Strony związane z hasłem 'farby akrylowe':

 • Farby lateksowe »

  Strona internetowa barwy-natury.com.pl zawiera prezentację farb Śnieżka Barwy Natury - odcieni farb inspirowanych przyrodą. W skład linii Barwy Natury wchodzą wysokiej jakości farby akrylowe. Nowoczesna technologia Teflon® Surface Protector zastosowana w produktach zapewnia wysoką trwałość oraz proste czyszczenie powierzchni z zabrudzeń. Dzięki temu farby bardzo dobrze nadają się jako farby do ścian. W serwisie znajduje się aplikacja, która umożliwia poglądowe pomalowanie własnego pomieszczenia przy zastosowaniu produktów z kolekcji Śnieżka Barwy Natury. Na podstronie "zapoznaj się z naszymi barwami" znajduje się paleta barw produktów.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fabry »

  Witam serdecznie, mam przyjemność zaprosić Was wszystkich do odwiedzenia mojej witryny. Chcę skonstruować z mojej witryny www obszar interesujący dla każdego z Was do kupna Farby fasadowe które odciążą w wielu sytuacjach. Nie łatwo wyselekcjonować innowacyjne przedmioty do malowania. Wystarczy zaakcentować jej uniwersalny charakter każdej z bfarby/b. Dodatkowo dobrej jakości "Farba lateksowa" wiele satysfakcji. Mam nadzieję, że zaciekawiłem Państwa do odwiedzania mojej witryny i macie zamiar ją często nawiedzać.

  Niewątpliwie im systematyczniej będziecie zaglądać na polska domenę tym więcej wiadomości osiągniecie na temat Farba satynowa. Prawdopodobnie również Wy coś zaproponujecie własnym użytkownikom.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Farby akrylowe Farby lateksowe »

  Nasze farby to wysokiej jakości emulsyjna farby lateksowa oraz farby akrylowe charakteryzującą się dużą siłą krycia, bardzo wysoką wydajnością i trwałością kolorów powłoki malarskiej. Proponujemy Państwu farby akrylowe do wnętrz w pełni pozwalające oddychać ścianom powłoki malarskie odporne na zmywanie i farby lateksowe do wnętrz charakteryzującą się dużą siłą krycia, bardzo wysoką wydajnością i trwałością kolorów powłoki malarskiej. Wszystkie farby Barwy Natury posiadają szeroką gamę kolorystyczną począwszy od farb pod nazwą letni poranek po farby wrzosowa dolina, Gama kolorów naszych farb przechodzi przez wszystkie barwy pór roku od wiosny do zimy.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »