Opakowania prezentowe Podkategoria: Opakowania prezentowe

 • Torby papierowe ekskluzywne »

  AllBag proponuje torby zakupowe oraz luksusowe torby laminowane. Torby papierowe fałdowe to produkty bez uchwytów. Jeżeli chodzi o torby bawełniane producent wykorzystuje sitodruk. Technika ta ma dużo atutów. Nadruk może być usytuowany na całej powierzchni. Poszczególne barwy są bardzo wyraziste. Torby bawełniane z nadrukiem mocno rzucają się w oczy. Firmy mogą więc liczyć na to, że ich logo nie umknie uwadze odbiorców. Można nabyć również torby papierowe bez nadruku i torby polipropylenowe. Producent toreb ekologicznych troszczy się o to, by oferta była odpowiedzią na rozmaite potrzeby. Poprzez to, że bierze się pod uwagę wiele aspektów, powstają artykuły cieszące się faktycznym powodzeniem. Jeśli chodzi o torby papierowe cennik jest niewątpliwą zachętą. Torby bawełniane reklamowe AllBag są miłe w dotyku. Zamawiając torby zakupowe możemy sukcesywnie wycofywać z obiegu mało wytrzymałe reklamówki. Producent toreb reklamowych zabiega o to, by sposób dostawy był zadowalający dla klientów.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oknadodomu.pl »

  Gdy inwestor buduje nowy dom podejmuje wiele ważnych decyzji na etapie prac budowlanych. Zakup materiałów budowlanych takich jak choćby okna to trudna rzecz. Ilość produktów jakie występują na rynku utrudnia wybór okien pcv najlepszych pod każdym względem. Skoro już budujemy nasz dom to warto wybrać okna ciepłe które zapewnią komfort mieszkania. Kolor okien też ma duże znaczenie,okna ciepłe pcv mogą mieć kolor drewnopodobny lub jednolity. Popularne kolory to na przykład złoty dąb,mahoń.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny zgrzewające Wrocław »

  W ofercie firmy Ampak znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór naczyń i opakowań jednorazowych przeznaczonych dla gastronomii. Szeroki asortyment, który znajdzie zastosowanie w każdym barze szybkiej obsługi: papierowe opakowania na wynos torebki na zapiekanki, hot-dogi, hamburgery, frytki.
  Nasze produkty posiadają potrzebne atesty co przekłada się na ich jakość wykonania. Bezpieczne zamknięcie gwarantuje konsumentom, że opakowanie nie zostało nigdy otwarte. Opakowanie wykonane jest z materiału PP i może być odgrzewane w kuchence mikrofalowej do temperatury ok. +125°C.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opakowania prezentowe

Opakowania prezentowe - nowa strona:

Adres: