą jest Wegner Katarzyna – znany bydgoski rzeczoznawca, którego ekspertyzy pomogły już wielu osobom składającym reklamacje. Możemy być pewni, że ten fachowiec udzieli nam rad, opartych na obowiązujących przepisach, pomoże złożyć odpowiednie wniosku, czy żądania. Pomoc możemy uzyskać od poniedziałku do piątku w biurze przy ul. Piotrowskiego 11/5. Godziny przyjmowania zainteresowanych, jak i więcej informacji uzyskamy na oficjalnej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jasło »

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.Kancelaria zapewnia profesjonalna obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, również przed urzędami i instytucjami publicznymi na terenie całego kraju. Prawnik Jasło.W ramach usług prawniczych adwokat Jasło zajmuje się także prowadzeniem negocjacji przedsądowych a także windykacją wierzytelności. Kancelaria Adwokacka Jasło współpracuje z kancelariami partnerskimi zapewniając w ten sposób możliwość reprezentowania Klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoffman »

  Kancelaria z Warszawy Hoffman i Wspólnicy oferuje usługi prawne na rzecz wszystkich klientów polskich i z zagranicy. Wszystkie nasze usługi są świadczone między innymi w językach polskim i niemieckim, dlatego właśnie możemy dopasować się do każdego z naszych klientów. Od lat nasze niezmienne zasady to przede wszystkim dobra jakość wszystkich naszych usług, najlepsze rozwiązania każdego z problemów naszego klienta, nie ograniczające się tylko i wyłącznie na odpowiedzi na postawione przez klienta pytania.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Opole »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "Pokuszyński i S-ka" s.c. oferuje profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, rodzinnego oraz prawa pracy. Dodatkowo w zakres kompetencji wchodzi udzielanie porad i opinii prawnych(w tym w trybie online), reprezentacja sądowa, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zakładnie i obsługa podmiotów gospodarczych. Kancelaria ma swoją siedzibę w Opolu.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów »

  Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o higienie twoich zębów? Nic prostrzego, wystarczy wejść. pojmiesz jak dbać o zdorwie swojego uzębienia, jak myć zeby itp. Dzięki naszej domenie oznajmimy czemu nie ma co bać się dentysty oraz jak zadbać żeby zęby były perłowo białe i zdrowe.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Net stanowi ogromne źródło wiadomości. W Internecie naturalnym jest to, że co kilka chwil pojawiają się nowe informacje. Część z nich jest elementem istniejących stron internetowych. Część zaś, to nowiutkie pomysły wstępujące dopiero do sieci.Jedną z takich nieznanych stron internetowych jest strona AdwokatGdansk.pl, którą przedstawiła Kancelaria Adwokacka Gdańsk zarządzana przez Adwokat Gdańsk - Beatę Nowakowską, której biuro prawne mieści się w dogodnym miejscu, przy ulicy gen. Hallera w Gdańsku.Nowatorska forma serwisu internetowego wykonana została z myślą o użytkownikach tabletów i smartfonów. Nieskomplikowana nawigacja palcami umożliwia łatwe i sprawne korzystanie z porad prawnika w biegu, w trakcie naturalnych czynnościach dnia codziennego, w domu, czy pracy.Polecam stronę www wszystkim użytkownikom nowoczesnych instrumentów elektronicznych. Z pewnością strona ta spodoba się nadzwyczaj.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa »

  Kancelaria prawna Warszawa to gwarancja profesjonalnej obsługi prawnej. Oferujemy porady prawne dla osób indywidualnych oraz obsługę prawną dla przedsiębiorstw. Zakres usług kancelarii prawniczej Sławomir Mistewicz to sprawy lokalowe, sprawy majątkowe, sprawy rozwodowe oraz sprawy spadkowe. Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując odpowiednie rozwiązania prawne. Nasza kancelaria prawna Warszawa to gwarancja profesjonalnej obsługi prawnej.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań - Urowska »

  Udzielanie zawodowej pomocy prawnej żąda bezwzględnego zaangażowania w rzeczy klienta także przyrzeczenia obsługi ustawowej w wymiarze międzynarodowym. Gabinet potwierdza kompleksowe doradztwo prawne, zachowanie spraw dyskusyjnych tudzież codzienną pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów gospodarczych.Biuro współdziała z znakomitymi organizacjami prawniczymi w różnorodnych krajach Europy, wskutek czemu jest w stanie zastrzec obsługę ustawodawczą użytkowników w transakcjach międzynarodowych, bez względu od bieżącego procesu prawnego.Uzasadnieniem strefy kancelarii są rankingi organizacji sądowych ukazujące się w paru wydawnictwach, w szczególności w Rzeczpospolitej także Gazecie Prawnej.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wojciechowska i Wspólnicy »

  Renomowana kancelaria stanowi wartościową pomoc w rozlicznych problematycznych kwestiach. Pozwala także od nich stronić, jeżeli właściwie na zaś poradzi się prawnika i zrobi użytek z istotnej usługi sporządzania umów. W tym właśnie obrębie posiada ofertę kancelaria radcowska Wojciechowska i Wspólnicy z siedzibą w Rzeszowie. Świadczymy usługi prawne w różnych płaszczyznach, m.in. prawo spółdzielcze, prawo cywilne, czy też windykacja należności.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań »

  Czasami w życiu przydarzają się takie nieprzyjemne sytuacje, że jesteśmy zmuszeni poszukać najwyższej jakości usług adwokata. Gdy to się zdarzy przeszukujemy portale internetowe i lokalne gazety w celu znalezienia kompetentnej osoby lub jakichkolwiek porad prawnych. O ile poszukujecie Państwo usług adwokata na terenie Poznania i okolicznych miejscowości to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę. Oferujemy Państwu pomoc prawną z zakresu nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo udzielamy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności zajmujemy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Gdy interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci sfinalizować skomplikowane problemy, uświadczy porad prawnych, a także stanie w Twojej obronie przed sądem to świetnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to sporządzanie różnego typu pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno zażalenia jak i apelacje. Podsumowując: jeśli szukasz adwokata na terenie Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna z Poznania »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w charakterze rozporządzenia gospodarczego, w tym przede wszystkim w zachowaniu przedsięwzięć sądowych i windykacji należności cywilnoprawnych. W Kancelarii specjalizują się w szczególności w prawie społecznym i prawie pracy, w tym dochodzeniu żądań przed organami ubezpieczeń społecznych, jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Nasi pracownicy ciekawią się zagadnieniami dotyczącymi prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa oświatowego. W ramach wieloletnich praktyk zawodowych dysponujemy doświadczenie w kierunku systemowej obsługi prawnej spółek zarządzenia handlowego.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zlecę skuteczną windykację - doradztwo prawne - Grupa Patronus »

  Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym tudzież wykonywaniem kompetentnych wywiadów gospodarczych.Grupa Patronus jest to skuteczna kancelaria prawna, która wie jak odzyskać pieniądze na rzecz swojego klienta. Proponujemy pomoc tudzież doradztwo prawne, windykację i ściąganie należności i długów. Funkcjonujemy głównie we Wrocławiu (windykacja Wrocław), lecz także windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów czy windykacja Polkowice. Z racji współpracy z zagranicznymi partnerami oferujemy nowatorską postać posługi w aspekcie odzyskiwania należności od dłużnika spoza Polski. Świadczymy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza kancelaria prawna w Poznaniu »

  Korzystając z Państwa grzeczności miło zapraszam do zapoznania się z zakresem usług prawnych dostarczanych przez naszą Kancelarię Prawną. Ciepło zapraszam do współpracy. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się świadczeniem stałej obsługi prawnej, jak też oferowaniem aktualnych porad prawnych dla podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Zakres udzielanej pomocy prawnej dla przedsiębiorców włącza w szczególności takie dziedziny prawa niczym: prawo gospodarcze (handlowe), prawo cywilne, prawo upadłościowe, zlecenia publiczne, prawo spółdzielcze oraz prawo pracy.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Posiadanie solidnego prawnika jest niezwykle znaczące w licznych sądowych przypadkach. Istotne jest aby naszych interesów broniła osoba, której możemy w pełni zaufać i która nie rozczaruje naszych oczekiwań. Kancelaria adwokacka Moniki Różyckiej jest jedną z tych, które za pierwszeństwo stawiają dobro kontrahenta. Młody zespół w połączeniu z rzetelnością i profesjonalizmem gwarantuje skuteczne zadbanie o każdą sprawę, od spraw cywilnych i rodzinnych po sprawy karne. Uprzejmie zapraszamy na witrynę internetową w celu zapoznania się z zakresem usług kancelarii.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osbornes Solicitors LLP »

  Odnalezienie dobrego prawnika w UK, będąc imigrantem z Polski nie jest łatwą sprawą. Kancelaria Osbornes Solicitors jest brytyjską ekipą prawników, która dostarcza rozwiązań w zakresie uzyskiwania odszkodowań (chcesz wiedzieć więcej? kliknij tutaj!) w Wielkiej Brytanii. Naszą pomoc świadczymy szczególnie dla Polaków, którzy potrzebują wskazówek w przypadku wypadków w miejscach publicznych. Kierujemy przypadkami dotyczącymi między innymi wypadków śmiertelnych, a także wypadków śmiertelnych. Działamy na przestrzeni blisko czterdziestu lat, dzięki czemu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, a także mnóstwo wartościowej praktyki.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady prawne

Porady prawne - nowa strona:

Adres: