Strony związane z hasłem 'Adwokat':

1 · 2 · następna strona »
 • Windykacja piła »

  Biuro prawne BLCM znajduje się w Pile. W skład zespołu wchodzą czterej adwokaci- Piotr Bębas, Sebastian Lipiński, Andrzej Czyżyk i Paweł Makarski. Oferujemy pomoc prawniczą a także zajmujemy się obsługą prawną banków, spółdzielni mieszkaniowych i ośrodków zdrowia. Proponujemy także doradztwo w językach obcych. Zakres działalności biura zawiera takie sfery jak: prawo pracy, podatkowe, karne, bankowe, windykację, konflikty sądowe. Uposażenie naszej firmy określane jest w zależności od wypłacalności pieniężnych kontrahenta. Możliwy jest kontrakt godzinowy, zapłaty z góry lub prowizyjny.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Rozwód jest skrajnie ciężkim i stresującym czasem w życiu. Warto posiadać w tych chwilach pomoc znanego prawnika. W Krakowie profesjonalne usługi oferuje adwokat Sylwia Bartoszuk - to osoba doświadczona podchodząca do spraw swoich klientów z dużym zaangażowaniem.Z świadczonych przez tego adwokata zasięgnąć pomocy mogą też osoby prowadzące własną działalność. Realizuje pomoc w różnych sprawach gospodarczych, na przykład fuzji przedsiębiorstw, przekształcenia spółek lub ochrony właścicieli firm przed niekorzystnymi decyzjami. Pełne porady prawne z wielu zakresów prawa dostępne w siedzibie Pani Adwokat na Alei Pokoju 1A, Kraków.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk, kancelaria adwokacka gdańsk, sprawy cywilne gdańsk »

  Pomoc prawna jest dzisiaj nieodłącznym elementem, dziedziną życia, która rozwija się w błyskawicznym tempie. Powstają kancelarie, które oferują nam usługi prawnicze na znakomitym poziomie. W zależności od tego w jakim mieście poszukujemy porady prawnej możemy wybierać spośród kilku lub kilkunastu adwokatów. Adwokat gdańsk to najczęściej wpisywana fraza w województwie pomorskim. Wśród wyszukiwani znajdujemy Panią Beatę Nowakowską, wieloletnią adwokat, ze stażem i doświadczeniem. Jej kancelaria adwokacka gdańsk jest w stanie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy. Wśród nich są również sprawy cywilne gdańsk. Odwiedź stronę www Pani Beaty i zapytaj o poradę prawną online lub skontaktuj się z adwokatem telefonicznie.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gorzów »

  Zapraszamy do kancelarii adwokackiej Kuśnierz i Milczarek znajdującej się w Gorzowie Wielkopolskim. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę i pomoc prawną dla firm i osób fizycznych.
  Serdecznie zapraszamy do Naszej kancelari w Gorzowie Wielkopolskim.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej serwisu: adwokat GdańskKancelaria Adwokacka Michał Fifielski oferuje wszechstronne usługi prawne, wobec podmiotów gospodarczych jak i klientów pojedynczych. W ramach obsługi przedsiębiorstw – zarazem krajowych jak i obcokrajowy, realizowane są działania obszaru regół gospodarczego a także różnych płaszczyzn związanych z zarządzania działalności gospodarczej. Zapraszamy do zobaczenia naszej strony www: adwokat Gdańsk Sekretariat w zakresie swojej funkcjonowaniu w obszernym obszarze świadczy usługi wobec instytucji azjatyckich także z podmiotów polskich prowadzących działalność w Azji bądź też we partnerstwie z azjatyckimi klientami. Podejmowane prace realizujemy we kooperacji z biurami partnerskimi w Polsce, pozostałych krajach Unii Europejskiej oraz w Chinach. Prowadzimy obsługę w językach: angielskim, hiszpańskim jak również japońskim. W toku szeroko pojętych usług adwokackich realizowane są przez kancelarię zlecenia w zakresie prawa karnego. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej strony www: adwokat Gdynia

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Czynna na krakowskim rynku kancelaria prawna Pasterczyk wykonuje porady prawne Kraków z obszaru prawa administracji, prawa wykroczeń tudzież cywilnego jak również gospodarczego. Sporządzamy także akty obciążenia, apelacje, jak też umowy, pozwy bądź zażalenia. W kierunek naszej działalności wstępuje zarówno przepisy pracy - sporządzamy niezbędne umowy pracownicze, świadectwa zawodowe, odszkodowania lub windykację zapłat. Kancelaria prawna Kraków Pasterczyk to grupa prawników w skład jakiego wchodzi między innymi adwokat Kraków, notariusz Kraków lub radca prawny Kraków. Opłaty nakładane za korzystanie z naszych usług są wyznaczane i dopasowywane indywidualnie. Kancelaria adwokacka Kraków znajduje się na ulicy Rynek Dębnicki 6 obok centrum miasta.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jasło »

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.Kancelaria zapewnia profesjonalna obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, również przed urzędami i instytucjami publicznymi na terenie całego kraju. Prawnik Jasło.W ramach usług prawniczych adwokat Jasło zajmuje się także prowadzeniem negocjacji przedsądowych a także windykacją wierzytelności. Kancelaria Adwokacka Jasło współpracuje z kancelariami partnerskimi zapewniając w ten sposób możliwość reprezentowania Klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoffman »

  Kancelaria z Warszawy Hoffman i Wspólnicy oferuje usługi prawne na rzecz wszystkich klientów polskich i z zagranicy. Wszystkie nasze usługi są świadczone między innymi w językach polskim i niemieckim, dlatego właśnie możemy dopasować się do każdego z naszych klientów. Od lat nasze niezmienne zasady to przede wszystkim dobra jakość wszystkich naszych usług, najlepsze rozwiązania każdego z problemów naszego klienta, nie ograniczające się tylko i wyłącznie na odpowiedzi na postawione przez klienta pytania.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spadki Gdańsk »

  Jeżeli konieczna jest pomoc z zasięgu prawa obywatelskiego, administracyjnego, rodzinnego albo karnego nasza kancelaria służy pomocą przeróżnego typu. Świadczymy doradztwo ustawodawcze, przewodzimy kwestie sądowe, reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi organami państwowymi jak urzędy, trybunały, policja i inne. Nasza wiedza i wprawa pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Prowadziliśmy wiele sławetnych spraw które nauczyły nas wielu rzeczy, które wykorzystamy przy kolejnych sprawach.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Opole »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "Pokuszyński i S-ka" s.c. oferuje profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, rodzinnego oraz prawa pracy. Dodatkowo w zakres kompetencji wchodzi udzielanie porad i opinii prawnych(w tym w trybie online), reprezentacja sądowa, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zakładnie i obsługa podmiotów gospodarczych. Kancelaria ma swoją siedzibę w Opolu.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód warszawa »

  Spółka Prawnicza SNOPCZYŃSKI ma siedzibę w Warszawie. Prowadzą ją adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Zajmują się świadczeniem usług prawnych od 13 lat. Posiadają sporą praktykę i zapewniają kompleksową obsługę. Oferta zawiera prawo społeczne i karne, skarbowe, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Oprócz tego Biuro uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Porady da się uzyskać również mailowo. Weryfikacja jest gratisowa i nieomal bezzwłoczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za błędy lekarskie »

  Nasza kancelaria Europejskie Centrum Prawne udziela porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. W szczególności pomagamy każdemu kto ucierpiał w wyniku interwencji lekarzy. Dzięki nam zdobędą Państwo swoje odszkodowanie szybko i skutecznie. Zachęcamy do zaufania naszej firmie.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Bielawa Łukasz »

  Praktyka prawna prowadzona jest poprzez zaznanego prawnika z okazałym obyciem w przeróżnych kwestiach. Całościowe podejście do tematu petenta zapewnia urzeczywistnienie zlecenia z największą uwagą a przez to osiągnięcie dużych wyników. Kancelaria otrzymuje zlecenia dotyczące m.in. prawa cywilnego czy gospodarczego. Sukcesywne wzmaganie fachowości zatrudnionych zaangażowanych w kancelarii umożliwia bycie aktualnie ze rozmaitymi przepisami prawa. Dla stałych klientów zaplanowana jest ulga. Godziwe kierowanie interesów petenta to dziedzina tego gabinetu.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Raz na jakiś czas w naszym otoczeniu zdarzają się takie sytuacje, że jesteśmy zmuszeni poszukać dobrej rady adwokata. Gdy to się zdarzy przemierzamy portale internetowe i codzienne czasopisma w poszukiwaniu odpowiedniej osoby lub potrzebnych nam porad prawnych. Jeśli szukacie Państwo usług adwokata na terenie Poznania i jego pobliskich miasteczek to zapraszam na nasza stronę. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo udzielamy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności trudnimy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii adresowana jest tak dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Jeśli interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci sfinalizować dręczące Cię problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to idealnie trafiłeś. Pozostałe usługi jakie oferujemy to sporządzanie różnego rodzaju pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: gdy poszukujesz adwokata z Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Net stanowi ogromne źródło wiadomości. W Internecie naturalnym jest to, że co kilka chwil pojawiają się nowe informacje. Część z nich jest elementem istniejących stron internetowych. Część zaś, to nowiutkie pomysły wstępujące dopiero do sieci.Jedną z takich nieznanych stron internetowych jest strona AdwokatGdansk.pl, którą przedstawiła Kancelaria Adwokacka Gdańsk zarządzana przez Adwokat Gdańsk - Beatę Nowakowską, której biuro prawne mieści się w dogodnym miejscu, przy ulicy gen. Hallera w Gdańsku.Nowatorska forma serwisu internetowego wykonana została z myślą o użytkownikach tabletów i smartfonów. Nieskomplikowana nawigacja palcami umożliwia łatwe i sprawne korzystanie z porad prawnika w biegu, w trakcie naturalnych czynnościach dnia codziennego, w domu, czy pracy.Polecam stronę www wszystkim użytkownikom nowoczesnych instrumentów elektronicznych. Z pewnością strona ta spodoba się nadzwyczaj.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria adwokacka Kraków kierowana poprzez Annę Winkszno-Bartnik wykonuje usługi w obrębie poradnictwa ustawowego tudzież usług sądowych ze szczególnym uciskiem na przeprowadzanie spraw prawniczych. Adwokat Anna Winkszno-Bartnik specjalizuje się w przeprowadzaniu rozpraw cywilnych, praw spadkowych i dodatkowo obszernie rozumianym prawem rodzinnym między innymi problemami takimi jak rozwody Kraków. Ważnym okręgiem którym absorbuje się ów adwokat Kraków prawo karne: obrona, obwinienie tudzież pełnomocnictwo. Na stronie kancelarii znajduje się obszerny spis usług - włącznie z danymi o uprawnieniach oraz obowiązkach dotyczących osoby obwinionej ewentualnie pokrzywdzonej. Kancelaria adwokacka znajduje się tuż przy ulicy Ariańskiej 8 w Krakowie.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  " Prawnik Warszawa" nieraz takie ogłoszenia rzucają się nam w oczy Kiedy przeglądamy lokalne gazety. Niestety jak wiadomo nie każdy zajmujący się doradztwem prawnym jest specjalistą. Tak więc decydując się na odpowiednia osobę powinniśmy spojrzeć na jego doświadczenie. W naszej kancelarii są znawcy każdej dziedziny prawa. Tak więc mając jakikolwiek problem natury prawnej możecie liczyć na pomoc. Dodatkowo nasze usługi są stosunkowo tanie. Stawiamy na profesjonalizm a także uczciwośc, poprzez co wciąż mamy bardzo wielu klientów. Skorzystaj z naszej oferty, a przekonasz się że jesteśmy naprawdę warci zaufania.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Odpowiednia Kancelaria Adwokacka Gdańsk powinna posiadać w swoich szeregach osoby wykwalifikowane oraz takie, które z zapałem i chęciami pochodzą do każdej sprawy. Jeżeli szukasz odpowiedniej pomocy z zakresu prawa, to dobrze trafiłeś, ponieważ Pani Beata Nowakowska działa jako Prawnik Gdańsk już on ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywała także w innych jednostkach prawnych, gdzie szlifowała swoją wiedzę oraz umiejętności. Odpowiedni Adwokat Gdańsk powinien posiadać kilka ważnych cech. Powinien być stanowczy, zrozumiały oraz posiadać wysoką kulturę osobistą. Takim zaletami może się poszczycić Pani Beta, dla której praca jako adwokat jest zamiłowaniem. Na koncie Pani Beaty jest już wiele wygranych spraw. Nie wierzysz? Przekonaj się sam już dziś. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wojciechowska i Wspólnicy »

  Renomowana kancelaria stanowi wartościową pomoc w rozlicznych problematycznych kwestiach. Pozwala także od nich stronić, jeżeli właściwie na zaś poradzi się prawnika i zrobi użytek z istotnej usługi sporządzania umów. W tym właśnie obrębie posiada ofertę kancelaria radcowska Wojciechowska i Wspólnicy z siedzibą w Rzeszowie. Świadczymy usługi prawne w różnych płaszczyznach, m.in. prawo spółdzielcze, prawo cywilne, czy też windykacja należności.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań »

  Czasami w życiu przydarzają się takie nieprzyjemne sytuacje, że jesteśmy zmuszeni poszukać najwyższej jakości usług adwokata. Gdy to się zdarzy przeszukujemy portale internetowe i lokalne gazety w celu znalezienia kompetentnej osoby lub jakichkolwiek porad prawnych. O ile poszukujecie Państwo usług adwokata na terenie Poznania i okolicznych miejscowości to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę. Oferujemy Państwu pomoc prawną z zakresu nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo udzielamy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności zajmujemy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Gdy interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci sfinalizować skomplikowane problemy, uświadczy porad prawnych, a także stanie w Twojej obronie przed sądem to świetnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to sporządzanie różnego typu pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno zażalenia jak i apelacje. Podsumowując: jeśli szukasz adwokata na terenie Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »