Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · następna strona »
 • Windykacja Kraków »

  Nie możesz odzyskać swoich długów? Chciałbyś szybko i bez problemu odzyskać swoje należności? Już dziś sprawdź ofertę jaką ma dla Ciebie Firma RESPEKT. Oferujemy swoim klientom nie tylko pomoc w ściągnięciu długów ale i także związaną z nimi pomoc w postępowaniu sądowym i ugodowym. Zajmujemy się windykacją należności stosując windykację miekką i twardą. Dużym atutem Firmy RESPEKT jest fakt, że stosujemy działania windykacyjne bez zaliczki.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie po wypadku Warszawa »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer i Wspólnicy oferuje profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań po wypadku komunikacyjnym osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków, kolizji drogowych. Nasze honorarium za pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku jest tylko i wyłącznie prowizyjne. To nam przede wszystkim zależy nam na tym, aby uzyskać dla Ciebie, jak najlepsze odszkodowanie, ponieważ od tego zależy nasze honorarium i Twoja satysfakcja. W przeciwieństwie do innych firm nie będziemy Cię namawiać na podpisanie niekorzystnej ugody z Ubezpieczycielem tylko dlatego, aby móc otrzymać szybko większą prowizję i zamknąć sprawę. W takich sytuacjach wspólnie podejmiemy decyzję o ewentualnym złożeniu powództwa w sądzie. Przedstawiamy wszystkie możliwe i zarazem najlepsze warianty uzyskania odszkodowania warszawa. Zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Chciałbyś powierzyć dokonanie czynności notarialnych tylko doświadczonym i rzetelnym w wykonywaniu swoich obowiązków notariuszom? Kancelaria Notarialna Piotr Faron zajmuje się wykonywaniem takich czynności notarialnych jak sporządzanie akt notarialnych, jak chociażby darowizny, sprzedaży, czy umowy przedwstępne. Zajmujemy się także spisywaniem protokołów oraz sporządzaniem poświadczeń.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Marzysz o bezpiecznym i przyjaznym dla zdrowia Twojego maluszka przedszkolu? Chciałabyś aby Twoje maleństwo bawiło się w zdrowym, z dala od miejskiego smogu otoczeniu. Już dziś sprawdź ofertę jaką ma dla Ciebie ekologiczne przedszkole EkoSkrzat. EkoSkrzat to przedszkole przyjazne dla dzieci, dbające o ich właściwy rozwój zarówno intelektualny, jak i fizyczny.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja piła »

  Biuro prawne BLCM znajduje się w Pile. W skład zespołu wchodzą czterej adwokaci- Piotr Bębas, Sebastian Lipiński, Andrzej Czyżyk i Paweł Makarski. Oferujemy pomoc prawniczą a także zajmujemy się obsługą prawną banków, spółdzielni mieszkaniowych i ośrodków zdrowia. Proponujemy także doradztwo w językach obcych. Zakres działalności biura zawiera takie sfery jak: prawo pracy, podatkowe, karne, bankowe, windykację, konflikty sądowe. Uposażenie naszej firmy określane jest w zależności od wypłacalności pieniężnych kontrahenta. Możliwy jest kontrakt godzinowy, zapłaty z góry lub prowizyjny.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk, kancelaria adwokacka gdańsk, sprawy cywilne gdańsk »

  Pomoc prawna jest dzisiaj nieodłącznym elementem, dziedziną życia, która rozwija się w błyskawicznym tempie. Powstają kancelarie, które oferują nam usługi prawnicze na znakomitym poziomie. W zależności od tego w jakim mieście poszukujemy porady prawnej możemy wybierać spośród kilku lub kilkunastu adwokatów. Adwokat gdańsk to najczęściej wpisywana fraza w województwie pomorskim. Wśród wyszukiwani znajdujemy Panią Beatę Nowakowską, wieloletnią adwokat, ze stażem i doświadczeniem. Jej kancelaria adwokacka gdańsk jest w stanie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy. Wśród nich są również sprawy cywilne gdańsk. Odwiedź stronę www Pani Beaty i zapytaj o poradę prawną online lub skontaktuj się z adwokatem telefonicznie.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklamacja torebki odrzucona »

  Przepisy zmieniają się i zmieniają, ciężko czasem za tym wszystkim nadążyć. Dlatego też wiele osób stara się naszą niewiedzę wykorzystać np. kiedy składamy reklamacje. Myśląc, że wykorzystaliśmy wszelkie możliwości dajemy sobie spokój. Jednak nim złożymy broń, skonsultujmy się z osobą, która na bieżąco zna obowiązujące przepisy. Taką osobą jest Wegner Katarzyna – znany bydgoski rzeczoznawca, którego ekspertyzy pomogły już wielu osobom składającym reklamacje. Możemy być pewni, że ten fachowiec udzieli nam rad, opartych na obowiązujących przepisach, pomoże złożyć odpowiednie wniosku, czy żądania. Pomoc możemy uzyskać od poniedziałku do piątku w biurze przy ul. Piotrowskiego 11/5. Godziny przyjmowania zainteresowanych, jak i więcej informacji uzyskamy na oficjalnej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna online »

  Nasza firma już od wielu lat świadczy pomoc prawną przez internet. Do tej pory pomogliśmy wielu Klientom, którzy zaskoczeni naszą fachowością oraz dyskrecją tego typu usług polecają nas innymi Odbiorcom. To co stanowi przewagę prowadzenia pomocy prawnej przez Internet to przede wszystkim wysoki poziom dyskrecji Państwa danych osobowych, szybkość usług i wstępna wycena każdej naszej pomocy. U nas mogą Państwo zrezygnować w każdym momencie, niezależnie od stopnia zaawansowania świadczenia pomocy prawnej.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Kancelaria prawnicza Kohut zajmuje się udzielaniem porad prawnych zarówno klientom indywidualnym, jak również klientom biznesowym. Świadczymy zupełną i profesjonlną obsługę prawną na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie oraz kwalifikacje zdobyte podczas wielu lat pracy gwarantują efektywne działanie w każdej sprawie wymagającej ingerencji doświadczonego prawnika. Nasza kancelaria możecie Państwo znaleźć w Krakowie przy ul. Friedleina 4-6, pok. 110, jednak chętnie rozpoczniemy współpracę z podmiotami w pozostałych mejscach w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia biura naszej kancelarii osobiście bądź do zaglądnięcia na firmową strone www w celu zapoznania się z naszą szeroka ofertą.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków »

  Szukasz kompleksowej, szybkiej i fachowej porady? Szukasz szybkiej i rzetelnej porady prawnej? Kancelaria Prawna PIERLEX oferuje porady prawne z różnych dziedzin prawa, a także sporządzanie pism. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Atutem naszej Kancelarii jest możliwość szybkiej obsługi naszych klientów przez internet.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Czynna na krakowskim rynku kancelaria prawna Pasterczyk wykonuje porady prawne Kraków z obszaru prawa administracji, prawa wykroczeń tudzież cywilnego jak również gospodarczego. Sporządzamy także akty obciążenia, apelacje, jak też umowy, pozwy bądź zażalenia. W kierunek naszej działalności wstępuje zarówno przepisy pracy - sporządzamy niezbędne umowy pracownicze, świadectwa zawodowe, odszkodowania lub windykację zapłat. Kancelaria prawna Kraków Pasterczyk to grupa prawników w skład jakiego wchodzi między innymi adwokat Kraków, notariusz Kraków lub radca prawny Kraków. Opłaty nakładane za korzystanie z naszych usług są wyznaczane i dopasowywane indywidualnie. Kancelaria adwokacka Kraków znajduje się na ulicy Rynek Dębnicki 6 obok centrum miasta.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe wzory pism »

  Sporo osób szuka darmowych wzorów przeróżnych pism, wniosków, umów, ponieważ usługi prawników są drogie. Na tym blogu możesz za darmo skorzystać z wielu różnych wzorców pism, próśb, umów, pism urzędowych na dużo tematów: sąd, prawo pracy, prawo gospodarcze, prowadzenie firmy, urząd skarbowy, handel, zażalenia, pełnomocnictwa, finanse i wiele innych. Odnajdziesz tutaj darmowe rady z przeróżnych dziedzin prawa, takich jak prawo pracy, prowadzenie działalności gospodarczej, prawo cywilne, prawo karne, skarbowe, finansowe i pozostałe. Treści z tego bloga są przydatne każdemu w przeróżnych sytuacjach życiowych, gdyż każdy z nas styka się z prawem.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoffman »

  Kancelaria z Warszawy Hoffman i Wspólnicy oferuje usługi prawne na rzecz wszystkich klientów polskich i z zagranicy. Wszystkie nasze usługi są świadczone między innymi w językach polskim i niemieckim, dlatego właśnie możemy dopasować się do każdego z naszych klientów. Od lat nasze niezmienne zasady to przede wszystkim dobra jakość wszystkich naszych usług, najlepsze rozwiązania każdego z problemów naszego klienta, nie ograniczające się tylko i wyłącznie na odpowiedzi na postawione przez klienta pytania.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spadki Gdańsk »

  Jeżeli konieczna jest pomoc z zasięgu prawa obywatelskiego, administracyjnego, rodzinnego albo karnego nasza kancelaria służy pomocą przeróżnego typu. Świadczymy doradztwo ustawodawcze, przewodzimy kwestie sądowe, reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi organami państwowymi jak urzędy, trybunały, policja i inne. Nasza wiedza i wprawa pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Prowadziliśmy wiele sławetnych spraw które nauczyły nas wielu rzeczy, które wykorzystamy przy kolejnych sprawach.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód warszawa »

  Spółka Prawnicza SNOPCZYŃSKI ma siedzibę w Warszawie. Prowadzą ją adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Zajmują się świadczeniem usług prawnych od 13 lat. Posiadają sporą praktykę i zapewniają kompleksową obsługę. Oferta zawiera prawo społeczne i karne, skarbowe, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Oprócz tego Biuro uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Porady da się uzyskać również mailowo. Weryfikacja jest gratisowa i nieomal bezzwłoczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za błędy lekarskie »

  Nasza kancelaria Europejskie Centrum Prawne udziela porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. W szczególności pomagamy każdemu kto ucierpiał w wyniku interwencji lekarzy. Dzięki nam zdobędą Państwo swoje odszkodowanie szybko i skutecznie. Zachęcamy do zaufania naszej firmie.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ZUS - Vademecum »

  Odwołanie od decyzji ZUS - strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji ZUS. Znajdziesz tu wzory odwołań. Dowiesz się jak nadpisać Odwołanie od decyzji ZUS oraz jak je prawidłowo nadać. Skorzystaj z naszego serwisu, wygeneruj swoje Odwołanie od decyzji ZUS za darmo. Kompleksowa informacja na temat odwołania od decyzji ZUS. Odwołanie od decyzji ZUS (generator). Napisz swoje Odwołanie od decyzji ZUS. Stwórz swoje Odwołanie od decyzji ZUS. Gotowy wzór odwołania od decyzji ZUS.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Net stanowi ogromne źródło wiadomości. W Internecie naturalnym jest to, że co kilka chwil pojawiają się nowe informacje. Część z nich jest elementem istniejących stron internetowych. Część zaś, to nowiutkie pomysły wstępujące dopiero do sieci.Jedną z takich nieznanych stron internetowych jest strona AdwokatGdansk.pl, którą przedstawiła Kancelaria Adwokacka Gdańsk zarządzana przez Adwokat Gdańsk - Beatę Nowakowską, której biuro prawne mieści się w dogodnym miejscu, przy ulicy gen. Hallera w Gdańsku.Nowatorska forma serwisu internetowego wykonana została z myślą o użytkownikach tabletów i smartfonów. Nieskomplikowana nawigacja palcami umożliwia łatwe i sprawne korzystanie z porad prawnika w biegu, w trakcie naturalnych czynnościach dnia codziennego, w domu, czy pracy.Polecam stronę www wszystkim użytkownikom nowoczesnych instrumentów elektronicznych. Z pewnością strona ta spodoba się nadzwyczaj.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja samochodu »

  Blog poświęcony w całości szeroko rozumianemu pojęciu: rejestracja samochodu. Przeczytasz na nim jak załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu sprowadzonego z zagranicy, rejestracją samochodu z innego województwa (powiatu), przerejestrowaniu samochodu z tego samego powiatu. Skończył Ci się dowód rejestracyjny? Nie wiesz co zrobić? Na stronie dowiesz się wszystko co Ci jest potrzebę z związku z wymiana dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca. Nie wiesz ile będzie Cię to wszystko koszta? Nie ma problemu! Na blogu znajdziesz aktualne ceny rejestracji samochodu, wymiany dowodu rejestracyjnego, wtórnika nalepki kontrolnej i karty pojazdu oraz wtórnika tablic rejestracyjnych. Rejestrujesz auto pierwszy raz? Nie zapomnij odwiedzić tej strony!

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karta kierowcy »

  Wszystko odnośnie kart do tachografów cyfrowych zebrane w jednym miejscu. Opis przepisów dotyczących czasu pracy kierowców a jednoczesnie wyjaśnienie reguł powiązanych z sprawdzaniem tej pracy. Ponadto na stronie karta-kierowcy.pl odkryjesz opis tachografów a takze rady dotyczące ich wykorzystywania. Wszystkie informacje ukazane w serwisie są kompendium najnowszej wiedzy i regulaminów w tej dziedzinie. Przedstawiono je w sposób dogłębny a takze dogodny dla typowego czytelnika.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: