Przemysł stoczniowy Podkategoria: Przemysł stoczniowy

 • Układanie kosyki brukowej Gdansk »

  Dla wyrównania powierzchni po wyburzeniu konstrukcji jesteś zobligowany wyszukać firmę cieszącą się dobrą reputacją i posiadającą nieodłączny do podanych robót rynsztunek. Zlecając wyrównanie powierzchni przedsiębiorstwu Pana Przemysława masz masz pewność, że roboty ziemne Lębork zostaną zrobione gruntownie. Na naszej stronce internetowej ujrzysz znaczną porcję informacji dotyczących przedsiębiorstwa, oferty czy fotki koparek, którymi dysponujemy. Zatrudnionym u nas operatorom oddajemy do dyspozycji specjalistyczne a także zaawansowane technicznie koparko-ładowarki. Zobacz elementy naszej oferty na witrynie naszej firmy.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka metalu »

  Wytwarzanie żelaza jest jedną z najistotniejszych filarów gospodarki. Metalurgia jest nauką o metalach, obejmująca m.in. przeróbkę plastyczną, odlewnictwo, metaloznawstwo i metalurgię ekstrakcyjną czyli wszystko co metalowe. Metalugie bardzo często konfrontuje się z hutnictwem. Metalurgia zajmuje nader pokaźne miejsce w świecie, bo prawie wszystko skonstruowane jest z stali i cementru. Metalurgia od zawsze była i wiecznie będzie się rozwijać.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż i serwis śrubowych i tłokowych sprężarek. »

  Obsługa klientów - obsługa, wynajem, wypożyczalnia, second-hand, naprawy, modyfikacje, pomiar zużycia sprężonego powietrza, doradztwo techniczne.

  Distribution of screw and piston compressors.
  Customer service – service, rental, second hand, repair, inspection, maintenance and measurement of compressed air consumption, compressor station turnkey projects and technical consultancy.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania materiałów »

  Erserwis zajmuje się pracą na dużych wysokościach oraz czyścimy kotły a także różne przemysłowe maszyny w ciężkich warunkach. Cenimy sobie solidność a także sumienność w podejściu do zleceń a bardzo dobrze wykonane zadanie jest dla nas niezwykle istotne. Wykorzystujemy 3 sposoby czyszczenia. Popularnym sposobem przemysłowe czyszczenie na sucho w którym wykorzystujemy powietrze spręzone, odkurzanie za pomocą nowoczesnych technik, czyszczenie techniką wybuchową oraz manualny sposób czyszczenia. Innym sposobem to czyszczenie przemysłowe na mokro, oczyszczanie przemysłowe elektrofiltrów w której czyści się wodą pod wysokim ciśnieniem, korzystając z automatów szorująco ssących oraz metodą ręczną. Metodą trzecią jest alpinistyka przemysłowa zktórą świetnie sobie radzi erserwis.com czyli to co jest związane z pracami wysoko nad ziemią.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł stoczniowy

Przemysł stoczniowy - nowa strona:

Adres: