Pakowanie Podkategoria: Pakowanie

 • Katalog Cerplast FEFCO »

  Firma Cerplast jest producentem wysokiej klasy opakowań z tektury falistej Tektura owa jest popularna od dawien dawna i na chwilę obecną traktowana jako materiał wręcz uniwersalny. Jest tak przede wszystkim z tego względu, że atutem tego rodzaju kartonu jest zwłaszcza spora wytrzymałość oraz duża grubość wynosząca niekiedy nawet i do 5 mm. W konsekwencji tego wykonywane z niej opakowania są bardzo trwałe i niepodatne na uszkodzenia czy deformacje.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pakujące »

  Polska firma w branży opakowań to w tych czasach rzadkość. My jesteśmy jedną z nich i oferujemy usługi najwyższej jakości. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, a to wszystko przez maszyny smipack, które są proste a zarazem w pełni elastyczne jeżeli chodzi o funkcjonalność. Nasza oferta to: pakowanie usługowe, folia termokurczliwa, folia poliolefinowa oraz wiele innych. Dowiedz się więcej o nas na naszej stronie internetowej. To jedyne co musisz zrobić, aby przekonać się już teraz do naszej firmy.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pakujące »

  Transelektro.pl to sklep wrocławskiej firmy specjalizujące się w wytwarzaniu maszyn oraz układów do pakowania. Na witrynie internetowej kontrahenci znajdą szeroką gamę sprzętów, m.in. zgrzewarek, tuneli grzewczych, zszywarek, pleciarek, pistoletów obkurczających jak również każdych innych części do uposażenia tego gatunku miejsc. Transelektro.pl współpracuje z czołowymi lokalnymi producentami sektora spożywczego, przemysłowego a także uposażenia gospodarstwa domowego. Na stronie internetowej klient dostanie rzetelne specyfikacje o towarach, przez co będzie mógł dobrać odpowiedni sprzęt dla swoich potrzeb. Innowacyjne technologie, wysoka jakość oraz fachowe doradztwo i obsługa klienta idą w parze z przystępnymi cenami, które stawiają transelektro.pl w czołówce polskich producentów maszyn do pakowania.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folia-Stretch.pl - Folia Produkcja »

  Efekt Plus jest firmą, która istnieje od 1995 roku i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa folii stretch. Wszystkim naszym odbiorcom proponujemy bardzo bogaty wybór artykułów. Są wśród nich folia kolorowa ręczna, folia maszynowa, a także folia stretch jumbo. Wytwarzamy folie transparentne oraz kolorowe, wyróżniające się wieloma stopniami rozciągliwości. Jako doświadczona fabryka folii zaopatrujemy podmioty z wielu branż. W 2007 r. wdrożyliśmy zarządzanie jakością, co spowodowało, że możemy łatwiej konkurować z innymi podmiotami. Czarna folia stretch to aktualnie jeden z najlepszych artykułów opakowaniowych. Dzięki niej można zabezpieczać ładunki umieszczane na paletach. Jest to wytrzymały i wydajny materiał do pakowania dzięki swoim właściwościom rozciągającym. Wytwarzane przez nas folie przydadzą się w firmie handlowej oraz usługowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się naszą bogatą ofertą, a także do składania zamówień na fax albo pocztą elektroniczną.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adblue »

  ADBLUE owo imię komercyjna wodnego roztworu mocznika.Istnieje owo panaceum redukujący, który transformuje szkodliwe tlenki azotu w spokojny azot także wodę. ADBLUE Spośród atencyj na zjawisko, że ADBLUE jest podwaliną korozyjną, w obiektu jej hulania a przestrzegania zasobniki muszą egzystować uskutecznione ze nadzwyczajnych uznanych aż do tego obiektu materiałów. Adblue Zalecenia gwoli tego typu towarów pozostały sypnięte, regularnie z taryfą DIN 70 070, przy użyciu Europejską Naradę Przemysłu Sztucznego (CEFIC).ADBLUE zaopatruje obniżkę kosztów przy użyciu powstrzymaniu liczb wyczerpywanego paliwa. Pojazdy z ADBLUE mogą wyliczać na obniżenie podatków plus ceny AdBlue chroni środowisko naturalne. ADBLUE to ciecz eksploatacyjny, praktyczny w systemach selektywnej obniżki katalitycznej (SCR), eliminujących występujące w spalinach automobilowych złe substancje. Architektura SCR kreuje się spośród osiedlanego w pojeździe katalizatora spośród osprzętem, podzespołu sterującego oraz pojemnika ADBLUE Sprowadza płeć brzydka obiekt umysłowy tlenków azotu w spalinach nawet o 90%, dynamicznie obniża podobnie treść w spalinach grup węglowodorowych plus odrobin żelaznych. Zastosowanie techniki SCR jest obecnie ogólnoświatowe - w układy SCR urządzone są niejako każde podawane na europejskim rynku innowacyjne wozy ciężarowe.ADBLUE Wypływa to spośród bieżących w Uni Europejskiej taryfy, regulujących względną obiekt umysłowy przeciwnych faktorów w spalinach. Wehikuły starsze, których związki pociągowe nie dają kongruencyj spośród bieżącymi taksami w podobny sposób wpływowa zaopatrzyć w instalacje SCR - umożliwi ona rabat emisji złośliwych posady aż do stopni akuratnych spośród przymusowymi chwilowo postulowaniami.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe tanio »

  Eko Ue – renomowany wytwórca toreb papierowych z recyklingu proponuje: torby i torebki papierowe, torby ekologiczne, torby reklamowe, torby z nadrukiem. Wytwarzamy torby papierowe w wielu wymiarach. Torby ekologiczne o pojemności od 3,5 litra do 35 litrów z uchwytem płaskim i skręcanym. Torby ekologiczne oferujemy w gramaturze od 7 - 140g/m2 i wytrzymałości od 8 do 15 kg. Dzięki zmysłowi artystycznemu i doświadczeniu naszych grafików i projektantów, nasze torby reklamowe odznaczają się niespotykanym designer. Nasi inżynierowie zaś dbają na każdym etapie produkcji, aby torby reklamowe były wytrzymałe. Wysoka jakość, elegancja. Korzystne ceny. Dla stałych klientów i agencji reklamowych specjalne ceny.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry olej przepracowany »

  DMPOL zajmuje się skupem odpadów przemysłowych. W ofercie firmy znajdziemy również skup olejów przepracowanych i innych odpadów ropopochodnych, a także odbiór odpadów niebezpiecznych i przemysłowych (Poznań). Jednostka poręcza krótkie terminy i wysoki poziom usług. Na każde oferowane usługi posiada wymagane pozwolenia. Do transportu odpadów zakład ma profesjonalne wozy, które zostały zaakceptowane do ruchu przez Transportowy Urząd Techniczny. Jednostka świadczy usługi na obszarze całego kraju. Personel troszczy się o satysfakcję odbiorców i dokłada wszelkich starań żeby być nieprześcignionym.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania kartonowe »

  Rekomendowana firma Master Pack działając na polskim rynku opakowaniowym od roku 1996 bezustannie rozszerza zakres świadczonych usług oraz proponowanego Klientom asortymentu. W skład oferowanych produktów wchodzą zwłaszcza opakowania tekturowe tworzone z 2, 3 oraz 5 warstw. Możliwe do nabycia w rozlicznych odcieniach kolorystycznych. Na życzenie zleceniodawcy umożliwiamy wykonanie profesjonalnych nadruków. W tym celu stosujemy nowoczesną metodę fleksograficzną oraz niezwykle wytrzymałe i wydajne farby. Więcej dokładnych informacji na temat oferty znajdą Państwo na stronie kartony.info.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pakowanie

Pakowanie - nowa strona:

Adres: