Biura podróży Podkategoria: Biura podróży

 • Cracow Guided »

  Kraków z przewodnikiem. Wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem: Stare Miasto, Wawel, Żydowska dzielnica Kazimierz z siedmioma synagogami, śladami produkcji S. Spielberga „Lista Schindlera”, teren byłego żydowskiego getta, Nowa Huta. www.cracowguided.com / Cracow city tours with private guide: Old Town and Wawel Castle, Jewish Quarter Kazimierz and the footsteps of “Schindler’s List”, former ghetto area, the Pope John Paul’s II route

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Jastrzębie Zdrój »

  Słońce i plaża - każdy o tym marzy cały rok ciężko pracując i wyczekując niezapomnianych wakacyjnych wrażeń. Nasze biuro działa po to, żeby poradzić naszym klientom w wyborze najlepszej oferty wakacyjnej. Znajdziemy najlepszą ofertę, w każdym kierunku świata, dając Wam pełną informację o organizatorze. Już dziś sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj wakacje dla Ciebie, najbliższych i całej rodziny. Szczególnie polecamy oferty last minute z Niemiec - taniej, pewniej, solidniej.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bilety lotnicze do USA »

  Stany Zjednoczone to państwo, którego obszar rozciąga się przez całą Amerykę Północną. Jego duże rozmiary powodują ogromne urozmaicenie terenu. Można tu zauważyć zarówno rozległe równiny, tereny pełne jezior, pustynie, jak i pasma górskie. Stany Zjednoczone odznaczają się nie tylko dużym urozmaiceniem obszaru, lecz również niewiarygodnym zróżnicowaniem kulturowym.Ten ciekawy kraj jest więc dla wszystkich, warto więc nabyć bilet do USA i na własnej skórze posmakować niezwykłości tego kraju. Lecąc do USA warto wykupić bilet do Nowego Yorku, Las Vegas, czy Los Angeles, gdzie rozkwita wspaniałe życie nocne. Dla osób wyczekujących kontaktu z naturą, czekają bilety do miast usytuowanych w okolicy Yellowstone, Grand Canyon, czy Zion National Park. Wyjeżdżający do USA zmierzający do pięknych piaszczystych brzegów, krystalicznej| wody przy wybrzeżach Oceanu Spokojnego bądź Atlantyckiego, mogą zakupić bilety na Hawaje, Florydę czy do Kalifornii.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy w Polsce »

  Korzystając z przedsięwzięć biura turystyki HUT PLUS można spędzić świetne momenty na wyjazdach rodzinnych, turnusie rehabilitacyjnym lub wybrać się na kolonie i obozy. HUT PLUS specjalizuje się wyszukiwaniu najlepszych propozycji. Na stronie internetowej dostępne są do pobrania wszystkie konieczne zaświadczenia, które są niezbędne do uczestnictwa w zorganizowanych imprezach. Jednocześnie za pomocą witryny można zdobyć online polisę ubezpieczeniową zabezpieczającą przed nieszczęśliwymi zdarzeniami.Natomiast dla osób do 26 roku życia jest przygotowana możliwość kupienia Karty Euro 26 umożliwiającą ubezpieczenie podczas wyjazdów jak również szereg różnych rabatów. Dzięki HUT PLUS można zdobyć bilety autobusowe wielu przewoźników do różnych państw na świecie.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy integracyjne »

  Bezspornie niełatwo prowadzić działalność. O ile zatrudniłeś robotników to zapewne zastanawiałeś się niekiedy jak ułożyć na nowo nastroje w placówce. Świetne podejście to w mojej ocenie wyjazdy firmowe. Robieniem tego rodzaju akcji zajmują się obeznane agencje eventowe. Należy tylko podpisać kontrakt z tego typu zakładem, a nie będziemy się troskać, czy przyszłe imprezy firmowe będą sukcesem.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przewozy autokarowe »

  W dzisiejszych czasach każdy z nas ma niesamowicie wręcz bogate możliwości jeśli chodzi o wybór środka transportu jakim pragnie dotrzeć do jakiegokolwiek interesującego go akurat miejsca. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że na zdecydowanie największą uwagę zasługują aktualnie szczególnie rzeczy takie jak przewozy autokarowe, bowiem mogą one zaoferować tak dużo interesujących zalet, że stanowią one doskonałą wręcz propozycję w bardzo wielu sytuacjach. Przede wszystkim już tylko koszta zakupu odpowiedniego bilety są bardzo małe, dzięki czemu nigdy nie sprawi nam to raczej poważniejszych problemów – dodatkowo sam poziom komfortu jaki jest tu oferowany potrafi być niesamowicie wręcz wysoki. Same połączenia są obecnie tak różnorodne, że bez żadnego problemu możemy za ich pomocą dotrzeć do dowolnego miejsca w praktycznie całej Europie, jakim tylko akurat się interesujemy.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura podróży

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 's list walking tour krakow z przewodnikiem') order by count desc' at line 1