Rolnictwo Podkategoria: Rolnictwo

 • Lębork- beton budowlanka »


  Dla wyrównania obszaru tuż po rozbiórce konstrukcji jesteś zobligowany znaleźć przedsiębiorstwo cieszące się imponującą opinią i mającą w posiadaniu wymagany do wskazanych robót rynsztunek. Zlecając niwelację terenu przedsiębiorstwu Przemysława Babij masz masz pewność, iż roboty ziemne Lębork będą zrobione szczegółowo. Na naszej stronie internetowej wyszperasz dużą dawkę wiadomości dotyczących naszej instytucji, wykonywanych usług oraz fotki maszyn, które mamy. Naszym robotnikom dajemy do dyspozycji profesjonalne a także zaawansowane technicznie koparko-ładowarki. Zobacz detale oferowanych przez nas usług na www.robotylebork.pl.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły prądotwórcze - Generators S.C. »

  Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą najlepszej jakości agregatów prądotwórczych których przeznaczeniem jest praca nawet w najtrudniejszych warunkach. Oferujemy agregaty w zabudowie czyli kontenerze, lub na najazdach. Nasze długoletnie doświadczenie jest gwarancją profesjonalnej i fachowej obsługi. Kadra pracownicza idealnie dobierze potrzebny do Państwa wymagań sprzęt. Naszym klientom zapewniamy również usługi takie jak: pomiary elektryczne, przeglądy, wynajem agregatów prądotwórczych wraz z obsługą..

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pasze dla koni »

  Jesteśmy przedstawicielem marki Besterly. Nasze przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją bardzo dobrej jakości pasz dla koni oraz suplementów i witamin. Proponowane przez naszą firmę pasze charakteryzują się znakomitym dobraniem jakości do ceny. Oferujemy karmy dla koni sportowych, rekreacyjnych, a także klaczy źrebnych. Odwiedź naszą witrynę firmową i zapoznaj się z naszymi produktami.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Siatki ogrodzeniowe Kabex »

  Kabex to czołowy producent siatki ogrodzeniowej. Zajmujemy się produkcją akcesoriów ogrodzeniowych już od wielu lat. Nasze doświadczenie to dobrej jakości druty stalowe i ocynkowane, z których wykonujemy najlepszą siatkę do grodzenia obszarów rolniczych a także gospodarstw rolnych i posesji prywatnych. W ofercie posiadamy także siatki leśne, które znakomicie nadają się na ogrodzenia terenów zalesionych i obszarów rolniczych.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • TURBOMAXX REGENERACJA TURBOMAXX »

  Firma TURBOMAXX S.C. funkcjonuje na lokalnym rynku stosunkowo krótko, lecz posiadamy wysoce wykwalifikownaych i doświadczonych pracowników w zakresie regeneracji turbosprężarek. Zajmujemy się m.in. skupem, sprzedażą oraz regeneracją turbosprężarek do aut osobowych, dostawczych.. Turbosprężarki objęte są 12 miesięczną gwarancją. Gdy nie posiadamy na magazynie regenerowaniej turbosprężarki, czas oczekiwania na regenerację wynosi od 1-2 dni. Wszystkie turbosprężarki przechodzą testy obciązeniowe na maszynach testowych co gwaratuje wysoką jakość naszych usług.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wapno-Nawozowe.pl »

  Gdy gleba jest zbyt kwaśna, trzeba ją zwapnować

  Celem wapnowania gleby jest nie tylko doprowadzenie jej odczynu do wartości najbardziej korzystnej do wzrostu roślin (większość roślin najlepiej rośnie, gdy pH gleby wynosi 6,5). Wapń korzystnie wpływa także na strukturę gleby – dzięki niemu próchnica zlepia się, przybierając bardzo korzystną dla wzrostu roślin postać gruzełkowatą. Wapnowanie najlepiej przeprowadzić jesienią. Nie wolno go łączyć z zasilaniem innymi nawozami, ale wykonać dwa-trzy tygodnie wcześniej (łączenie nawozów wapiennych z innymi prowadzi do tego, że w wyniku zachodzących w ziemi reakcji chemicznych część minerałów tworzy związki nieprzyswajalne przez rośliny). Bezpośrednio po wapnowaniu nie należy siać ani sadzić roślin. Do wapnowania bardzo dobrze nadaje się kreda,wapno węglanowe,wapno tlenkowe ale równie dobry jest zawierający magnez dolomit. Ilość nawozu, jaką dodaje się do gleby, zależy od jego rodzaju (nawozy wapienne mogą mieć od 45% do 75% tlenku wapnia – CaO) oraz od rodzaju gleby i stopnia jej zakwaszenia (pH). W tabeli podano ilość wapnia, jaką trzeba dodać do gleby, aby otrzymać najkorzystniejsze dla roślin pH 6,5. Nawóz po równomiernym rozsianiu należy wymieszać z glebą

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rolnictwo

Rolnictwo - nowa strona:

Adres: