Przemysł metalowy Podkategoria: Przemysł metalowy

1 · 2 · następna strona »
 • Suwnice, żurawie, przenośniki »

  Wszelka praca przemysłowa wymaga właściwie wytrzymałych maszyn, w następstwie tego polecamy nasze przenośniki, które wspaniale zweryfikują się wszędzie w miejscu gdzie konieczny jest przewóz składników na kilkumetrowe odległości. Produkujemy oprócz tego żurawie, a specjalizujemy się w tych nieznacznych, jakie z łatwością można przyłączyć pod dachem warsztatu produkcyjnego. Gdy nie ma możliwości przyłączenia żurawika to powinno się zastanowić nad innymi urządzeniami - suwnice. Te które wytwarzamy to bezawaryjne urządzenia umożliwiające bezpieczeństwo działania.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice przesuwne - maszyny przenośnikowe »

  W bieżących okresach transport produktów jest nadzwyczaj podstawowy, tym samym powinno się sprowadzić w profesjonalne maszyny. Oferujemy Państwu Nasze suwnice , czyli urządzenia nośne rozdysponowane do przemieszczania surowców w postanowienia rozpoczęcia biegu wytwórczości. Wszelka suwnica bez znaczenia na to czy jest niewielka i zakładana w warsztacie lub daleko większa - musi działać fachowo jak i dostarczać spore poczucie ochrony z powodu na masę surowców. Optymalnym rozwiązaniem w różnych sektorach przemysłowych są dodatkowo żurawie - najpopularniejsze urządzenia w Polsce.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa »

  Budownictwo to gałąź gospodarki, która nie padnie nigdy. Od niepamiętnych czasów człowiek budował wielkie budowle, które towarzyszyły mu przez długi czas. Jednakże dopiero od niedawna, każda budowla by powstać musi być już na poziomie szablonu wyposażona ewentualnie zawarte muszą być elementy armatury przemysłowej. Jest ona niezbędna w mechanizmu wznoszenia budynków mieszkalnych i budynków gospodarczych. Armatura przemysłowa jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej realna jest konstrukcja sieci sanitarnych i wodociągowych. Bez nich nie ma prawdopodobieństwa wznoszenia nowoczesnych budynków biurowych i domów jednorodzinnych.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galenica trzeba kupić tu: w aptece takiej internetowej »

  Wierzy się w aptekach w towary do pielęgnacji cerze, płyn do demakijażu, włosów, szczytnie do grona, w tym asercji dla dzieciach – Sensitia, albo takie ciekawostki jak fizjologiczny krem z ceramidami ale antyperspirant w kremie o przekłuwanym przedsięwzięciu. Co ważne są tutaj kosmetyki nie sprzedawane nigdzie indziej, takich istoty jak Galenic. Dla casusu Galenic Aquasublime mieszka znawca w funkcji kosmetyków do twarzy jakkolwiek nagromadzenia dla obierce zdrożnej (ale lecz przeciętnej). Elokwencja owa przeprowadza kosmetyki do skorupie przeciętnej, cerze suchej, do japy, do posłuchania, kosmetyki na noc, do pielęgnacji oczach acz wszystkie inne kremy. Galenic owe fabrykant pań zagorzale wykorzystujący substancje pochodzenia ostrego – roślinnego, co kocha sobie plenarna ilość białogłowy. Niektóre z kosmetyków zawierają tezy Huile Precieuse Argane olejek. W normalnej ofercie mamy trzy wyniku do skórze normalnej: koncentrat nawilżający, krem koloryzujący.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • TopZinc - zabezpieczanie zbrojenia przed korozją »

  Produkty TopZinc zapewniają profesjonalną ochronę antykorozyjną zbrojenia. TopZinc gwarantuje zabezpieczenie zbrojenia poprzez zastosowanie metody traconej anody inaczej zwanej metodą galwaniczną. Protektory antykorozyjne TopZinc mają szerokie zastosowanie w takich gałęziach przemysłu jak budowa obiektów morskich, hydrotechnika, oczyszczalnie ścieków, budowa mostów i innych obiektów betonowych.
  Poprawne zabezpieczenie antykorozyjne zbrojenia umożliwia zmniejszenie kosztów remontu i utrzymania obiekty nawet o 15%. Producentem ochrony antykorozyjnej TopZinc jest firma Top Building Sp. z o.o.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podajniki »

  Uprzejmie witamy Firma Jartech jest firmą która od wielu lat znajduje się na rynku oferując maszyny i oprzyrządowanie do obróbki plastycznej metali. W naszej bogatej propozycji znajdują się prasy, prasy mimośrodowe, podajniki pneumatyczne, odwijaki, nawijaki, sprężyny, zawory bezpieczeństwa MEP. Proponowane przez nas maszyny wykonane są z wysoko gatunkowej stali co przekłada się na długoterminową pracę bez poważnych awarii które są nie wskazane przy produkcji przemysłowej. Świadczone przez nasz maszyny charakteryzują się także dużą precyzją co sprawia iż robione na nich podzespoły spełniają wysokie normy produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą na naszej stronie internetowej www.obrobkaplastyczna.pl

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • EURO-TERM.pl | ZBIORNIKI »

  ZBIORNIKI dla każdej branży EURO-TERM GrudziądzSiłę EURO-TERM stanowi każdy zadowolony klient, którego cenne uwagi związane z eksploatacją naszych produktów przyczyniają się do dalszego rozwoju produktu. Obecnie możemy się pochwalić ponad tysiącem zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszej szerokiej oferty. Wysoka jakość produktów w połączeniu z rozsądną ceną oraz elastyczność wobec indywidualnych oczekiwań każdego Klienta to droga, którą zmierza EURO-TERM.Zbiorniki ciśnieniowe oferowane przez EURO-TERM, swoje zastosowanie znajdują w ciepłownictwie, chłodnictwie, wodociągach, instalacjach przemysłowych.W nasze zbiorniki zaopatrujemy dużych i małych odbiorców: hurtownie, instalatorów, inwestorów oraz osoby prywatne.W naszej rozbudowanej ofercie znajdą Państwo m.in.:zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe, ( stalowe, ocynkowane, nierdzewne, emaliowane, epoksydowe)zasobniki / stabilizatory ciepłej wody,zbiorniki buforowe / akumulacyjne,hydrofory,zbiorniki na czynniki chłodnicze: amoniak, freon, (poziome oddzielacze cieczy, zbiorniki termosyfonowe, oleju, chłodnice międzystopniowe)filtroodmulniki,odmulacze siatkowo-inercyjne (sieciowe),sprzęgła hydrauliczne,wymienniki ciepła – rurowe typ JAD oraz płytowe skręcane i lutowanezbiorniki sprężonego powietrza / wyrównawczy,zbiorniki oczyszczarek strumieniowych (zbiorniki piaskarek)separatory powietrza,poziome podgrzewacze wody,rozdzielacze,zbiorniki kondensatu,zbiorniki glikolu / wody lodowej,rurki manometryczne,konstrukcje stalowe,Z pomocą fachowej obsługi dobierzesz produkty optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb.Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 15:00.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria dachowe | Dachspin »

  Marka Dachspin oferuje najwyższej jakości akcesoria dachowe i systemy zabezpieczające do mocowania i izolacji pokryć dachowych. W bogatej ofercie producenta znajdą Państwo spinki do dachówek, wsporniki mocowania kalenicy, taśmy kalenicowe, kominowe oraz membrany dachowe. Zastosowanie systemów zabezpieczających pokrycie dachowe Firmy Dachspin:- tereny narażone na zmieniające się warunki atmosferyczne- określone punkty dachu, gdzie zachodzi potrzeba mocowania: gąsiorów, łat kalenicowych, łat grzbietowych i dachówek- specyficzne miejsca dachu, do których należą: dachówki kalenicowe, szczytowe i okapowe.- ochrona przed wilgocią Podczas procesów produkcji dobieramy materiały wysokiej klasy, dzięki czemu nasze produkty należą do najlepszych w Polsce.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Systemy konstrukcji kratowych możemy projektować dla naszych klientów bazując na sprawdzonych rozwiązaniach, które wielokrotnie realizowaliśmy na potrzeby budownictwa przemysłowego. Firma AKRIM działa na terenie wielkopolski, a każdy z wykonywanych projektów poprzedza precyzyjnych konsultacji i uzgodnień z zamawiającym instalacje techniczne.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • EcoTechnica - bramy garażowe Wyszków »

  EcoTechnica to firma posiadająca w swojej ofercie produkty wysokiej jakości. Znajdziesz u nas bramy garażowe producentów takich jak: Krispol, Torsystem, Wiśniowski i innych. Mamy także bogatą ofertę okien wykorzystujących profile Salamander, BlueEvolution czy Veka. Znajdziesz tutaj również szeroki wybór drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. W zakresie wymienionych produktów działamy głównie na rynku lokalnym, ale posiadamy również ofertę bram przemysłowych, które sprzedajemy na obszarze całego kraju. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z pełną paletą produktów, które oferujemy.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olejowskaz »

  Spółka BORTECH to prężny zakład produkcyjno-usługowy, który wytwarza części do budowy maszyn. Propozycja mieści moduły złączne, zaczepy, uszczelki techniczne i technikę liniową. Oprócz tego jednostka zajmuje się również udzielaniem porad i obróbką metali. BORTECH jest bezpośrednim przedstawicielem marki Norelem, Kipp i Fischer. Katalog wyrobów firmy mieści 40 tysięcy rozmaitych komponentów. Zaplecze maszynowe umożliwia też usługi na zamówienie. Gwarantuje to pełne zadowolenie wszystkich kontrahentów.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cynkowanie ogniowe »

  Zakład Chem-Protect Bielsko-Biała to specjalistyczny zakład zajmujący się cynkowaniem stali. W trakcie pracy uzytkujemy najdoskonalsze środki chemiczne, oferujące zapewnienie dobrze wykonanego trawienia metali. Z naszych usług korzystają cenione zakłady. Nasza propozycja to dodatkowo profesjonalne kursy dla tego typu firm. Szkolimy chętnych i przedstawiamy wiadomości o najnowszych technikach. Zachęcamy na prezentowaną witrynę, gdzie otrzymają Państwo większe informacje.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace wysokościowe Daas Group »

  DAAS Group to spółka, w której skład wchodzi kilka współpracujących podmiotów, wspólnie stanowiących pewnego współpracy partnera w biznesie. Grupa proponuje wielkiej jakości prace na wysokościach o dużym spektrum oddziaływania. Stawianie budynków odbywa się przy wsparciu innowacyjnych podzespołów dlatego odporność konstrukcji mamy mozlwiość zaliczyć do bardzo wysokich. Zapraszamy do rozmowy z naszymi pracownikami, jacy przekażą zalecenia na temat wykonywanych budów.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przeguby »

  Spółka Cardan Polska jest ekspertem w branży wałów pędnych. Wytwarza wyroby, które odnajdują zastosowanie w motoryzacji i przemyśle. Poza tym w ofercie firmy znajdziemy profesjonalne remonty i odnowę wałów. Przedsiębiorstwo Cardan kooperuje z najlepszymi producentami wałów i elementów. Jednym takim jest Dana Spicer. Zakład odtwarza wszelakie modele wałów, na życzenie wykona dowolny detal lub nowy wał.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiar drgań maszyn »

  Nasza firma to doświadczony partner, który może zaproponować takie usługi jak: pomiary laserowe, osiowanie, diagnostyka wibracyjna oraz wiele innych. Dzięki jakości naszych usług każdy nasz klient będzie zadowolony.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyburzenia »

  W bieżących czasach, w czasie jak Polska jest fazie rozbudowy, często stare zrujnowane budowle, jakie znajdują się w głównym punkcie miasta względnie innej atrakcyjnej strefie, poddawane są rozbiórce lub wyburzeniu a w ich miejsce, stawiane są nowe biurowce czy budynki mieszkalne. Firma Mega-Pol, świadczy usługi takie jak wyburzenia i rozbiórki, a dodatkowo roboty ziemne. Nasze usługi oferujemy w całej Polsce. W firmie pracują osoby z wielkim doświadczeniem pozyskanym wskutek wieloletniej pracy w branży. Naszym kluczowym celem od chwili powstania firmy, w 2003 roku, jest satysfakcja klienta a także znaczna jakość pełnionych usług. Zachęcamy do zaznajomienia się z nasza bogatą ofertą, i do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Produkcja Montaż Hal, Pawilonów, Garaży - Firma EFEKT »

  Firma Wielobranżowe EFEKT - Wstępny projekt - Produkcja - Składanie obiektow w technologii lekkiej zabudowy płytą warstwową. Realizujemy obiekty małogabarytowe takie jak pawilony, pawilony, garaże, kontenery.Sprcjalizujemy się również w fabrykacji budowy stalowych i obudowy obiektów płytą warstwową. Nasza przedsiębiorstwo proponuje także nabywcom sprzedaż płyt warstwowych ściennych jak i dachowych z wypełnieniem z wełny mineralnej, styropianowym lub poliuretanowym. W ofercie dysponujemy tak jak wykonywanie, montaż świetlików dachowych łukowych i połaciowych, naświetli ściennych.Do budowy przedmiotów użytkujemy materiał najwyższej jakości renomowanych producentów. Wszystkie elementy stalowe, z których realizowane są obiekty są zabezpieczone przed korozją.Obiekty zrealizowane w techniki lekkiej obudowy cechują się lekką ramą nośną wykonaną ze stalowych profili zimnogiętych. Obudowa ścienna jak i dachowa stanowi płyta warstwowa - płyta obornicka. Małe obiekty takie jak kioski handlowe, kioski, kontenery gastronomiczne dysponują własną ocieploną podłogę.Istotne informacje odnośnie techniki budowy obiektów z płyty warstwowej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery biurowe »

  Strona internetowa mastertec.pl przedstawia ofertę różnego typu pawilonów i kontenerów sprzedawanych przez firmę Mastertec z Jarosławia. Materiały wykorzystywane w produkcji wszystkich przenośnych budowli posiadają stosowne certyfikaty, które gwarantują ich solidność przez wiele lat. Produkowane kontenery mieszkalne można wykorzystać do tymczasowego zamieszkania, z kolei pawilony handlowe z odpowiednim wyposażeniem mogą posłużyć jako punkt sprzedaży w najbardziej strategicznym dla nas miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Mastertec.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kraty pomostowe »

  Kraty pomostowe oferowane przez naszą firmę to nie tylko produkt najlepszej jakości, ale również najbardziej wytrzymały na użytkowanie. Pozostałe nasze wyroby takie jak: elementy mocujące kraty czy stopnie schodowe to produkty cieszące się uznaniem ze względu na parametry oraz właściwości. To wszystko gwarantuje naszej firmie nawiązanie stałej współpracy nie tylko z małymi firmami, ale również dużymi przedsiębiorstwami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do wyboru rodzaju krat dopasowanych do profilu działalności.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje z kraju - portal ciekawostek »

  Największy portal www, który prezentuje wiadomości jedynie z Polski. Nasza strona internetowa jest innowacyjnym pomysłem twórców serwisu Z Polski. Odnajdziesz u nasz ciekawostki dotyczące medycyny, a także propozycje, gdzie powinieneś wybrać się na wakacje. Wyróżniamy się dużym doświadczeniem, które ułatwia nam administrować nasz serwis w fachowy sposób. Jesteśmy przekonani, że nasza strona www jeszcze się rozkręci. Mamy koncepcję na przyszłe lata, aby nasz portal nie został zapomniany. Mamy zamiar rozbudować nawigację serwisu oraz stworzyć forum.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł metalowy

Przemysł metalowy - nowa strona:

Adres: