Sprzedaż i serwis śrubowych i tłokowych sprężarek.

Obsługa klientów - obsługa, wynajem, wypożyczalnia, second-hand, naprawy, modyfikacje, pomiar zużycia sprężonego powietrza, doradztwo techniczne.

Distribution of screw and piston compressors.
Customer service – service, rental, second hand, repair, inspection, maintenance and measurement of compressed air consumption, compressor station turnkey projects and technical consultancy.

Szczegóły strony www.kompresory-filtry-servis.cz:

Podlinkuj stronę www.kompresory-filtry-servis.cz:

Sprzedaż i serwis śrubowych i tłokowych sprężarek.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprężarki przewoźne »

  Jeśli szukają Państwo firmy, która nie tylko sprzeda Państwu najlepszą sprężarkę czy dmuchawę, ale zapewni również jej profesjonalną naprawę to nasza firma jest takim miejscem. Od lat oferujemy naszym Klientom najlepsze urządzenia i zapewniamy ich serwis, który przejdzie Państwa oczekiwania. Zachęcamy do zaufania właśnie nam.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studzienki wodomierzowe »

  LAMINEX Leszek Guzy to firma z Niedomic koło Tarnowa. Dynamicznie się rozwija od 33 lat i jest ekspertem w wytwórczości pojemników wielkogabarytowych. Oferta zawiera szamba, ubikacje przewoźne, przepompownie, osadniki gnilne i rozmaite zbiorniki. Oprócz tego wytwarzane są w tym miejscu łodzie wiosłowe oraz wyroby na odrębne zamówienia. Wszelkie produkty tworzone są na bazie żywic poliestrowych uzbrajanych matami i płótnem szklanym. LAMINEX to Rzetelna Firma, posiada wszelkie potrzebne atesty.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork sprzedaż żwiru betonu »


  W celu wyrównania gruntu tuż po destrukcji budowli jesteś zobligowany znaleźć firmę cieszącą się zniewalającą reputacją i mającą w posiadaniu wymagany do podanych robót rynsztunek. Zlecając niwelację powierzchni firmie Przemysława Babij masz możesz być pewny, że roboty ziemne Lębork zostaną zrealizowane w pełni profesjonalnie. Na naszej stronie internetowej wyszperasz sporą dawkę wiadomości dotyczących firmy, wykonywanych usług również fotki maszyn, które mamy. Zatrudnionym u nas robotnikom dajemy do użytku wyspecjalizowane a także najnowocześniejsze koparki. Zobacz elementy naszej oferty na naszej stronie.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kosyki brukowej Gdansk »

  Dla wyrównania powierzchni po wyburzeniu konstrukcji jesteś zobligowany wyszukać firmę cieszącą się dobrą reputacją i posiadającą nieodłączny do podanych robót rynsztunek. Zlecając wyrównanie powierzchni przedsiębiorstwu Pana Przemysława masz masz pewność, że roboty ziemne Lębork zostaną zrobione gruntownie. Na naszej stronce internetowej ujrzysz znaczną porcję informacji dotyczących przedsiębiorstwa, oferty czy fotki koparek, którymi dysponujemy. Zatrudnionym u nas operatorom oddajemy do dyspozycji specjalistyczne a także zaawansowane technicznie koparko-ładowarki. Zobacz elementy naszej oferty na witrynie naszej firmy.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka metalu »

  Wytwarzanie żelaza jest jedną z najistotniejszych filarów gospodarki. Metalurgia jest nauką o metalach, obejmująca m.in. przeróbkę plastyczną, odlewnictwo, metaloznawstwo i metalurgię ekstrakcyjną czyli wszystko co metalowe. Metalugie bardzo często konfrontuje się z hutnictwem. Metalurgia zajmuje nader pokaźne miejsce w świecie, bo prawie wszystko skonstruowane jest z stali i cementru. Metalurgia od zawsze była i wiecznie będzie się rozwijać.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent schodów Poznań »

  Planujesz wnętrze swojego domu? Szukasz odpowiednich schodów do wnętrza twojego mieszkania? Dobrze trafiłeś, w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór schodów drewnianych, drzwi oraz balustrad. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę www.schody-poznan.com.pl.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakubczak.net.pl »

  Kożuchy jakubczak.net.pl należą do jednych z najlepiej wykonanych tego typu produktów. Jakość jest wysoka, wykończenia zrobione są na najwyższym poziomie. Cena nie odstraszy nikogo, a wzornictwo jest bardzo rozbudowane. Nie jest to zakup w sieciówce, gdzie nie zawsze wszystko będzie dobrze dopasowane. Kożuch powinien sprawiać, że nie tylko dobrze wyglądamy, ale również zabezpieczamy się przed największymi mrozami. Należy również pamiętać o stosownej pielęgnacji tego typu wyrobów, powinny być oddawane regularnie do czyszczenia oraz jeśli najdzie taka potrzeba - do renowacji. Kożuchy jakubczak.net.pl pozwolą na utrzymanie wszelkich takich zabiegów.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wapno-Nawozowe.pl »

  Gdy gleba jest zbyt kwaśna, trzeba ją zwapnować

  Celem wapnowania gleby jest nie tylko doprowadzenie jej odczynu do wartości najbardziej korzystnej do wzrostu roślin (większość roślin najlepiej rośnie, gdy pH gleby wynosi 6,5). Wapń korzystnie wpływa także na strukturę gleby – dzięki niemu próchnica zlepia się, przybierając bardzo korzystną dla wzrostu roślin postać gruzełkowatą. Wapnowanie najlepiej przeprowadzić jesienią. Nie wolno go łączyć z zasilaniem innymi nawozami, ale wykonać dwa-trzy tygodnie wcześniej (łączenie nawozów wapiennych z innymi prowadzi do tego, że w wyniku zachodzących w ziemi reakcji chemicznych część minerałów tworzy związki nieprzyswajalne przez rośliny). Bezpośrednio po wapnowaniu nie należy siać ani sadzić roślin. Do wapnowania bardzo dobrze nadaje się kreda,wapno węglanowe,wapno tlenkowe ale równie dobry jest zawierający magnez dolomit. Ilość nawozu, jaką dodaje się do gleby, zależy od jego rodzaju (nawozy wapienne mogą mieć od 45% do 75% tlenku wapnia – CaO) oraz od rodzaju gleby i stopnia jej zakwaszenia (pH). W tabeli podano ilość wapnia, jaką trzeba dodać do gleby, aby otrzymać najkorzystniejsze dla roślin pH 6,5. Nawóz po równomiernym rozsianiu należy wymieszać z glebą

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania materiałów »

  Erserwis zajmuje się pracą na dużych wysokościach oraz czyścimy kotły a także różne przemysłowe maszyny w ciężkich warunkach. Cenimy sobie solidność a także sumienność w podejściu do zleceń a bardzo dobrze wykonane zadanie jest dla nas niezwykle istotne. Wykorzystujemy 3 sposoby czyszczenia. Popularnym sposobem przemysłowe czyszczenie na sucho w którym wykorzystujemy powietrze spręzone, odkurzanie za pomocą nowoczesnych technik, czyszczenie techniką wybuchową oraz manualny sposób czyszczenia. Innym sposobem to czyszczenie przemysłowe na mokro, oczyszczanie przemysłowe elektrofiltrów w której czyści się wodą pod wysokim ciśnieniem, korzystając z automatów szorująco ssących oraz metodą ręczną. Metodą trzecią jest alpinistyka przemysłowa zktórą świetnie sobie radzi erserwis.com czyli to co jest związane z pracami wysoko nad ziemią.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Buty Nike »

  Multum ludzi, nie pozyskuje markowych butów wyłącznie dlatego, iż są kosztowne. To prawda, że dobre buty Adidas kosztują grubo powyżej 300zł, a znajdziemy je na adidas.twojwpis.com.pl. Są jednak bardziej odporne i solidne od tańszych butów. Zaplanujmy, iż w ciągu roku, kupimy dwie pary butów za 80zł. W trzy lata, nabędziemy 6 par takich obuwi, co daje nam 480zł. Jak na przykład zdradzają badania, buty adidas - karolina-sport.pl mogą przetrwać bezproblemowo trzy lata, codziennego użytkowania. Zastanówmy się przeto co będzie dla nas bardziej rentowne. Czy kupić raz na trzy lata buty Adidas, lub kupować co pół roku buty gorszej jakości. Naturalnie kwestia wyglądu również jest niesłychanie ważna, a dobrze wiemy, iż tańsze buty nie dorównują designem tym markowym i droższym.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »